Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот Teo » 16 окт 2016 18:27

miro_rz написа:
Teo написа:
miro_rz написа:Вчера защо не извикахте Поп-а да я освети новата емблема ? :lol: :lol: :lol:


Миро, вие трябва да сте по-ниско от тревата. Вашето клубче си е типично ГМО, ама от най-гнусните! :lol:
@ Измислена история, измислена рождена дата, измислена емблема сменена 150 пъти, измислен прякор като Орли такива каквито не сте и прочие и прочие.


Ние не сме докарали отбора на Локомотив София примерно да м вземем лиценза и собственика и да ги пратим в селските групи след това !


Живуркайте си там на Изток и без това на никой не му пука за вас. След 10 години като останат 100 човека в Разград ще трябва да бутате стадиона за 100 милиона тоалетна хартия. :lol: :lol:
@ Иначе, че сте си ГМО клуб е без аналог. Добре сте измислени, ама сте фалшиви.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот pomiqr272 » 16 окт 2016 18:28

Garra Dembele написа:
pomiqr272 написа:Очакваш специално заради теб да свикат комисията извънредно преди да е свършил кръга ли, грозен?


Яж ми хуя, припознавач тъп.


Добре, грозен пощальон. Не вярвам, че ще ме насити поради миниатюрния му размер. Поне английски да беше научил.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот Долно уйно » 16 окт 2016 18:31

Teo написа:@ За това успокоение аз никога не съм ходил в болница да се лекувам, просто не виждам да имам някакъв проблем, че да ходя там :lol: :lol:

Ментално болни винаги, казват че нищо им няма.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2016 18:40

Тео да ти обесня и на теб като на простите хора !
Родом съм от град Разград и съм живял в него в продължение на 28 години . Няма какво да се лъжем нашият отбор е в елината карта на България от 5-6 години . Предимно си играехме в Б или В група . През годините сме се казвали Лудогорец , Лудогорие , Антибитик-Лудогорец или Разград 2000 ( Аз съм ги гледал всичките тези и мога дори да ти кажа с какви екипи играехме тогава ) , ЦСКА не си ли е сменял имената през годите а ? Играем си мачовете на един и същ стадион в продължение на няколко деситилетия . Преди се казваше Дянко Стефанов а сега Лудогорец Арена ! До преди месеци си използвахме оригиналната еблема а сега си имаме нова , която не харесвам , но какво да се прави . Хора на стадиона виждам , който съм ги виждал и преди 20 години .
И за разлика от Вас не сме затривали друг отбор в името да ни има . А дали сме повече ГМО от Вас мен лично ме съмнява . Нас никой не ни е погребвал и опявал . Алелуя !
Изображение

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот КАН » 16 окт 2016 18:46

Феновете болни , здрави , както и да е , ама коментаторчето на мача вчера и оня водещия в студиото нищо не ги оправдава . Приказваха за някакви армейци , статистики от минали мачове и след края на мача студийния разбирач каза , че при дузпата нападателят изпреварил вратаря .

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот pomiqr272 » 16 окт 2016 18:48

КАН написа:Феновете болни , здрави , както и да е , ама коментаторчето на мача вчера и оня водещия в студиото нищо не ги оправдава . Приказваха за някакви армейци , статистики от минали мачове и след края на мача студийния разбирач каза , че при дузпата нападателят изпреварил вратаря .


Но сте силни само на думи http://www.cem.bg/jalbi.php

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот Teo » 16 окт 2016 18:51

miro_rz написа:Тео да ти обесня и на теб като на простите хора !
Родом съм от град Разград и съм живял в него в продължение на 28 години . Няма какво да се лъжем нашият отбор е в елината карта на България от 5-6 години . Предимно си играехме в Б или В група . През годините сме се казвали Лудогорец , Лудогорие , Антибитик-Лудогорец или Разград 2000 ( Аз съм ги гледал всичките тези и мога дори да ти кажа с какви екипи играехме тогава ) , ЦСКА не си ли е сменял имената през годите а ? Играем си мачовете на един и същ стадион в продължение на няколко деситилетия . Преди се казваше Дянко Стефанов а сега Лудогорец Арена ! До преди месеци си използвахме оригиналната еблема а сега си имаме нова , която не харесвам , но какво да се прави . Хора на стадиона виждам , който съм ги виждал и преди 20 години .
И за разлика от Вас не сме затривали друг отбор в името да ни има . А дали сме повече ГМО от Вас мен лично ме съмнява . Нас никой не ни е погребвал и опявал . Алелуя !


Ние не сме ГМО, за разлика от вас. Историята ви ми е до болка позната. Измислена и фалшива!
Нямам намерение да си натоварвам мозъка с втория най-мразен отбор в червата, стигат ми ония от подуяне.
@ Иначе както вие, така и ония никога не може да ни стигнете по успехи в ЕКТ, България и т.н.
Ние сме на върха на футболната пирамида и там ще си останем вечно!
Така, че не се ежете само, а приемете фактите като мъже!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот pomiqr272 » 16 окт 2016 18:53

Teo написа:
miro_rz написа:Тео да ти обесня и на теб като на простите хора !
Родом съм от град Разград и съм живял в него в продължение на 28 години . Няма какво да се лъжем нашият отбор е в елината карта на България от 5-6 години . Предимно си играехме в Б или В група . През годините сме се казвали Лудогорец , Лудогорие , Антибитик-Лудогорец или Разград 2000 ( Аз съм ги гледал всичките тези и мога дори да ти кажа с какви екипи играехме тогава ) , ЦСКА не си ли е сменял имената през годите а ? Играем си мачовете на един и същ стадион в продължение на няколко деситилетия . Преди се казваше Дянко Стефанов а сега Лудогорец Арена ! До преди месеци си използвахме оригиналната еблема а сега си имаме нова , която не харесвам , но какво да се прави . Хора на стадиона виждам , който съм ги виждал и преди 20 години .
И за разлика от Вас не сме затривали друг отбор в името да ни има . А дали сме повече ГМО от Вас мен лично ме съмнява . Нас никой не ни е погребвал и опявал . Алелуя !


Ние не сме ГМО, за разлика от вас. Историята ви ми е до болка позната. Измислена и фалшива!
Нямам намерение да си натоварвам мозъка с втория най-мразен отбор в червата, стигат ми ония от подуяне.
@ Иначе както вие, така и ония никога не може да ни стигнете по успехи в ЕКТ, България и т.н.
Ние сме на върха на футболната пирамида и там ще си останем вечно!
Така, че не се ежете само, а приемете фактите като мъже!


Какво сте, автентичен клуб с чужда история?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 окт 2016 18:57

Teo написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Teo написа:Историята е в музея при Сашо Манов и в сърцата на хората, а емблемата както виждаш си е на мястото! :lol: :lol:

То и четвероевангелието на цар Иван Александър се намира в Британския музей... 8-) Що се отнася до емблемата, тя ще си бъде на мястото, когато левентът от Микре я откупи от НАП (понастоящем се ползва незаконно, ако не знаеш)... ;)


ФИФА > УЕФА > БФС
@ Капитане... за ваше успокоение емблемата ще я купим от НАП.

Тео, коя сричка от думичката "не-за-кон-но" не разбра, моето момче!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Няма ли да има наказание за ЦСКА-София?

Мнениеот Долно уйно » 16 окт 2016 18:59

Teo написа:@ Иначе както вие, така и ония никога не може да ни стигнете по успехи в ЕКТ

От два дни търся информация за мачовете ви ЕКТ тук: www.uefa.com и неоткривам никаква информация.
Ще ми помогнеш ли да открия информацията в сайта на футболната централа?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта