Новини за Литекс !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот Cesc Fabregas » 13 юни 2011 21:44

bonedeep написа:
Cesc Fabregas написа:Абе не знам дали да добри колите, но имат типично китайски вид. мен не ми харесват изобщо :roll:


А виждал ли си ги въобще или пишеше просто така.

Ами да, виждал съм ги. Сега ги гледам и не ми харесват! :!:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 14 юни 2011 00:30

blue_lagoon написа:Tristan: Ако беше отишъл до Автосалона щеше да видиш,че Хувър представиха и малки коли. Та най-малката струваше 22 000 лева. Влез поне в нета и ги виж де! Иначе харесвай каквото си искаш. Някои даже Литекс харесват ;) Въпрос на стандарт ;) Щом те кефят коли направени от Китайчета в час по трудово окей! Ако беше поразгледал и някоя и друга машина щеше да ме разбереш,ама няма как! А и щом твърдиш,че си чувал за Хувър преди да се свържат с Джуджето добре :lol: Твоя си работа. Цялата ти рода и цял Ловеч сигурно Хувър карат! :lol:


Aко ти беше отишъл до автосалона нямаще да говориш глупости. Ако ти гледам писанията и съм неграмотен, наивен и дрогиран тип можеше и да се съглася. Но уви, първо Хувър не е марка за да представя модел, а самият Хувър е модел. Я сега сподели как аджеба даден модел може да представя по-малки модели :roll: Малката вярно струваше толкова, ама тя беше в класа на Opel Corsa, Skoda Fabia и всичките колички в малкия клас.

[offtopic] Цялата ти рода и цял Ловеч сигурно Хувър карат! - тук се направи на оригинален, ама не стана :mrgreen: Синко, първо аз не живея в Ловеч, а в София. Второ, не съм фен на Литекс, а на Левски - ама заради такива "герои" като тебе, славата ни не е както едно време. Трето, отвори си гардеробчето и се разходи из панелката с една лупичка, виж колко стоки са Китайски и тогава претендирай за маркетингов специалист. Кажи ми каква кола караш :?:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

bonedeep
Мнения: 76
Регистриран на: 08 ное 2009 14:14
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот bonedeep » 14 юни 2011 11:26

blue_lagoon написа:
bonedeep написа:
blue_lagoon написа:Tristan: Ако беше отишъл до Автосалона щеше да видиш,че Хувър представиха и малки коли. Та най-малката струваше 22 000 лева. Влез поне в нета и ги виж де! Иначе харесвай каквото си искаш. Някои даже Литекс харесват ;) Въпрос на стандарт ;) Щом те кефят коли направени от Китайчета в час по трудово окей! Ако беше поразгледал и някоя и друга машина щеше да ме разбереш,ама няма как! А и щом твърдиш,че си чувал за Хувър преди да се свържат с Джуджето добре :lol: Твоя си работа. Цялата ти рода и цял Ловеч сигурно Хувър карат! :lol:


Завист има в теб момче премахни я. Кой ти каза, че ще работят китайци в този завод. В завода ще работят българи и е българска инвестицията. Но явно пишеш подобни неща само от завист и да се заядеш. Литекс Моторс са наели много добри специалисти с опит в индустрията, като консултанти, мениджъри с дългогодишен опит в Нисан и БМВ.

А в теб няма нищо.... Къде видя да пиша че китайци ще работят в завода? А и нали не мислиш че ще се мине без китайци? Тези коли ,които са на изложението няма да се правят в Ловеч. Момичетата даваха картинки на тези които ще се правят в Ловеч. Нямат нищо общо и са още по-дървени! А на теб щом ти харесва Литекс е нормално и Хувър да ти харесват! :lol:


Сам се объркваш в приказките си.

bonedeep
Мнения: 76
Регистриран на: 08 ное 2009 14:14
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот bonedeep » 14 юни 2011 11:26

Cesc Fabregas написа:
bonedeep написа:
Cesc Fabregas написа:Абе не знам дали да добри колите, но имат типично китайски вид. мен не ми харесват изобщо :roll:


А виждал ли си ги въобще или пишеше просто така.

Ами да, виждал съм ги. Сега ги гледам и не ми харесват! :!:


Но нещо не си ги виждал.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот Cesc Fabregas » 14 юни 2011 23:04

bonedeep написа:Но нещо не си ги виждал.

:lol: :lol: :lol: Добре, екстрасенсе :lol: :lol: :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот PFC Litex » 18 юли 2011 12:49

Азиатци влизат в Литекс при пробив в ШЛ
"Грейт Лоу" превръща "оранжевите" в рекламен тим за Европа

Влизане на Литекс в групите на Шампионската лига ще гарантира на клуба дългогодишна хегемония у нас, показват последните събития в Ловеч. Собственикът на "оранжевите" Гриша Ганчев се върна от Китай два дни преди първата среща с Могрен. В най-голямата страна той почти е договорил влизането в клуба и на китайците от "Грейт Лоу". Както е известно в партьнорство с тях "Литекс комерс" строи автозавод край Ловеч, който от края на есента ще извади на пазара три вида чисто нови модела коли, произведени в България.
В "Грейт Лоу" са впечатлени от интереса към тях у нас и смятат да разширят присъствието си тук, като направят Литекс рекламен отбор на автокомпанията. Така "оранжевите" ще се доближат поне малко до немските Волфсбург и Щутгарт, които са фирмени тимовне на "Фолксваген" и "Мерцедес". Условието на азиатците е футболистите на Любо Пенев да влязат в групите на Шампионската лига. Мачовете в тях ще съвпаднат с първите коли, които ще слязат от поточната линия в Баховица. Идеята на хората от "Грейт Лоу" е да използват двубоите на Литекс в Европа и за прокламиране на автомобилната марка. Както е известно азиатците избраха България за място на новия си завод, защото произведени у нас, автомобилите "Грейт Лоу" могат да бъдат порадавани в целия ЕС безпроблемно.

Двама китайски
национали идват в Ловеч

Ако договорката между Литекс и управата на "Грейт Лоу" се реализира, в Ловеч от зимата ще заиграят и двама от най-добрите национали на азиатската страна. Засега в Китай не се гледа добре на трансфера на местни футболисти в посока Европа, но когато се говори за национална политика в областа на автопроизводството, едва ли ще има проблеми.
Литекс е достатъчно познат в ктайските футболни среди. Люпко Петрович стана шампион на страната като треньор, а Алехандро Сичеро и Зоран Янкович като футболисти. Сърбинът дори в две поредни години стана и чужденец №1 в местния шампионат.
Изображение

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот Reckless » 18 юли 2011 18:52

Хубави възможности се откриват, но ми прави впечатление, че грешно се изписва " Great Wall " на български.
Great Wall = Велика стена, предполагам, че това е идеята на логото. А иначе " Great Low " нищо не означава.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот FCH » 18 юли 2011 22:42

Reckless написа: А иначе " Great Low " нищо не означава.

голямо падение - да речем :D

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот Reckless » 19 юли 2011 10:52

FCH написа:
Reckless написа: А иначе " Great Low " нищо не означава.

голямо падение - да речем :D


Да речем, че голямо падение e "great fall", но твоя "превод" предполагам е първосигнално повлиян от състоянието на отбора ти.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот FCH » 19 юли 2011 19:27

Reckless написа:
FCH написа:
Reckless написа: А иначе " Great Low " нищо не означава.

голямо падение - да речем :D


Да речем, че голямо падение e "great fall", но твоя "превод" предполагам е първосигнално повлиян от състоянието на отбора ти.

Е Мустака е по-мощен от Грейт Уол! :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта