ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1960
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 фев 2023 08:27

Поздравления за вълците и за начина по-който излязоха на терена - мотивирани на макс, с желание и идея за себераздаване на макс. Това се видя още в първите минути на мача и по начина, по-който празнуваха головете. Евала, наште да си вземат поука от тях за това. Толкова с критиките към отбора. Е няма как да не отбележа пропуска на Дарвин! Кога ли ще му тръгне късмета на него?

Пол Тиърни ми е черен от няколко години - а в сезон 21 ни сряза много жестоко с/у шпорите - спестен червен на Кейн в началото на мача, червен наш на Анди, не дадена дузпа и т.н...Мачът завърши само 2:2, в края на сезона една точка не ни достигна!
Клопо каза в интервюто след мача, че такъв съдия не е за първо ниво на Англия. От тогава си ни кастри винаги...

Тук имаше игра с ръка, да от рикошет, но топката влизаше във вратата и мачът можеше да се доразвие по друг начин:

Изображение

Точно в този период имахме едни много силни 15мин.
Това в никакъв случай не е оправдание или търсене на вината другаде, но паралелно в друг мач се свири много съмнителна дузпа и чрез нея се повежда за 1:0
Срещу Салах се свири едно нарушение, а цял мач го дърпаха, държаха и какво ли не..

Надявам се, че с Жота,Боби и Диаз ще се върнем на пътя на успеха.
Изображение
ИзображениеИзображение

kadett1
Мнения: 1675
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот kadett1 » 05 фев 2023 08:33

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Що, бе, Клоп да не е безгласна буква, че каквото му дадат, това е? Той някакви изисквания към трансферите има ли, или каквото му доставят това е. Ако е така ще гледа като ударен с мокър парцал още мачове, а ти ще си на амбразурата да обясняваш как Клоп искал тоя и оня, ама онези лакоми американци не го взели. И добре, че си ти да обясниш нещата , щото Клоп думичка не смее да им каже.

Клоп отдавна е разбрал, че от зъбене файда няма, щото се занимава с американски дебили, дето са захапали кокала. Човека се оправя сам отдавна и се справяше по-добре от който и да е друг треньор в ситуацията. Сега на теб лично, колко години ще ти отнеме да разбереш, това което е проумял Клоп преди 4,5 или 6 години е друг въпрос и на мен ми е просто забавно, колко ще си повтаряш олигофренската мантра със зъбенето :)))))))))) Аз ти ги броя -вече 4 години, от лятото на 2019 го повтаряш това. Смяташ ли за какъв смях става на въпрос???? 4 години не можеш да проумееш, че и да им се зъби, те пари пак няма да отпуснат, защото имат други цели. Нищо, ти си стой на твойта и чакай от Хенри писмо :)))))))))))))

С риск да се повторя - добре че си ти да разясняваш на аудиторията какво е разбрал Клоп още преди години и как му е кеф да работи с "алчните" и затова преподписа за още 4 години.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот KOPScousers » 05 фев 2023 14:32

Ако вземем на предвид само таблицата от 2023-та, то ще видим, че сме на последното 20-то място в класирането с 1 точка от 4 мача и -8 голова разлика. Как успяхме да я докараме до това положение? Кой е виновен за това невиждано падение? По време на Ковид сезона натрупахме 6 поредни домакински загуби, но тогава конкуренцията беше ужасно слаба и отбор като Лестър се бореше за Топ 4 и някак си успяхме да се вдигнем и да докретаме до Топ 4, спасявайки донякъде сезона. Сега дали ще хванем първата половина на таблицата? На есен дали ще има европейски вечери на Анфийлд? Според мен отговорът е категорично и ясно "не". Започнах да го казвам на всички, ще го кажа и тук - пичове, насладете се максимално на задаващите се мачове с Реал. На този етап не се вижда колко време ще чакаме, за да гледаме подобни мачове с участието на Ливърпул отново. Дори и да ни пребият като кучета (най-вероятния сценарий), насладете се максимално. Аз лично мисля да гледам само тези два мача от тук до края на сезона. Просто това си е чиста проба мазохизъм. Все пак футбола, а и спорта като цяло, би трябвало да се гледат за забавление. Аз вече половин година забавление не съм изпитвал, като гледам Ливърпул. Да не говорим, че откакто е свършило Световното, всеки мач е мъка и половина, пълен ужас, едно безсмислено пръскане на нерви от първата минута и така... По-добре да си го спестя това наказание.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

jelew73
Мнения: 1058
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот jelew73 » 05 фев 2023 15:09

KOPScousers написа:Ако вземем на предвид само таблицата от 2023-та, то ще видим, че сме на последното 20-то място в класирането с 1 точка от 4 мача и -8 голова разлика. Как успяхме да я докараме до това положение? Кой е виновен за това невиждано падение? По време на Ковид сезона натрупахме 6 поредни домакински загуби, но тогава конкуренцията беше ужасно слаба и отбор като Лестър се бореше за Топ 4 и някак си успяхме да се вдигнем и да докретаме до Топ 4, спасявайки донякъде сезона. Сега дали ще хванем първата половина на таблицата? На есен дали ще има европейски вечери на Анфийлд? Според мен отговорът е категорично и ясно "не". Започнах да го казвам на всички, ще го кажа и тук - пичове, насладете се максимално на задаващите се мачове с Реал. На този етап не се вижда колко време ще чакаме, за да гледаме подобни мачове с участието на Ливърпул отново. Дори и да ни пребият като кучета (най-вероятния сценарий), насладете се максимално. Аз лично мисля да гледам само тези два мача от тук до края на сезона. Просто това си е чиста проба мазохизъм. Все пак футбола, а и спорта като цяло, би трябвало да се гледат за забавление. Аз вече половин година забавление не съм изпитвал, като гледам Ливърпул. Да не говорим, че откакто е свършило Световното, всеки мач е мъка и половина, пълен ужас, едно безсмислено пръскане на нерви от първата минута и така... По-добре да си го спестя това наказание.

Напълно си прав. След световното водещия голмайстор на Ливърпул е Валд Фаес от Лестър :))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот Liverpool_EC » 05 фев 2023 15:54

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Що, бе, Клоп да не е безгласна буква, че каквото му дадат, това е? Той някакви изисквания към трансферите има ли, или каквото му доставят това е. Ако е така ще гледа като ударен с мокър парцал още мачове, а ти ще си на амбразурата да обясняваш как Клоп искал тоя и оня, ама онези лакоми американци не го взели. И добре, че си ти да обясниш нещата , щото Клоп думичка не смее да им каже.

Клоп отдавна е разбрал, че от зъбене файда няма, щото се занимава с американски дебили, дето са захапали кокала. Човека се оправя сам отдавна и се справяше по-добре от който и да е друг треньор в ситуацията. Сега на теб лично, колко години ще ти отнеме да разбереш, това което е проумял Клоп преди 4,5 или 6 години е друг въпрос и на мен ми е просто забавно, колко ще си повтаряш олигофренската мантра със зъбенето :)))))))))) Аз ти ги броя -вече 4 години, от лятото на 2019 го повтаряш това. Смяташ ли за какъв смях става на въпрос???? 4 години не можеш да проумееш, че и да им се зъби, те пари пак няма да отпуснат, защото имат други цели. Нищо, ти си стой на твойта и чакай от Хенри писмо :)))))))))))))

С риск да се повторя - добре че си ти да разясняваш на аудиторията какво е разбрал Клоп още преди години и как му е кеф да работи с "алчните" и затова преподписа за още 4 години.

Да се повториш? Хахахаха ти се попедесетваш, ти дъвчеш две неща с години, като някакъв пенсионер си зациклил на озъбването и какво съм разбрал аз. Проблема е, че ти нищо не си разбрал, кадет. Не какво съм разбрал аз. Айде кажи колко пари отпуснаха на Рафата предните американци, като им се зъбеше. Пробвай да отговориш на един въпрос поне...Кажи въобще къде си видял някой да получава пари, щото се озъбил? Може би във ВИС-2? Ама сега като си се заинатил, като магаре на лед и ще трябва да си държиш на селската теория докрай. Няма мърдане за теб :)
И Клоп преподписа заради играчите. Той работи с тях, не със ФСГ. И това ли трябва да ти се обеснява буква по буква сега? Трудничко ти е да разграничиш нещата, знам. Но винаги можеш да се пошестдесетиш за зъбенето :)))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 05 фев 2023 16:26

KOPScousers написа:Ако вземем на предвид само таблицата от 2023-та, то ще видим, че сме на последното 20-то място в класирането с 1 точка от 4 мача и -8 голова разлика. Как успяхме да я докараме до това положение? Кой е виновен за това невиждано падение? По време на Ковид сезона натрупахме 6 поредни домакински загуби, но тогава конкуренцията беше ужасно слаба и отбор като Лестър се бореше за Топ 4 и някак си успяхме да се вдигнем и да докретаме до Топ 4, спасявайки донякъде сезона. Сега дали ще хванем първата половина на таблицата? На есен дали ще има европейски вечери на Анфийлд? Според мен отговорът е категорично и ясно "не". Започнах да го казвам на всички, ще го кажа и тук - пичове, насладете се максимално на задаващите се мачове с Реал. На този етап не се вижда колко време ще чакаме, за да гледаме подобни мачове с участието на Ливърпул отново. Дори и да ни пребият като кучета (най-вероятния сценарий), насладете се максимално. Аз лично мисля да гледам само тези два мача от тук до края на сезона. Просто това си е чиста проба мазохизъм. Все пак футбола, а и спорта като цяло, би трябвало да се гледат за забавление. Аз вече половин година забавление не съм изпитвал, като гледам Ливърпул. Да не говорим, че откакто е свършило Световното, всеки мач е мъка и половина, пълен ужас, едно безсмислено пръскане на нерви от първата минута и така... По-добре да си го спестя това наказание.

Ти без да искаш си отговорил на въпроса си. Конкуренцията не спираше да се подсилва и нормално в един момент нещата при тях да заработят. За същото време в Ливърпул се привлякоха 4 хубави играча на кръст. Забравихте ли, че едната година Клоп завърши 3ти с двама централни защитника без нито един мач във ВЛ преди началото на сезона. Това е най-голямото постижение на един треньор в историята на ВЛ!!!!!!!!!!!!!! Кой друг треньор е изпадал в такава ситуация, заради трансферната политика на собствениците??? Само че то един път стават чудеса, после се нареждат едни закономерности. От 2019 насам сме привлекли 14-15 играча. Нека да изброя повечето от тях- Адриан,Калвин Рамзи, Ван дер берг,Бен Дейвис, Цимикас, Байчетич, Харви Елиът, Бен Доак, Кайде Гордън, Фабио Карвальо ...Пич ти ебаваш ли се :)))))))))))))))))) Наредих ги по постове...На кое място в Чемпиъншипа го виждаш този отбор??? Ще спестя домъкнатите под наем Кабак и Артур Мело. Еми те останалите да не са коне, та 5 години да влачат всичко на гърба си!

zdravkos
Мнения: 1960
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 фев 2023 17:07

KOPScousers написа:Ако вземем на предвид само таблицата от 2023-та, то ще видим, че сме на последното 20-то място в класирането с 1 точка от 4 мача и -8 голова разлика. Как успяхме да я докараме до това положение? Кой е виновен за това невиждано падение? По време на Ковид сезона натрупахме 6 поредни домакински загуби, но тогава конкуренцията беше ужасно слаба и отбор като Лестър се бореше за Топ 4 и някак си успяхме да се вдигнем и да докретаме до Топ 4, спасявайки донякъде сезона. Сега дали ще хванем първата половина на таблицата? На есен дали ще има европейски вечери на Анфийлд? Според мен отговорът е категорично и ясно "не". Започнах да го казвам на всички, ще го кажа и тук - пичове, насладете се максимално на задаващите се мачове с Реал. На този етап не се вижда колко време ще чакаме, за да гледаме подобни мачове с участието на Ливърпул отново. Дори и да ни пребият като кучета (най-вероятния сценарий), насладете се максимално. Аз лично мисля да гледам само тези два мача от тук до края на сезона. Просто това си е чиста проба мазохизъм. Все пак футбола, а и спорта като цяло, би трябвало да се гледат за забавление. Аз вече половин година забавление не съм изпитвал, като гледам Ливърпул. Да не говорим, че откакто е свършило Световното, всеки мач е мъка и половина, пълен ужас, едно безсмислено пръскане на нерви от първата минута и така... По-добре да си го спестя това наказание.
Пич, виж сега,
[всъщност може и да си пичка ако вземем под внимание коврата, дето си си я лепнал(а) на аватара, а може да си пич и да се държиш като пичка]
точно сезона, който си засегнал не беше ли ти този, който ни обясняваше как този отбор е приключил и трябва да се закрива?

Тук си закрил отбора и си ги приключил!
https://forum.gong.bg/liverpool/viewtop ... 4&t=208535
Непрекъснато се повтаряш - като грамофонна плоча сиИзображение

Сезонът, в който играхме 4 финала със същите - спрелите според теб, не беше ли отново ти, който твърдеше, че няма да играем в Европа и сме изчерпани?

Изображение

Ако беше пич щеше да намериш силици и да се извиниш!!!

Определено си много-много далече от анализите, вижда се колко си неадекватен що се отнася до футбола... И да всичко е за удоволствие - и яденето, и пиенето - който злоупотребява не го чака нищо хубаво.
Най-добре е да оставиш всички "анализи", и да се отдадеш на нещо, което ще ти носи удоволствие. Не наказвай себе си, не наказвай и нас!

Нищо лично, писна ми само как закриваш отбора и Клопо при първа възможност!
Приятен уикенд!

П.С.
За справка - само помиярите ги пребиват като кучета!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 05 фев 2023 18:05

zdravkos написа:
KOPScousers написа:Ако вземем на предвид само таблицата от 2023-та, то ще видим, че сме на последното 20-то място в класирането с 1 точка от 4 мача и -8 голова разлика. Как успяхме да я докараме до това положение? Кой е виновен за това невиждано падение? По време на Ковид сезона натрупахме 6 поредни домакински загуби, но тогава конкуренцията беше ужасно слаба и отбор като Лестър се бореше за Топ 4 и някак си успяхме да се вдигнем и да докретаме до Топ 4, спасявайки донякъде сезона. Сега дали ще хванем първата половина на таблицата? На есен дали ще има европейски вечери на Анфийлд? Според мен отговорът е категорично и ясно "не". Започнах да го казвам на всички, ще го кажа и тук - пичове, насладете се максимално на задаващите се мачове с Реал. На този етап не се вижда колко време ще чакаме, за да гледаме подобни мачове с участието на Ливърпул отново. Дори и да ни пребият като кучета (най-вероятния сценарий), насладете се максимално. Аз лично мисля да гледам само тези два мача от тук до края на сезона. Просто това си е чиста проба мазохизъм. Все пак футбола, а и спорта като цяло, би трябвало да се гледат за забавление. Аз вече половин година забавление не съм изпитвал, като гледам Ливърпул. Да не говорим, че откакто е свършило Световното, всеки мач е мъка и половина, пълен ужас, едно безсмислено пръскане на нерви от първата минута и така... По-добре да си го спестя това наказание.
Пич, виж сега,
[всъщност може и да си пичка ако вземем под внимание коврата, дето си си я лепнал(а) на аватара, а може да си пич и да се държиш като пичка]
точно сезона, който си засегнал не беше ли ти този, който ни обясняваше как този отбор е приключил и трябва да се закрива?

Тук си закрил отбора и си ги приключил!
https://forum.gong.bg/liverpool/viewtop ... 4&t=208535
Непрекъснато се повтаряш - като грамофонна плоча сиИзображение

Сезонът, в който играхме 4 финала със същите - спрелите според теб, не беше ли отново ти, който твърдеше, че няма да играем в Европа и сме изчерпани?

Изображение

Ако беше пич щеше да намериш силици и да се извиниш!!!

Определено си много-много далече от анализите, вижда се колко си неадекватен що се отнася до футбола... И да всичко е за удоволствие - и яденето, и пиенето - който злоупотребява не го чака нищо хубаво.
Най-добре е да оставиш всички "анализи", и да се отдадеш на нещо, което ще ти носи удоволствие. Не наказвай себе си, не наказвай и нас!

Нищо лично, писна ми само как закриваш отбора и Клопо при първа възможност!
Приятен уикенд!

П.С.
За справка - само помиярите ги пребиват като кучета!

Копчето ни е обяснявал, как по-добре да не излизаме да се излагаме срещу Порто и Лайпциг, нормално от Реал да е нещо далеч по-драматично. Има желязната 120% неуспеваемост в прогнозите, чаках го да излезе с такъв анализ за да обърнем сезона :)))))))))))))))

zdravkos
Мнения: 1960
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 фев 2023 18:15

Съгласен съм с теб.
Просто това "пичове и старата лакардия" идват в повече, все едно и също. НЕ е нищо лично и дано не го приеме така.

Сезона ще го обърнем със сигурност, тук и аз ще се повторя - с Жота, Боби и Диаз ще сме съвсем различен отбор.
Изображение
ИзображениеИзображение

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот plmar » 05 фев 2023 19:48

zdravkos написа:Съгласен съм с теб.
Просто това "пичове и старата лакардия" идват в повече, все едно и също. НЕ е нищо лично и дано не го приеме така.

Сезона ще го обърнем със сигурност, тук и аз ще се повторя - с Жота, Боби и Диаз ще сме съвсем различен отбор.
Изображение


Станахме трима! Написах го в началото- нема да е се така. Боби и Върдж ще променят отбора, за немеца съм спокоен, той така обича- да изгражда без звездна селекция.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта