Ще извадят ли Литекс от А група?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот popokutepetel » 12 дек 2015 18:24

Жълто-черен Пловдив написа:Не знам, но този съдия трябва до живот да не види А група.


И какви са ти претенциите към съдията? Че не е показал червен картон на Минев ли?
Или може би оспорваш чистите червени картони за двете маймуни от Осъм?
А за отменения гол миналия мач, както и спестен жълт картон за Асприля при симулацията му за дузпа?
Иначе за съдията ми е все тая. Точно пък Г. Йорданов много трудно можеш да го упрекнеш в симпатия към Левски, при положение, че е втория съдия след Никито който реже отбора най-яко.
Последна промяна от popokutepetel на 12 дек 2015 18:26, променено общо 1 път.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот 4oKuTo » 12 дек 2015 18:25

Няма точка, която спасява Литекс от изваждане от "А" група. Точка 5 спестява наказание за самите играчи, но клубът плаща санкция и трябва да напусне "А" група.

Потребителски аватар
Велислав Вуцов
Мнения: 62
Регистриран на: 04 окт 2014 08:04

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот Велислав Вуцов » 12 дек 2015 18:26

Защо ги пишат тея дебели книжки с правилата, като не ги спазват... Всички знаем, че няма да изхвърлят Литекс от групата! Ганчо пък , няма да влезне в затвора.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот DrAvalanche » 12 дек 2015 18:27

Най-накрая се намери съдия, който да свири мач на Литекс по правилника и Паспарту реши да извади отбора.

БФС ще си плюят на сурата за пореден път и няма да накажат Литекс както подобава.
Последна промяна от DrAvalanche на 12 дек 2015 18:28, променено общо 1 път.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот hristo1306 » 12 дек 2015 18:28

Срам и позор ! И Дебелян Леевски да беше свирил този мач нямаше да се изложи толкова ! То не бе подпиране, то беше рязане на глави от кръста на долу !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10934
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот ivan56 » 12 дек 2015 18:29

Правилата на БФС не се спазват.Кой отбор беше наказан в един шампионат три пъти с лишаване от домакинство и беше ли изхвърлен мммммммм :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот popokutepetel » 12 дек 2015 18:29

4oKuTo написа:Няма точка, която спасява Литекс от изваждане от "А" група. Точка 5 спестява наказание за самите играчи, но клубът плаща санкция и трябва да напусне "А" група.


Така е. И да напомня, че при последния подобен случай, когато 96 г. Лафчис извади Левски от мача за купата срещу Славия, Левски беше наказан с изваждане от турнира за купата ;)
Така че Осъм са аут. А ако не ги извадят не ми се мисли какъв цирк ще настане в измисленото ни първенство. Всеки, който е недоволен от съдия, публика, терен, резултат и т.н. ще накара домакина или чистачката на клуба да извади отбора :)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 12 дек 2015 18:30

popokutepetel написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Не знам, но този съдия трябва до живот да не види А група.


И какви са ти претенциите към съдията? Че не е показал червен картон на Минев ли?
Или може би оспорваш чистите червени картони за двете маймуни от Осъм?
А за отменения гол миналия мач, както и спестен жълт картон за Асприля при симулацията му за дузпа?
Иначе за съдията ми е все тая. Точно пък Г. Йорданов много трудно можеш да го упрекнеш в симпатия към Левски, при положение, че е втория съдия след Никито който реже отбора най-яко.

Говоря за конкретния мач, а не за предишния.
В никакъв случай не бяха червени картони. Сори.


sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот sandi74 » 12 дек 2015 18:31

Според мен Литекс изигра последния си мач в А група.Сега обаче ЦСКА няма да може да влезе в А група по бързия начин.Не го изиграха добре кукловодите.Някой не знае правилата и удари на камък.Факт.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост