20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот Червени Воини » 28 фев 2015 21:51

hristo1306 написа:До 2 - 3 дена "Лудогорец" ще има нов треньор ! Очилатия некадърник ще бъде изгонен като мръсно коте ! Да ви давам ли джокер за новия човек ???
Щом сте любопитни почвам !!!
джокер № 1 - въпросния човек скоро отказа на един инженер !
джокер № 2 - живее на морето !


Посейдон?!? :roll:
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 28 фев 2015 21:58


Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот russia » 28 фев 2015 22:08

diplomat написа:
thejoker747 написа:Цяла България празнува победата на Литекс Ловеч ! Падението на Лудогорец е неизбежно ! Пиите и се веселете тази вечер заради победата на Българите ! :) :) :)

ХАХАХАХА, а къде са Българите в ЦСКА, бе? :lol: :lol: Ако ти считаш разни мангали от Индия за Българи, следва да кажеш и от кое гето си. :mrgreen:

Играчи от Индия не знам да са картотекирани в ЦСКА, камо ли да играят! Пък и доколкото аз разбирам мнението на цитирания от теб, има в предвид БЪЛГАРИТЕ от Ловеч и никъде не ги сравнява с друг отбор. Ти що реши друго не е ясно :roll:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот diplomat » 28 фев 2015 22:24

russia написа:
diplomat написа:
thejoker747 написа:Цяла България празнува победата на Литекс Ловеч ! Падението на Лудогорец е неизбежно ! Пиите и се веселете тази вечер заради победата на Българите ! :) :) :)

ХАХАХАХА, а къде са Българите в ЦСКА, бе? :lol: :lol: Ако ти считаш разни мангали от Индия за Българи, следва да кажеш и от кое гето си. :mrgreen:

Мангали от Индия не знам да са картотекирани в ЦСКА, камо ли да играят! Пък и доколкото аз разбирам мнението на цитирания от теб, има в предвид БЪЛГАРИТЕ от Ловеч и никъде не ги сравнява с друг отбор. Ти що реши друго не е ясно :roll:

Моля ти се, ясен ми е коментарът с каква цел е направен, а ме ядосва фактът, че нямате основание да ги гаврите така. :roll:

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот Bojko Berojko » 28 фев 2015 23:10

Къде е Чичо Гошо ?
Ко?Не!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот e4sy » 01 мар 2015 02:48

Цесекар съм ,но ми е жал да се радваме на другите отбори , защотото не можем да бием Лудогорец..
..

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот biso62 » 01 мар 2015 03:05

Viv.Brooke написа:Честита победа на Литекс. Нашите днес за съжаление не успяха да се представят на ниво срещу отбора, който много тача...


Браво за обективността! Но по същият начин се представихте и срещу Берое. въпреки че ги отстранхте,Това вече е притеснителното за вас.Определено отборът ви няма мотивацията,като че ли.

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот biso62 » 01 мар 2015 03:08

e4sy написа:Цесекар съм ,но ми е жал да се радваме на другите отбори , защотото не можем да бием Лудогорец..
..


Занчи не си цесекар.Радваме се заради възможността да станем шампиони,дори и с помощта на други отбори.Защото срещу Организацията на Домуса всеки съюзник е полезен.А и все някога ще ги бием.Ако се случи тази година,през плейофите,-ще е супер!

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот Lyubooo » 01 мар 2015 08:08

biso62 написа:
e4sy написа:Цесекар съм ,но ми е жал да се радваме на другите отбори , защотото не можем да бием Лудогорец..
..


Занчи не си цесекар.Радваме се заради възможността да станем шампиони,дори и с помощта на други отбори.Защото срещу Организацията на Домуса всеки съюзник е полезен.А и все някога ще ги бием.Ако се случи тази година,през плейофите,-ще е супер!


Боже, момче в какъв филм живееш бе?
Това мислене да не ти е наследство от Бай Тошово време, че твойта работа трябва някой друг да я свърши!!!
ЦСКА играе и печели, и както върви закономерно ще си вдигне титлата.
Лудогорец не играе и не печели, шампионските им амбиции са без покритие.
Какви организации, съюзници и тинтири-минтири ти се въртят в болния мозък?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: 20 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:0 FT

Мнениеот JACKO » 01 мар 2015 08:12

actrus написа:
thejoker747 написа:Цяла България празнува победата на Литекс Ловеч ! Падението на Лудогорец е неизбежно ! Пиите и се веселете тази вечер заради победата на Българите ! :) :) :)

Да се кефят Ловеч.Не разбирам другите що се радват.Наздраве Ловеч(аз пия от мъка), и все пак бихте.Битката е спечелена ,но не и войната.

[offtopic]COD 4 (Пиши ми на ЛС)[/offtopic]
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта