Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 20 дек 2017 18:53

slash1912 написа:На Анфийлд тура за стадиона е 20 паунда,музея е отделно.Според мен си заслужава всяка стотинка.Да влезеш в съблекалнята,да седнеш в залата за пресконференции на мястото на Клоп,да минеш по коридора и да пипнеш знака,който са докосвали Кени и Джерард,а след това да излезеш на терена и да видиш трибуните,както ги виждат играчите...Сядаш на скамейката на резервите и учтивия стюард те пита дали искаш да те снима :) Опашка имаше още преди да отворят,хората едвам изкарваха навън подранилите като мен.Запознах се с еврейка,семейство пакистанци,двама южнокорейци и една китайка :) Фен шопа е на 20 метра зад Копа и е доста голям.С удоволствие бих си платил и втори път.
Предполагам,че същото е и в Мадрид.


Емии... дебил си! И аз съм дебил. Сигурен съм ,че всички тука дето пишат са дебили, но поне Илийката е пич. Обикаля той стадионите от мач на мач, не пропуска. Само дето последният мач , който е гледал на живо е от миналия век, но поне не е дебил.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 20 дек 2017 19:10

Onq написа:
slash1912 написа:На Анфийлд тура за стадиона е 20 паунда,музея е отделно.Според мен си заслужава всяка стотинка.Да влезеш в съблекалнята,да седнеш в залата за пресконференции на мястото на Клоп,да минеш по коридора и да пипнеш знака,който са докосвали Кени и Джерард,а след това да излезеш на терена и да видиш трибуните,както ги виждат играчите...Сядаш на скамейката на резервите и учтивия стюард те пита дали искаш да те снима :) Опашка имаше още преди да отворят,хората едвам изкарваха навън подранилите като мен.Запознах се с еврейка,семейство пакистанци,двама южнокорейци и една китайка :) Фен шопа е на 20 метра зад Копа и е доста голям.С удоволствие бих си платил и втори път.
Предполагам,че същото е и в Мадрид.


Емии... дебил си! И аз съм дебил. Сигурен съм ,че всички тука дето пишат са дебили, но поне Илийката е пич. Обикаля той стадионите от мач на мач, не пропуска. Само дето последният мач , който е гледал на живо е от миналия век, но поне не е дебил.

Илиев го познавам лично и мога да ти кажа,че не е лош човек.Има си собствено мнение,което понякога не съвпада с моето или общото по даден въпрос.Обаче наистина е голям фен на Ливърпул ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 20 дек 2017 19:16

slash1912 написа:
Onq написа:
slash1912 написа:На Анфийлд тура за стадиона е 20 паунда,музея е отделно.Според мен си заслужава всяка стотинка.Да влезеш в съблекалнята,да седнеш в залата за пресконференции на мястото на Клоп,да минеш по коридора и да пипнеш знака,който са докосвали Кени и Джерард,а след това да излезеш на терена и да видиш трибуните,както ги виждат играчите...Сядаш на скамейката на резервите и учтивия стюард те пита дали искаш да те снима :) Опашка имаше още преди да отворят,хората едвам изкарваха навън подранилите като мен.Запознах се с еврейка,семейство пакистанци,двама южнокорейци и една китайка :) Фен шопа е на 20 метра зад Копа и е доста голям.С удоволствие бих си платил и втори път.
Предполагам,че същото е и в Мадрид.


Емии... дебил си! И аз съм дебил. Сигурен съм ,че всички тука дето пишат са дебили, но поне Илийката е пич. Обикаля той стадионите от мач на мач, не пропуска. Само дето последният мач , който е гледал на живо е от миналия век, но поне не е дебил.

Илиев го познавам лично и мога да ти кажа,че не е лош човек.Има си собствено мнение,което понякога не съвпада с моето или общото по даден въпрос.Обаче наистина е голям фен на Ливърпул ;)


Едно е да не ти съвпада мнението , а друго да даваш брутални определения за хората, които не мислят като теб. Иначе кой е добър или лош човек е разговор за друга тема в друг форум :)

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9169
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Soulen » 20 дек 2017 23:51

Onq написа:
slash1912 написа:На Анфийлд тура за стадиона е 20 паунда,музея е отделно.Според мен си заслужава всяка стотинка.Да влезеш в съблекалнята,да седнеш в залата за пресконференции на мястото на Клоп,да минеш по коридора и да пипнеш знака,който са докосвали Кени и Джерард,а след това да излезеш на терена и да видиш трибуните,както ги виждат играчите...Сядаш на скамейката на резервите и учтивия стюард те пита дали искаш да те снима :) Опашка имаше още преди да отворят,хората едвам изкарваха навън подранилите като мен.Запознах се с еврейка,семейство пакистанци,двама южнокорейци и една китайка :) Фен шопа е на 20 метра зад Копа и е доста голям.С удоволствие бих си платил и втори път.
Предполагам,че същото е и в Мадрид.


Емии... дебил си! И аз съм дебил. Сигурен съм ,че всички тука дето пишат са дебили, но поне Илийката е пич. Обикаля той стадионите от мач на мач, не пропуска. Само дето последният мач , който е гледал на живо е от миналия век, но поне не е дебил.

Слаш, точно така беше в Мадрид, само че предполагам по-комерсиално и голямо. Разходихме се до съблекалните, прескоференциите, където дават и резервните скамейки. Музея с трофеите им беше адски внушителен. Изпитваш някакво благоговение, когато си пред безкрайни витрини със над 100 купи по моя бройка и огромни видеостени прожектиращи успехие на отбора. Информация за всеки един играч минал през отбора, абе заслужава си. Аз останах възхитен, въпреки че не го понасям тоя отбор :)

Илийката може и да не е лош човек, ама е дефиницията на кон с капаци. Като се има впредвид и професията му, пак не е толкова зле, какви прости катаджии познавам, Илиев е лауреат спрямо тях :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот venomcho » 21 дек 2017 09:04

Soulen написа: Като се има впредвид и професията му, пак не е толкова зле, какви прости катаджии познавам, Илиев е лауреат спрямо тях :)


Е не, честно ли, тука вече буквално пуснах сълза :mrgreen:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот iliev72 » 21 дек 2017 11:38

Soulen написа:
Onq написа:
slash1912 написа:На Анфийлд тура за стадиона е 20 паунда,музея е отделно.Според мен си заслужава всяка стотинка.Да влезеш в съблекалнята,да седнеш в залата за пресконференции на мястото на Клоп,да минеш по коридора и да пипнеш знака,който са докосвали Кени и Джерард,а след това да излезеш на терена и да видиш трибуните,както ги виждат играчите...Сядаш на скамейката на резервите и учтивия стюард те пита дали искаш да те снима :) Опашка имаше още преди да отворят,хората едвам изкарваха навън подранилите като мен.Запознах се с еврейка,семейство пакистанци,двама южнокорейци и една китайка :) Фен шопа е на 20 метра зад Копа и е доста голям.С удоволствие бих си платил и втори път.
Предполагам,че същото е и в Мадрид.


Емии... дебил си! И аз съм дебил. Сигурен съм ,че всички тука дето пишат са дебили, но поне Илийката е пич. Обикаля той стадионите от мач на мач, не пропуска. Само дето последният мач , който е гледал на живо е от миналия век, но поне не е дебил.

Слаш, точно така беше в Мадрид, само че предполагам по-комерсиално и голямо. Разходихме се до съблекалните, прескоференциите, където дават и резервните скамейки. Музея с трофеите им беше адски внушителен. Изпитваш някакво благоговение, когато си пред безкрайни витрини със над 100 купи по моя бройка и огромни видеостени прожектиращи успехие на отбора. Информация за всеки един играч минал през отбора, абе заслужава си. Аз останах възхитен, въпреки че не го понасям тоя отбор :)

Илийката може и да не е лош човек, ама е дефиницията на кон с капаци. Като се има впредвид и професията му, пак не е толкова зле, какви прости катаджии познавам, Илиев е лауреат спрямо тях :)

[offtopic]Въобще си нямаш идея каква ми е професията ! Лошото , че ти си този с капаците и защо мислиш , че точно тук бих казал какво работя ! Така е като вярваш на писаниците в един лека казано трагичен форум с 90 % идиоти ! Щом искаш - вярвай на идиоти ![/offtopic]
За мен лично - няма по-тъжно място от празен стадион или музей без експонати !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 21 дек 2017 22:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xGjZLS0NK4A&t=2s[/youtube]

Нещо красиво, с което да се разведрим. Признавам си, че ако на мен ми се случи това, което се случи на тези деца ще изпадна в екстаз и ще подскачам като ощипан около тях. :lol: Много се радвам за Коутиньо, на мен ми изглежда наистина щастлив и всичко това би трябвало да го накара да остане. Можеш да си голям футболист и без да играеш в Барселона или Реал. Ако Коутиньо остане в Ливърпул още няколко години, със сигурност целият град ще го боготвори след време, както прави с Далглиш, Ръш, Фаулър, Джерард и т.н.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 23 дек 2017 15:26

Чакам мадридския да дойде да обясни колко големи играчи са Бенземичката и житния бегач Бейл и колко слаб е Салах 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Onq » 23 дек 2017 16:06

Сляпата подкрепа е толкова вредна, колкото и вечното плюене. Понеже тук е бастионът на Клопщината, ще постна едно изречение , което говори много. Не искам да влизам в диспут с никой. Да ми се обяснява, как като сме биели, що били мълчали хейтърите и т.н. Не съм нито хейтър,нито сляпо вярващ във Клоп. Но това е меко казано фрапираща статистика:
The Reds have dropped more league points from winning positions under Jurgen Klopp (43) than any other side in Europe since his arrival.
Това специално на вниманието на тези, които твърдят, че нямало по-подходящ треньор за Ливърпул. Явно няма, но за кого е подходящ, май за противниците :)

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 23 дек 2017 16:13

Onq написа:Сляпата подкрепа е толкова вредна, колкото и вечното плюене. Понеже тук е бастионът на Клопщината, ще постна едно изречение , което говори много. Не искам да влизам в диспут с никой. Да ми се обяснява, как като сме биели, що били мълчали хейтърите и т.н. Не съм нито хейтър,нито сляпо вярващ във Клоп. Но това е меко казано фрапираща статистика:
The Reds have dropped more league points from winning positions under Jurgen Klopp (43) than any other side in Europe since his arrival.
Това специално на вниманието на тези, които твърдят, че нямало по-подходящ треньор за Ливърпул. Явно няма, но за кого е подходящ, май за противниците :)


И въпреки това сме 4ти зад милярдерите от Сити, Челси и Юнайтед. Първо място в групите на ШЛ. А преди това финал в Европа и за купата на лигата. Всичко това при средно нето похарчено на сезон от Клоп - 14 милиона паунда. И да не забравим как в Дортумнд имаше добра защита и в първенството и в ШЛ. Изведнъж може би и забравил как трябва да се защитава. Клоп е треньор не магьосник.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта