Новини за Литекс !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот blue_lagoon » 12 юни 2011 18:24

Това за Kenny G!!! Нямаш грижи. Ако ми кажеш тоя на който си откраднал името,колко вокални и колко инструментални пиеси има? А иначе ако искаш мога да те светна,как да идеш до ИЕЦ на Цариградско от гарата на София! Взимаш автобус до Стадион Васил Левски и там тръгват маршрутки до ИЕЦ ,безплатни са. Обаче входа за автосалона е 6 кинта. Много са за имитатор на Кени Джи! Ценовата листа ще ти я пратя като ЛС ако си платиш ;) Иначе тичкал до София и ще видиш Хуварите.... които няма да се сглобяват в Ловеч. Там ще се сглобяват едни други,ще ти дата картинки мацките :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2011 18:38

blue_lagoon написа:
TristaNNN написа:За моя голяма изненада вчера на Автосалона в София имаше изложени модели, които не бяха прототипи иле нещо такова. Даже имах възможността да седна в някои от тях, и ще ви кажа че Hover-a е много, ама много добър автомобил. Това е при положение, че равнопоставяме цена, комфорт, дизайн с доходите и възможностите на хората в България.

Странното за мен беше, че като разгледах брошурите, които красавиците раздаваха, заводите в Китай не бяха реални снимки, а компютърни, даже приличаха на проект а не на реално функциониращо предприятие. Както и да е - става интересно с тия жълти инвеститори :)

И на теб 22 000 хиляди лева за кола от малкия клас ,с мотор 1,3 и вътрешен дизайн като на Дачия ти се струва малко ли? За твое инфо в тази ценова листа има модели на Форд Фиеста,Опел Корса,Рено Клио, Дачия! Говорят ти нещо нали? А Джип Хувър с мотор на базата на Мерцедес от 97-99 година и плитко равно табло за 58 000 лева как ти звучи? Освен това производствената гама на сглобяваните в БГ коли ще бъде съвсем друга. Тази от брошурите на мадамите. Какъв тарикат е Джуджето ще се разбере скоро. Румънците имат своя марка,Турците правят Рено,Фиат и Пежо 206. Чак пък толкова да сме отворени в Микре :lol:


Нещо не те разбирам. Малък клас :lol: Моделът, който споменах е Hover и доста ми допадна. Да ти кажа само, че това е джип ;) ...представи си Nisan Patrol, Jeep, Land Rover ... Говорят ти нещо нали? Не знам за таблото, на мен доста ми допадна - щом не те кефи, можеш да си караш Bmw X6-цата тогава :mrgreen:

Нека да видим какво ще стане де, аз лично с интерес следя новините около този завод, все пак автоиндустрията не е традиционен отрасъл у нас и не мисля че има място за сравнение с Румъния например. Там си правят Дачиите от доста време :)
Последна промяна от TristaNNN на 12 юни 2011 19:36, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2011 18:40

PFC Litex написа:Къде в темата става дума за това що за коли са тази марка :lol:
Темата става дума за спонсорство и ако ще същата да произвежда тамогочита ми е все тази.


Ами решихме, че темата може да се пречупи малко с цел да е по-интересна :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот фифи перото » 12 юни 2011 19:14

TristaNNN написа:
PFC Litex написа:Къде в темата става дума за това що за коли са тази марка :lol:
Темата става дума за спонсорство и ако ще същата да произвежда тамогочита ми е все тази.


Ами решихме, че темата може да се пречупи малко с цел да е по-интересна :mrgreen:


Темата е супер!
Само малко се притеснявам,че трябва да се разшири стадиона в Ловеч... :(
Все пак при новите спонсори,ще има и китайски квартал :mrgreen:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

bonedeep
Мнения: 76
Регистриран на: 08 ное 2009 14:14
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот bonedeep » 12 юни 2011 19:17

blue_lagoon написа:Видях Хувърите на автосалона в София. Дизайна и интериора е на автомобили от 90-те години. Цените са като за свестни коли и джипове,но не бих дал пари за такаеа кола. За мен и всичко които са ги видяли досега за дървета. А дали китайците ще станат спонсори не ми дреме. По-добре ще е да вкарат някой и друг фен на отбора на Джуджето. :lol: Иначе на ръст'Пътника" го докарва на китайче :lol:



ЗАВИСТ ИМА В ТЕБ МОМЧЕ И ТО ГОЛЯМА. НИЩО ДОРИ НЕ СИ ВИДЯЛ САМО СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА ПИШЕШ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2011 19:22

Всичко е хубаво ако се сбъдне - това все пак са свежи парици, които влизат в родната умряла икономика ... само това с Европата не го разбирам нещо :roll: Това ще стане чрез превръщането на Литекс в рекламен отбор, който да прокламира марката не само у нас, но и в Европа.

Как ще рекламираш нещо в Европа чрез Литекс, при положение, че към отбора едва ли ще има голям интерес, а и не виждам Литекс като Еврогранд :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
KennyG
Мнения: 120
Регистриран на: 16 ное 2010 17:50
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот KennyG » 12 юни 2011 20:56

blue_lagoon написа:Това за Kenny G!!! Нямаш грижи. Ако ми кажеш тоя на който си откраднал името,колко вокални и колко инструментални пиеси има? А иначе ако искаш мога да те светна,как да идеш до ИЕЦ на Цариградско от гарата на София! Взимаш автобус до Стадион Васил Левски и там тръгват маршрутки до ИЕЦ ,безплатни са. Обаче входа за автосалона е 6 кинта. Много са за имитатор на Кени Джи! Ценовата листа ще ти я пратя като ЛС ако си платиш ;) Иначе тичкал до София и ще видиш Хуварите.... които няма да се сглобяват в Ловеч. Там ще се сглобяват едни други,ще ти дата картинки мацките :lol:

А бе както ти казах , удари един-два валидола !
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

--------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот paceto » 12 юни 2011 21:33

Изображение

Hover:

Дължина: 4649 мм
Широчина: 1810 мм
Височина: 1745 мм
Междуосие: 2700 мм
Мин. пътен просвет: 194 мм
Преден/заден ъгъл на заход: 30/24°
Обем на багажника: 810-2074 л.
Обем на резервоара: 70 л.

Двигател:

Бензинов редови 4 цилиндров, 2,4 литров, с два горни разпределителни вала и електронно управление на запалването.
Мощност 136 к.с.
Максимален въртящ момент 200 Нм.
Максимална скорост на движение 171 км/ч.

Изображение

Steed:

Дължина: 5040 мм
Широчина: 1800 мм
Височина: 1730 мм
Междуосие: 3050 мм
Мин. пътен просвет: 194 мм
Преден/заден ъгъл на заход: 30/24°
Обем на багажника: 1000 л.
Обем на резервоара: 70 л.

Двигатели:

Бензинов редови 4 цилиндров, 2.4 литров, с два горни разпределителни вала и електронно управление на запалването.
Мощност 136 к.с.
Максимален въртящ момент 200 Нм.
Трансмисия - 5 степенна.

Дизелов редови 4 цилиндров common-rail, 2.0 литров с турбо-компресор с променлива геометрия.
Мощност 150к.с.
Максимален въртящ момент 310 Нм
Трансмисия - 6 степенна.

Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2011 21:58

Браво paceto,

Един човек да оцени характеристиките на машинките 8-) От гледна точка на технически показатели са супер, цената също не е бомбастична. Надявам се един ден като почнат да ги правят тука, да пуснат първите 1000 примерно с някакво намаление за родни потребители :P
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: "Great Wall", новият основен спонсор на Литекс?

Мнениеот Reckless » 12 юни 2011 22:52

Супер новина ! Гришата отдавна се е доказал, че знае, как да работи.
Не знам с какво самочувствие трябва да си, за да си оплюеш брадата по негов адрес, но на кой му пука за комплексари !


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост