ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 10 дек 2023 13:02

Има нещо сбъркано в главите на някои хора!

Това да искаш централният ти нападател да прави всичко друго, но НЕ и да вкарва голове ми се струва абсолютно дебилно! Разбирам да говорим за плеймейкър, десетка или както там го наречете, ама за човек, който трябва най-вече да вкарва голове.... някак си не е нормално!!! Но явно това са модерните тенденции, футболът не е вече игра на голове, а както Енчо каза - на позициониране, на ръст, красота, бързина, прически и татуировки, асистенции...

Много ми е интересно едно - ако и Салах не можеше да вкарва, а си правеше само пробиви, пасове и асистенции от кой тогава щяхте да очаквате да вкарва - Алисон Бекер, или Куанса, или вездесъщият и извънземен Къртис Джоунс, без който до сега да сме изпаднали в 5та дивизия?
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Ent » 10 дек 2023 13:28

TheMelodyInMyHeart написа:Има нещо сбъркано в главите на някои хора!

Това да искаш централният ти нападател да прави всичко друго, но НЕ и да вкарва голове ми се струва абсолютно дебилно! Разбирам да говорим за плеймейкър, десетка или както там го наречете, ама за човек, който трябва най-вече да вкарва голове.... някак си не е нормално!!! Но явно това са модерните тенденции, футболът не е вече игра на голове, а както Енчо каза - на позициониране, на ръст, красота, бързина, прически и татуировки, асистенции...

Много ми е интересно едно - ако и Салах не можеше да вкарва, а си правеше само пробиви, пасове и асистенции от кой тогава щяхте да очаквате да вкарва - Алисон Бекер, или Куанса, или вездесъщият и извънземен Къртис Джоунс, без който до сега да сме изпаднали в 5та дивизия?


Има нещо много сбъркано при всеки спор да изопачаваш думите на противника. Кажи сега, кога е казал някой, че Дарвин не трябва да вкарва? Тва разни епитети, даже няма и да ти ги коментирам, смешник. Прически, татуировки и красота. Супер антитеза вкара, евала. Точно Къртис поднесе топката на Салах на дузпата, обаче тва за "истинските" фенове е нищо. Плюй до замайване, боготвори един и кълни всички други. Ето тва е фенщина. Една песен да нямаш изпята на стадиона в подкрепа на отбора, но за сметка на това да плюеш по всичко живо свъзрано с него без Салах и Бекер. Кой ли не бе некадърник, смешник, дървар, приключил и т.н. За твое сведение позиция 10-ка плеймейкър няма от много години, както и стопер. Ама какво ли разбрам аз, нали държа на прически :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 10 дек 2023 17:10

Ent написа:
john barnes написа:Абе кви асистенции бе,той е централен нападател и работата му е да вкарва голове! Салах е крило и всеки сезон е голмайстор на отбора,за къв чеп са ми тия асистенции на яловия?


Без асистенциите на Нунес Салах щеше да има по-малко голове от Соланке, разбирачо. Салах не е само крило. Той е нападателят с най-много минути и най-много открили се пред него положения. За предните 3 мача в лигата не показа нищо, а изтърва доста, къде беше ти тогава да обяснваш кой е ялов? Въпросът не е каква е работата на Дарвин, а каква е твоята, освен да плюеш настървено играчите на уж любимия си отбор. Не си спрял с храчките по футболисти на Ливърпул. Това е всичко дурго, но не и истински фен.

Бате Енчо и Желев отново сцепват. Асистенциите на Нунес ги има, защото Салах си е вкарал положенията. А вие броите ли колко абсолютно чисти положения изтърва Нунес след пасове на Салах. Ми то вече се въртят цели компилации из нета, а сме само 15 кръг.
То бива, бива изкривяване на фактите, за да си го насосате на вашата, ама това си е вече живо оливане. Салах бил имал повече положения от Нунес, смея се с глас. Като направи 2 мача без гол/асистенция и трябвало да обясним, че бил ялов :lol: Баси хората, я кажете що Нунес няма една асистенция към Диаз, Жота или Гакпо? На тях може би им закрива пространствата и Клоп му е казал играе само за Салах :lol: В този форум какви ли не неща са се изписали от инат някой да си държи на глупостите, вместо да се погледне мач за мач какво се случва.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 10 дек 2023 17:28

Ето специално за Бате Енчо и шегата му за най-много открили се положения :lol: Че Салах е единственият от нападателите ни с повече вкарани спрямо пропуснати въобще няма да го коментирам. Даже и след като Понко му извади дузпите, пак няма да може да изкривите очевадното. И понеже мразиш статистиката, аз ще ти дам определение. Статистиката е за тези, на които им е трудно да видят какво се случва на терена :idea: Затова аз я качвам толкова често. Не защото съм фен на статистиката, а да може да покажа на кьоравите за какво говорим във форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Ent » 10 дек 2023 17:43

По принцип на теб е кауза пердута да ти се обяснява каквото и да е. Толкова си кух, че си решил, че щом поддържаам Дарвин значи не се кефя на Салах. Бил ялов щом два мача не вкарал. Точно обратното имах предвид, ама изпъненият ти с ненавист и желание за себеизтъкване мозък няма как да го проумее. Не може да се съди по няколко пропуска затова кой колко е добър и колко важен за отбора. Ако почна да ви влизам в тона трябва да кажа - Дарвин победи Бразилия и Аржентина а Салах Джибути. Само че тва е твоето мислене. Всеки един играч си има място в отбора, може би без Костас Морено. Що Дарвин не правил асистенции към Гакпо. Ми я си виж статистиката колко минути са играли заедно. Когато Дарвин асистира на Салах залсугата е на Салах. Когато Салах асистира пак е негова заслуга- ей тва ти цялата логика. МО всеки мач изтърва чисти положения, всеки. Това прави ли го по-малка легенда на клуба - не. Как пък един път не се зарадва истински на една победа, Всяко мнение ти е против и нито едно не е про. Дестеки страници и хиляди постове да ни убеждаваш колко велик е Салах и как всички останали тярвба да са му благодарни. Ти не си фен на Ливърпул. В основата на този клуб е сплотеността и единството, нещо кото ти е тотално чуждо.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 10 дек 2023 21:18

Ent написа:По принцип на теб е кауза пердута да ти се обяснява каквото и да е. Толкова си кух, че си решил, че щом поддържаам Дарвин значи не се кефя на Салах. Бил ялов щом два мача не вкарал. Точно обратното имах предвид, ама изпъненият ти с ненавист и желание за себеизтъкване мозък няма как да го проумее. Не може да се съди по няколко пропуска затова кой колко е добър и колко важен за отбора. Ако почна да ви влизам в тона трябва да кажа - Дарвин победи Бразилия и Аржентина а Салах Джибути. Само че тва е твоето мислене. Всеки един играч си има място в отбора, може би без Костас Морено. Що Дарвин не правил асистенции към Гакпо. Ми я си виж статистиката колко минути са играли заедно. Когато Дарвин асистира на Салах залсугата е на Салах. Когато Салах асистира пак е негова заслуга- ей тва ти цялата логика. МО всеки мач изтърва чисти положения, всеки. Това прави ли го по-малка легенда на клуба - не. Как пък един път не се зарадва истински на една победа, Всяко мнение ти е против и нито едно не е про. Дестеки страници и хиляди постове да ни убеждаваш колко велик е Салах и как всички останали тярвба да са му благодарни. Ти не си фен на Ливърпул. В основата на този клуб е сплотеността и единството, нещо кото ти е тотално чуждо.

Нормален отговор от теб, след като няма вече какво да кажеш си написал 5,6 реда обиди и си се скрил зад минутите на Гакпо. Обаче, когато Нунез и Салах са на терена третия нападател е един от Диаз,Жота, Гакпо. Ако погледнеш че тримата общо имат 2 пъти по-малко голове от Салах, а са пропуснали повече положения от него може и да почнеш да вдяваш.
Постовите ми за Салах са вследствие на един 2 годишен процес във форума и по принцип не са насочени към теб. Но явно и това успява да те дразни. Когато ти обясняваше в началото на сезона, че Гакпо бил безполезен, а Фабиньо недоказан всичко беше наред. Сега пък Цимикас нямал място в отбора, нищо че откакто е заменил "незаменимият" Робъртсън ние нямаме загуба във ВЛ. То и за Хендерсън слушахме от други, че е незаменим, заради ръкомахането си и сплотяването на отбора...Обаче класирането след Хендерсън показва друго. Тъй че, няма смисъл да се правиш на светец, просто намали малко популизма и клишетата за единство, равенство и братство :lol: В основата на отбора е едно, но зад успехите му стоят футболисти с изключителни индивидуални качества, които правят разликата в 30 от 38 кръга. Всеки си преценя дали е Нунес или Салах, Джерард или Хаман. В останалите 4 от 38 може и да е Ватару Ендо например. Не смятам да го поставя наравно със Салах. Аз лично предпочитам да гледам един "разпаднат заради Салах" Ливърпул, който се бори за титла, отколкото сплотен без Салах Ливърпул, който се бори за 4-7мо място. Последното го гледах 8 години преди Салах. Не знам дали осъзнаваш, но за твое съжаление всеки може да качи каквото прецени, за който играч прецени. Ето ти може да покажеш статистически, колко пространства е отворил Нунес за Салах...за тези, които не са го видели това :mrgreen:

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот john barnes » 10 дек 2023 21:25

Абе алоууу ментак,Салах има 327 мача и 200,повтарям 200 гола за Ливърпул!!! Яловия кога такива цифри? Опа чакай,той нали правел асистенции...бухахахаха,ти къв паляк си,не е истина.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот john barnes » 10 дек 2023 21:26

jelew73 написа:
john barnes написа:Абе кви асистенции бе,той е централен нападател и работата му е да вкарва голове! Салах е крило и всеки сезон е голмайстор на отбора,за къв чеп са ми тия асистенции на яловия?

Щото пак си кон с капаци. Така както определи Харви като "муха без глава" сега не виждаш, че асистенциите на Нунес са основно към Салах, а за пространствата които му отваря изобщо не говорим

Викаш,без яловия Салах няма хич да вкарва? Ти си другия заблуден,ама чакай и на тебе да кажа-327 мача-200 гола! Сигурно яловия му е подал за поне 150 гола,нали така...хааххаааа
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Ent » 10 дек 2023 23:11

Liverpool_EC написа:
Ent написа:По принцип на теб е кауза пердута да ти се обяснява каквото и да е. Толкова си кух, че си решил, че щом поддържаам Дарвин значи не се кефя на Салах. Бил ялов щом два мача не вкарал. Точно обратното имах предвид, ама изпъненият ти с ненавист и желание за себеизтъкване мозък няма как да го проумее. Не може да се съди по няколко пропуска затова кой колко е добър и колко важен за отбора. Ако почна да ви влизам в тона трябва да кажа - Дарвин победи Бразилия и Аржентина а Салах Джибути. Само че тва е твоето мислене. Всеки един играч си има място в отбора, може би без Костас Морено. Що Дарвин не правил асистенции към Гакпо. Ми я си виж статистиката колко минути са играли заедно. Когато Дарвин асистира на Салах залсугата е на Салах. Когато Салах асистира пак е негова заслуга- ей тва ти цялата логика. МО всеки мач изтърва чисти положения, всеки. Това прави ли го по-малка легенда на клуба - не. Как пък един път не се зарадва истински на една победа, Всяко мнение ти е против и нито едно не е про. Дестеки страници и хиляди постове да ни убеждаваш колко велик е Салах и как всички останали тярвба да са му благодарни. Ти не си фен на Ливърпул. В основата на този клуб е сплотеността и единството, нещо кото ти е тотално чуждо.

Нормален отговор от теб, след като няма вече какво да кажеш си написал 5,6 реда обиди и си се скрил зад минутите на Гакпо. Обаче, когато Нунез и Салах са на терена третия нападател е един от Диаз,Жота, Гакпо. Ако погледнеш че тримата общо имат 2 пъти по-малко голове от Салах, а са пропуснали повече положения от него може и да почнеш да вдяваш.
Постовите ми за Салах са вследствие на един 2 годишен процес във форума и по принцип не са насочени към теб. Но явно и това успява да те дразни. Когато ти обясняваше в началото на сезона, че Гакпо бил безполезен, а Фабиньо недоказан всичко беше наред. Сега пък Цимикас нямал място в отбора, нищо че откакто е заменил "незаменимият" Робъртсън ние нямаме загуба във ВЛ. То и за Хендерсън слушахме от други, че е незаменим, заради ръкомахането си и сплотяването на отбора...Обаче класирането след Хендерсън показва друго. Тъй че, няма смисъл да се правиш на светец, просто намали малко популизма и клишетата за единство, равенство и братство :lol: В основата на отбора е едно, но зад успехите му стоят футболисти с изключителни индивидуални качества, които правят разликата в 30 от 38 кръга. Всеки си преценя дали е Нунес или Салах, Джерард или Хаман. В останалите 4 от 38 може и да е Ватару Ендо например. Не смятам да го поставя наравно със Салах. Аз лично предпочитам да гледам един "разпаднат заради Салах" Ливърпул, който се бори за титла, отколкото сплотен без Салах Ливърпул, който се бори за 4-7мо място. Последното го гледах 8 години преди Салах. Не знам дали осъзнаваш, но за твое съжаление всеки може да качи каквото прецени, за който играч прецени. Ето ти може да покажеш статистически, колко пространства е отворил Нунес за Салах...за тези, които не са го видели това :mrgreen:

Такива като теб дето си "преценят" по-добре първо да научат родния си език. и чак тогава да дават акъл. Ти си обикновен лъжец, който изопачава думи. Никога не съм казвал, че Гакпо е безполезен. Не ми допада количеството енергия, което влага. Не съм фен на такива играчи, което не значи, че не е полезен за отбора. За Робо и Цимикас даже няма да коментирам, то е смешно, много смешно. Нямаме загуба с него защото вкарваме с гол повече. Ти явно не гледаш мачовете, но е добре да започнеш. Отделно си страшен неблагодарник що се отнася до Робо. Абе да е жив и здрав интернетът, че да има къде да се изживяваш като някаква инстанция.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 11 дек 2023 00:55

Ent написа:
Liverpool_EC написа:
Ent написа:По принцип на теб е кауза пердута да ти се обяснява каквото и да е. Толкова си кух, че си решил, че щом поддържаам Дарвин значи не се кефя на Салах. Бил ялов щом два мача не вкарал. Точно обратното имах предвид, ама изпъненият ти с ненавист и желание за себеизтъкване мозък няма как да го проумее. Не може да се съди по няколко пропуска затова кой колко е добър и колко важен за отбора. Ако почна да ви влизам в тона трябва да кажа - Дарвин победи Бразилия и Аржентина а Салах Джибути. Само че тва е твоето мислене. Всеки един играч си има място в отбора, може би без Костас Морено. Що Дарвин не правил асистенции към Гакпо. Ми я си виж статистиката колко минути са играли заедно. Когато Дарвин асистира на Салах залсугата е на Салах. Когато Салах асистира пак е негова заслуга- ей тва ти цялата логика. МО всеки мач изтърва чисти положения, всеки. Това прави ли го по-малка легенда на клуба - не. Как пък един път не се зарадва истински на една победа, Всяко мнение ти е против и нито едно не е про. Дестеки страници и хиляди постове да ни убеждаваш колко велик е Салах и как всички останали тярвба да са му благодарни. Ти не си фен на Ливърпул. В основата на този клуб е сплотеността и единството, нещо кото ти е тотално чуждо.

Нормален отговор от теб, след като няма вече какво да кажеш си написал 5,6 реда обиди и си се скрил зад минутите на Гакпо. Обаче, когато Нунез и Салах са на терена третия нападател е един от Диаз,Жота, Гакпо. Ако погледнеш че тримата общо имат 2 пъти по-малко голове от Салах, а са пропуснали повече положения от него може и да почнеш да вдяваш.
Постовите ми за Салах са вследствие на един 2 годишен процес във форума и по принцип не са насочени към теб. Но явно и това успява да те дразни. Когато ти обясняваше в началото на сезона, че Гакпо бил безполезен, а Фабиньо недоказан всичко беше наред. Сега пък Цимикас нямал място в отбора, нищо че откакто е заменил "незаменимият" Робъртсън ние нямаме загуба във ВЛ. То и за Хендерсън слушахме от други, че е незаменим, заради ръкомахането си и сплотяването на отбора...Обаче класирането след Хендерсън показва друго. Тъй че, няма смисъл да се правиш на светец, просто намали малко популизма и клишетата за единство, равенство и братство :lol: В основата на отбора е едно, но зад успехите му стоят футболисти с изключителни индивидуални качества, които правят разликата в 30 от 38 кръга. Всеки си преценя дали е Нунес или Салах, Джерард или Хаман. В останалите 4 от 38 може и да е Ватару Ендо например. Не смятам да го поставя наравно със Салах. Аз лично предпочитам да гледам един "разпаднат заради Салах" Ливърпул, който се бори за титла, отколкото сплотен без Салах Ливърпул, който се бори за 4-7мо място. Последното го гледах 8 години преди Салах. Не знам дали осъзнаваш, но за твое съжаление всеки може да качи каквото прецени, за който играч прецени. Ето ти може да покажеш статистически, колко пространства е отворил Нунес за Салах...за тези, които не са го видели това :mrgreen:

Такива като теб дето си "преценят" по-добре първо да научат родния си език. и чак тогава да дават акъл. Ти си обикновен лъжец, който изопачава думи. Никога не съм казвал, че Гакпо е безполезен. Не ми допада количеството енергия, което влага. Не съм фен на такива играчи, което не значи, че не е полезен за отбора. За Робо и Цимикас даже няма да коментирам, то е смешно, много смешно. Нямаме загуба с него защото вкарваме с гол повече. Ти явно не гледаш мачовете, но е добре да започнеш. Отделно си страшен неблагодарник що се отнася до Робо. Абе да е жив и здрав интернетът, че да има къде да се изживяваш като някаква инстанция.

Ей ти го изказването ти:
Ent написа:Тука да не сте с холандска жилка половината? Нунез го скъсвате от критики, въпреки че се раздава всеки мач на макс, а статистиката му (така важна в този форум) е същата като на Суарес. Коди редовно се разхожда по терена и се самоизолира от играта. Прилича на някаква пародия на Бербатов, ей така полузаспал и над нещата вечно. И въпреки това нито дума критика. Салах и 5 положения да изтърве, пак се натяква на едното което е изтървал Нунес. Какви ли не обиди и квалификации. Като ще плюете давайте наред, иначе е много грозен този двоен стандарт.

Естествено с всички горни квалификации нямаш предвид, че Гакпо е безполезен. Аз съм излъгал, на теб просто не ти харесвала енергията му :oops: Колко мило от твоя страна :lol: :lol: :lol:
Какво ме интересува как се казва левия бек, ако всеки мач вкарваме с гол повече, не беше ли това смисъла на футбола ?!?!?!?! И кое точно ми е неблагодарното към Робъртсън в случая, че си позволих да спомена победи без него?
Ти къде си инстанция? Пред банята? В махалата? В час по български език? Или в "Кой е по-по-най". Колко по-престижно е от интернет форум :mrgreen:
Когато някой почне да ми търси правописните грешки ми е любимото, щото знам че вече се чуди за какво да се хване. Добре, хайде от мен да мине-ставаш за учителка по български език и литература. Лошото е, че тук говорим за футбол...за разлика от теб :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта