Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Балкански Орел » 12 окт 2017 19:22

Чичо Наско пак се е изказвал от профила на жена си във фейсбук.Никога не е късно да станеш за резил.Явно ще се мъчи да настигне кюрда по тъпи и неадекватни изказвания.
[center]Levski & Lazio[/center]

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот kubrat » 12 окт 2017 22:27

Поредно силно представяне на жадния футбол, този наистина е голямо бедствие :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 13 окт 2017 06:58

https://topsport.bg/levski/migel-bedoya ... erena.html
Без никакво съмнение един от чужденците, преминали през "Левски", с най-голям футболен интелект.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 окт 2017 05:22

Краев с гол за Мидтиланд.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот kubrat » 26 окт 2017 10:11

metodito написа:Краев с гол за Мидтиланд.


Стивън е по-добър, ако имате излишни още такива ги пращайте към Пловдив :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 окт 2017 10:14

kubrat написа:
Стивън е по-добър, ако имате излишни още такива ги пращайте към Пловдив :lol:


Дидо Иванов, Найденов, Кабов... колкото искаш... :lol: Раздаваме ги, като носни кърпички. :evil:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 26 окт 2017 19:15

Люпко Петрович с тежки думи, обвини един човек за раздялата с Левски



Преди точно една година Левски беше разтресен от напускането на старши треньора си Люпко Петрович. Това се случи точно в часовете преди мача с Берое, една седмица след дербито с ЦСКА-София.

Сърбинът остави "сините" начело на класирането, а впоследствие те се сринаха в представянето си и завършиха едва трети. В интервю за Дарик Петрович разкри всички причини за напускането си и обвини за тях тогавашния спортен директор Станислав Ангелов. "Никога не казах защо си тръгвам от любимия си отбор Левски. Ето сега Станислав Ангелов каза всичко. Аз не трябва да говоря. Той винаги искаше да ме смени. Оставих Левски на първо място. Той унижи Левски, а не мен след напускането ми", каза Петрович.

"За човека Станислав Ангелов става въпрос. Какъв човек е той и как работи е достатъчно да кажа, че той два пъти се е съдил с Левски. Той говори, че е голям левскар, но аз не му вярвам. Заради него напуснах, той не ми дaде да доведа нови играчи, не ме е уважавал, не ме е ценил, работеше срещу мен. Тежки думи казвам, но са верни. Ако не са верни, не знам какво трябва да направи. Той е един човек, който обича само себе си", сподели Петрович от Виетнам, където отиде след напускането на "Герена".

Въпреки че е на другия край на света, легендарният треньор продължава да следи случващото се при "сините" и разкри мнението си за новия им треньор Делио Роси. Според него италианецът е страхотен специалист, но му липсва балканският манталитет. "Трябва да кажа, че Делио Роси е опитен треньор и може да направи отбор. Но при него няма балканския манталитет. Това може да стане голям проблем, защото няма балканския манталитет. При мен да беше спортен директор Даниел Боримиров и изпълнителен директор Наско Сираков, щях да стана шампион на България", каза легендарният сърбин.

"Делио Роси е добър треньор, всичко позитивно му мисля. Да се работи в Сърбия и България обаче трябва и балкански манталитет", заяви Петрович и сподели за битието си във Виетнам и дали ще остане там след края на настоящия сезон, от който остава около месец. "Моят отбор във Виетнам е една точка назад от върха в класирането. Добре играем. Дано шефовете платят на момчетата, защото сега сме втори. Не, няма да съм треньор и догодина тук, защото футболът е аматьорски", разказа Люпко.

"Остават четири кръга до края, след това се връщам в Сърбия, а планирам да дойда и в България", добави Петрович и накрая се врече в любов на феновете на Левски, както и на България. "Поздравявам всички в България, където имам много хубави моменти. Обичам България като моя родина. Имам много приятели, фенове на Левски. Поздравявам ги. Те трябва да знаят, че след Цървена звезда, Левски ми е любимият отбор", завърши Люпко Петрович.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tiamat » 26 окт 2017 22:06

metodito написа:Краев с гол за Мидтиланд.


[offtopic]Всъщност, оказва се че името на този отбор се произнася Мидюлант...[/offtopic]

Браво иначе, як гол!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 30 окт 2017 17:05

Изображение
На 42 :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот shwepi » 30 окт 2017 21:31

Най-добрия вратар сред истинските ултраси, и най-добрия ултрас сред вратарите.
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта