ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот slash1912 » 29 окт 2022 23:51

Най-лесното е да изгонят Клоп.Тогава такъв купон се задава с трансферната политика на янките,че класиране за ЛК ще е чутовен успех.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот kadett1 » 29 окт 2022 23:54

Вече нямат значение резултатите, аз лично от мача с Нотингам не ми дреме бием ли, падаме ли. Просто няма смисъл да се надяваме на нещо след хубав мач и на следващия да сме все същата супа. Иска ми се да не влизаме в четворката, да имаме един по спокоен сезон, а не както казва Клоп , че отбора е уморен - през октомври, мали, ами как ще бъдат през март не ми се мисли. Нунес може и да стане някога, но все още си е дърво. Ван Дайк пък изгледа втория гол отблизо с ръцете отзад. Само със Салах не става.

john barnes
Мнения: 6446
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот john barnes » 29 окт 2022 23:59

slash1912 написа:Най-лесното е да изгонят Клоп.Тогава такъв купон се задава с трансферната политика на янките,че класиране за ЛК ще е чутовен успех.

Янките ще си намерят някоя жертва,тип брендю лебеда,който няма да циври за пари и ще играе с наличното. Прокрадва ми се,че ще употребят и захвърлят Стиви Джи,защото той е легенда и винаги ще се върне при нас. Но тогава такива като понкича и разни други псевдофенчета ще го хранят и нареждат,а той най-малко заслужава такова отношение. Клоп също,но това фенчетата са неблагодарни и бързо забравят,че именно той ни върна в играта. Щото всички помним тъмните времена със мисира,сияйния и лебеда...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ponko
Мнения: 4132
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот Ponko » 30 окт 2022 00:10

Проблемът не е Клоп. Просто отбора е изхабен. Казвам ви че е нужна пълна подмяна, но не ми вярвате. Време е Клоп да продаде и останалата част от шампионския отбор и да започне на ново. ТАА не е за бек. Гомез е природно некадърен. ВВД вече не е същият след контузията от педала пикфорд. Матип е не лош вариант, но се контузва често. Милнър е много възрастен. ОЛЧ и Кейта са приключили отдавна. Тиаго ми е Матип. Донякъде подмладяването започна с Диаз и новия Керъл. Диаз е много слабичък и бърз, и експузивен и създава доста проблеми, но има още много хляб да яде. Керъл уж е силен с глава, но с краката изглежда много нескопосън. Разбира се срещу нас в ШЛ не изглеждаше така.... Има обаче силен изстрел, но към момента е адски нефекривен. Жота ме притеснява, че напоследък не е кой знае какво. Липсват голове при него, но прави асистенции. Трябва да се продадат Чембърлейн и Кейта и с парите от тях да се къпят нови халфове. Салах никога няма да повтори резултатността си. Взима много пари за нищо и трябва да бъде разкаран също. С нови млади момчета Клоп отново ще мачка, а не със стари пренаситени алчни играчи. Това е.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот slash1912 » 30 окт 2022 00:11

john barnes написа:
slash1912 написа:Най-лесното е да изгонят Клоп.Тогава такъв купон се задава с трансферната политика на янките,че класиране за ЛК ще е чутовен успех.

Янките ще си намерят някоя жертва,тип брендю лебеда,който няма да циври за пари и ще играе с наличното. Прокрадва ми се,че ще употребят и захвърлят Стиви Джи,защото той е легенда и винаги ще се върне при нас. Но тогава такива като понкича и разни други псевдофенчета ще го хранят и нареждат,а той най-малко заслужава такова отношение. Клоп също,но това фенчетата са неблагодарни и бързо забравят,че именно той ни върна в играта. Щото всички помним тъмните времена със мисира,сияйния и лебеда...

Според мен не са толкова тъпи,че да го изгонят.Това ще е най-голямата им грешка,която ще им струва по-скъпо от всичко,с което сбъркаха досега.
Не знам кой е способен да направи отбор от дърветата Къртис,Хендо,Милнър,вечно контузените Окс и Кейта,децата Карвальо и Елиът.
Стиви няма как да дойде сега,просто не е готов.
Аз лично съм готов да приема абсолютно нулев сезон,с надеждата,че лятото ще се дадат пари за адекватна селекция.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Ponko
Мнения: 4132
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот Ponko » 30 окт 2022 00:13

john barnes написа:
slash1912 написа:Най-лесното е да изгонят Клоп.Тогава такъв купон се задава с трансферната политика на янките,че класиране за ЛК ще е чутовен успех.

Янките ще си намерят някоя жертва,тип брендю лебеда,който няма да циври за пари и ще играе с наличното. Прокрадва ми се,че ще употребят и захвърлят Стиви Джи,защото той е легенда и винаги ще се върне при нас. Но тогава такива като понкича и разни други псевдофенчета ще го хранят и нареждат,а той най-малко заслужава такова отношение. Клоп също,но това фенчетата са неблагодарни и бързо забравят,че именно той ни върна в играта. Щото всички помним тъмните времена със мисира,сияйния и лебеда...

Ти пък си големия фен я духай супата. Намери ми мнение е което съм казал нещо срещу Клоп или Джерард. Това че плюя алчния арабин не ме прави псевдофен. За мен истината е че Салах изпързаля Ливърпул с този договор и ще до прибира парите и ще до играе ганкиното, както и се случва. Ако вкара някой друг гол ще в бонус. Нали не очакваш 32 или 22 гола от него ....
Последна промяна от Ponko на 30 окт 2022 00:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 00:17

Аз днес не мога да обвиня играчите за нищо. Според мен само Арнолд с обичайното си мърдосване в защита и Елиът с постоянното губене на топката бяха единствените длъжници. И двамата бяха сменени и си върнахме инициативата след слабото начало на второто. Пропуските ни загубиха мача, вместо да направим пълен обрат след малшанса с подхлъзването ние пропиляхме 3 златни положения и още няколко Юнг добри шанса. Салах я сложи на тепсия на Нунез, Фирмино накрая колко по-хубаво да му дойде на главата...На сменящите Клоп им пожелавам наистина да ви се сбъднат мечтите...само да не зачезнете нанякъде после. Искам да стоите тук и да гледате следващата ера.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6149
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот KOPScousers » 30 окт 2022 08:50

Преди точно 8 месеца бихме тия злетаци 6:0, точно както бяхме били един напълно безпомощен и безидеен Ман Юнайтед 4:0 4 месеца преди да ни бият на Олд Трафорд. Пропадането ни е историческо просто. Буквално за няколко месеца всичко рухна.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2462
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 окт 2022 09:24

Kрахът е огромен както и разочарованието. Аз лично след последните мачове вече съм от другата страна на линията и ми дреме на марципана за резултатите. Просто няма смисъл от тръшкане и блъскане след поредния смешен мач срещу дънен отбор, който си ни бие на Анфийлд за норматив. Още преди 2 месеца се виждаше как нещата се накланят лека-полека в посоката, в която са в момента. Лошото е, че като не влезнем в ШЛ ептен през крив макарон ще четем и за Белингам и за всеки друг играч, който би могъл да дойде и да вдигне класата. Да не се окаже, че ако увиснем за ШЛ, което е много вероятно, ще шлифоваме нешлифовани диаманти през другия сезон, сиреч Харви, Карвальо, Рамзи и още 1-2 като тях, защото не ми се вярва да се излеят пари за трансфери.
И още нещо. Сега гледам по групите се обръща внимание на това колко тих бил стадионът и как накрая нямало отговор от публиката на скандиранията на Лийдс, че сме били ла*на.. Ами аз тва го коментирам от много време и ми прави впечатление. По някой път като дават близки кадри на трибуните и виждам какви хора има на мача и как се държат и се агресирам повече от която и да е загуба с гол в последната минута. Наистина нашите фенове в огромната си част са едни жалки марди, живеещи в митовете за великия Анфийлд. Направо ме е срам от тези смешници, които биват насрани на собствения ни стадион от удавниците от Лийдс. Няма как отборът на терена да бие, когато шибаняците на трибуните са в будна кома и е по-важно стадиона да бъде оцветен в педалската дъга и да пляскаме вече 3-та година за негера от минеаполис, oтколкото да се пее и да се подкрепя отбора през цялото време. Къде е честта на тия хора, направо ми се гади..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 10:07

KOPScousers написа:Преди точно 8 месеца бихме тия злетаци 6:0, точно както бяхме били един напълно безпомощен и безидеен Ман Юнайтед 4:0 4 месеца преди да ни бият на Олд Трафорд. Пропадането ни е историческо просто. Буквално за няколко месеца всичко рухна.

Челси бяха действащ шампион, когато бяха по-назад от нас в момента. Пак си наблегнал на любимото ти преувеличаване с думата историческо ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта