УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот CSKA 78 » 28 юли 2016 12:33

ММ1914 написа:Ще ги взема, ама за да не си капо ще ти даря сперма, че твоята е увредена от анаболите и наследник няма да имаш.



Няма нужда сега да плюеш, де! Или недей поне да плюеш сперма! :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от CSKA 78 на 28 юли 2016 12:36, променено общо 1 път.
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5169
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот koisa » 28 юли 2016 12:33

ММ1914 написа:Кондьо, радвам се пак си тук и ще ни развеселяваш. :mrgreen:

Той не се е махал. Просто списваше от друга регистрация като се стараеше да не използва обичайните заучените тъпизми. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 12:38

CSKA 78 написа:
ММ1914 написа:Ще ги взема, ама за да не си капо ще ти даря сперма, че твоята е увредена от анаболите и наследник няма да имаш.



Няма нужда сега да плюеш, де! Или по-добре не плюй сперма! :mrgreen: :mrgreen:

Няма причина да я плюя, ти я употребяваш орално, не се приемам за Кондьо Варварина, с основно образование - специалиста по срокове за изпълнение на решения на съда. Мислиш ли че, след като сме те видяли , колко си ентелегентен може някой да ти се върже на глупостите?
Последна промяна от ММ1914 на 28 юли 2016 12:39, променено общо 1 път.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12414
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот TristaNNN » 28 юли 2016 12:38

Гледам, че цесекистите са го ударили на майтапи, но сякаш никой не вниква в тази новина, която подсказва, че в УЕФА е светнала някаква сигнална лампичка. Да няма после сълзи... :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот Megatron_69 » 28 юли 2016 12:42

Дали си изваден от турнирите или "геройски" отпадаш във първият кръг от поредният анонимник-разлика не виждам....
Последна промяна от Megatron_69 на 28 юли 2016 12:43, променено общо 1 път.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 12:43

CSKA 78 написа:
ММ1914 написа:
CSKA 78 написа:Няма нужда сега да плюеш, де! Или по-добре не плюй сперма! :mrgreen: :mrgreen:

Няма причина да я плюя, ти я употребяваш орално, не се приемам за Кондьо Варварина, с основно образование - специалиста по срокове за изпълнение на решения на съда. Мислиш ли че, след като сме те видяли , колко си ентелегентен може някой да ти се върже на глупостите?



Муа-ха-ха! Разбирам, че и ти си хора, и ти си завършил 7-ми клас! Бравос! Аре, сега си ходи в кравефермата! Имам предвид в маалата! :lol: :lol:

У вас ли ме каниш? Виж сега, обещах че ще ти даря сперма, но не ме викай у вас да е.а жена ти. Щом търпи такъв като теб вкъщи, значи не е свят. Давам ти материала в чашка, натам докторите да я заплождат.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 12:44

Megatron_69 написа:Дали си изваден от турнирите или "геройски" отпадаш във първият кръг от поредният анонимник-разлика не виждам....

Важното е да си убиеш отбора ритуално и след това да припознаеш два селски такива.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот JackPackage » 28 юли 2016 12:45

Megatron_69 написа:Дали си изваден от турнирите или "геройски" отпадаш от поредният анонимник-разлика не виждам....

Щом отбори участвали в групи на ШЛ и излезли от групи на ЛЕ са анонимници за вас :lol: :mrgreen:
Все пак друго си е да отпаднеш от Видзев Лодз, след победа с 4-1 в първия мач :lol: :mrgreen:

Няма да я виждаш тази разлика още 2-3 години, споко, като се има предвид паузата ви от международни мачове, ама пък догодина може да си направите контрола с Рома, Киево и т.н. ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот Adrian Monk » 28 юли 2016 12:53

Министър Кралев: „Марката е част от обезпечението на НАП. Има процедура, по която марката ще бъде дадена на търг. Не съм сигурен, че в момента ЦСКА играе с оригиналната си емблема. Има детайли, които не мога да коментирам. Така или иначе оригиналната емблема подлежи да бъде предложена на търг. От там нататък, който спечели, ще бъде негова.  Правим всичко възможно понеже имаме един отбор, който е лицензиран от БФС, ние да направим споразумение с тях, което да им позволи да използват базата и стадиона до провеждане на търга“.

https://topsport.bg/cska/ministar-krale ... tsska.html
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: УЕФА извади Литекс от Младежката Шампионска лига

Мнениеот ММ1914 » 28 юли 2016 12:55

CSKA 78 написа:
ММ1914 написа:
CSKA 78 написа:
Муа-ха-ха! Разбирам, че и ти си хора, и ти си завършил 7-ми клас! Бравос! Аре, сега си ходи в кравефермата! Имам предвид в маалата! :lol: :lol:

У вас ли ме каниш? Виж сега, обещах че ще ти даря сперма, но не ме викай у вас да е.а жена ти. Щом търпи такъв като теб вкъщи, значи не е свят. Давам ти материала в чашка, натам докторите да я заплождат.



Муа-ха-ха! Нещо си загорял ми се струваш! Ми вземи се улаби пред компа, защото няма жена, която да се върже на миризлив мангал като теб! :lol: :lol:

Недей с лошо, ще ми излезе име, някой ще си помисли че си ми го душил, докато преглъщаш. :mrgreen: Поне десетина пъти съм обяснявал, не сам анално податлив, като теб. Определено съм от бялата раса, а за жените - моя си работа, все още не съм опрял до твоя - трети пол.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта