Падението на Гонг продължава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот iliev72 » 13 сеп 2016 13:50

sin4ec написа:
ham3r написа:
sin4ec написа:
ham3r написа:Поздравления за ръководството на ЦСКА за решението да не дава акредитации на тъпспорт и сайтчето на Домус Ага спиртал.Всекидневни лъжи и манипулации и си получиха заслуженото.

Това е решение на ръководството на Литекс, ЦСКА го няма.


Това ти го каза баща ти шопара от дпс

Каза ли нещо, бе, кенеф етрополски?

Нали ти е ясно , че на някои хора фамилията е Етрополски.И това като го прочетат няма да им стане приятно.
Страница за легендарния сабльор Васил Етрополски
Прекаляваш !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот 7 е добро число » 13 сеп 2016 13:54

една гелосана мъжка к@рва им каза какви са всичките


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=II3OrVKyb2I[/youtube]


а това Гонг отразиха ли го или пак си замълчаха :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Dexter Lord » 13 сеп 2016 13:55

Ще ги чуем днес в спортно шоу гонг. За Александров е ясно, че е разтворил бузите за Ганчев. Чакаме сините представили какво ще кажат по темата.
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 сеп 2016 13:57

Убеден съм, че утре , ако Спортал и Топспорт сравнят Гриша Ганчев с Бековски , както направи парцалът 7днифутбол , ГГ веднага ще им върне акредитациите. :lol:

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот warhead » 13 сеп 2016 14:02

Mathias_Coureur написа:Убеден съм, че утре , ако Спортал и Топспорт сравнят Гриша Ганчев с Бековски , както направи парцалът 7днифутбол , ГГ веднага ще им върне акредитациите. :lol:


Сега кажи,кой е Бековски ....неграмотен трол!

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот warhead » 13 сеп 2016 14:07

korteneca написа:Джеки:
Ако работата не тръгне, да ги прекръстят на Кърпачев (Ловеч), та да не берат срам "червените" фенове"


Васил Шопов от Дунав:
Но това, което мога да кажа аз е, че преди една година, когато още бях част от Спартак (Плевен), играхме срещу ЦСКА и, може да се каже, че познавах футболистите им. Онзи ден отново бях изправен пред ЦСКА, този пък с екипа на Дунав. Отборът, който седеше срещу мен обаче, беше този на Литекс, в който играх преди няколко месеца...


:lol: :lol: :lol:


Тоя Васил Шопов ,явно е някаква величина ,с която трябва да се съобразяваме всички! :mrgreen:

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 сеп 2016 14:08

warhead написа:
Mathias_Coureur написа:Убеден съм, че утре , ако Спортал и Топспорт сравнят Гриша Ганчев с Бековски , както направи парцалът 7днифутбол , ГГ веднага ще им върне акредитациите. :lol:


Сега кажи,кой е Бековски ....неграмотен трол!

7 дни футбол бяха сравнили Гриша Ганчев с Бенковски. :mrgreen:

ЦСКА и Гриша Ганчев отказаха да платят кръвнина на Пеевски! Развяха знамето на Сектор Г и доказаха една стара максима. И най-малката държава е по-силна от най-голямата мафия. Държавата ЦСКА се надигна и успя! Гриша Ганчев подобно на Бенковски нанесе люта рана в сърцето на тиранин Делянин. А сега нека заповяда не бай Иван, а Бай Бойко.


http://7dnifutbol.bg/archives/31894

Няма такова падение. Да сравниш един престъпник с национален герой.
Последна промяна от Mathias_Coureur на 13 сеп 2016 14:09, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Daniel Levski » 13 сеп 2016 14:08

Само не знам как повечето хора не разбират номерцата на ГГ, той си купува 3-4 сайта като ПИК, на пъпчо сайта лайф който спортува, Гонг и т.н., няколко журналиста като ГА, Ставри и "Никиту" които да го ласкаят и да се правят,че това не е Литекс. Всички останали му пречат , защото пишат истината - че реално този отбор е преименуван Литекс, че управлението основно е от Литекс, че от цска-то на което му купи купата миналата година са останали 2-ма човека в основният състав, скоро ще бъде само 1. Просто смешна работа.
Последна промяна от Daniel Levski на 13 сеп 2016 14:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
chalga
Мнения: 37
Регистриран на: 28 апр 2015 12:54
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот chalga » 13 сеп 2016 14:08

Брато забрави за гонг. Цялата мрежа на нетинфо включваща най-популярните сайтове abv,vesti и vbox7 е купена през нова от ДПС. Вече медията я ползват за моделиране на общестото, а не за качествен спортен сайт. Затова четем само за силикон и жълто.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Падението на Гонг продължава

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 сеп 2016 14:12

Daniel Levski написа:Само не знам как повечето хора не разбират номерцата на ГГ, той си купува 3-4 сайта като ПИК, на пъпчо сайта лайф който спортува, Гонг и т.н., няколко журналиста като ГА, Ставри и "Никиту" които да го ласкаят и да се правят,че това не е Литекс. Всички останали му пречат , защото пишат истината - че реално този отбор е преименуван Литекс, че управлението основно е от Литекс, че от цска-то на което му купи купата миналата година са останали 2-ма човека в основният състав, скоро ще бъде само 1. Просто смешна работа.


Имаме ново издигане на култ към личността - култът към ГГ - новия Бенковски. :lol:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта