Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 14:59

Гочето.........а Милан да върнат Ариго Саки.

Нека си гледа пенсията на спокойствие човека, не намесвайте него и Грозданов в тая помия вече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 15:56

Eminem написа:Гочето е стреляне в тъмното. Според мен.
Сигурно това може да се каже и за още хиляди треньори, но футболът се развива, а той развивал ли се е през тези години ?
И годините му не са малко.


Човек, който си го може си го може. Няма стари и млади. Даже напротив - за тази професия годините са мъдрост.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 15:59

rhaegar написа:Гочето.........а Милан да върнат Ариго Саки.

Нека си гледа пенсията на спокойствие човека, не намесвайте него и Грозданов в тая помия вече.

ОФТОПИК:
Споменавайки Милан и аз като привърженик на италианците, е няма такъв съвпадеж на състоянието на двата отбора в последните години.
Безспирно текучество на играчи, кой от кой по-зле. Тук-таме някое попадение, някоя юношка като Донарума, смяна на тренери или оставяне на някакви пълни дупки, като Самолетчето. Нямам думи колко са еднакви в това отношение наистина.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 24 ное 2017 16:42

metodito написа:
Eminem написа:Гочето е стреляне в тъмното. Според мен.
Сигурно това може да се каже и за още хиляди треньори, но футболът се развива, а той развивал ли се е през тези години ?
И годините му не са малко.


Човек, който си го може си го може. Няма стари и млади. Даже напротив - за тази професия годините са мъдрост.

Да, ама не можеш да караш с методи отпреди 20-30 години. Футболът се е развил. Затова и си задавам въпроса, дали и той се е развивал през това време.
Една от причините за упадъка на школите ни е, треньорите не се развиват и не научават новите методики.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 16:47

Eminem написа:Една от причините за упадъка на школите ни е, треньорите не се развиват и не научават новите методики.


Факт. Уж ходят по специализации, ама май само си чешат мъдята там. По-лесно е да взимат парите на богатите родители, за да играе тяхното дете, а като стане време за тренировки и да ги научат на нещо, мяташ топката и "аре играйте там" е предостатъчно. После се чудим, защо и малкото трансфери на наши младежи в чужбина, са пълен провал. Та те трябва да ги учат на А и Б в тактическо и позиционно отношение, на 19-20 години. Кой ще ги чака?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 24 ное 2017 17:06

Абсолютно. Те не искат да се учат. И резултата е - ти го каза.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 19:08

Eminem написа:Да, ама не можеш да караш с методи отпреди 20-30 години. Футболът се е развил. Затова и си задавам въпроса, дали и той се е развивал през това време.
Една от причините за упадъка на школите ни е, треньорите не се развиват и не научават новите методики.

Ами все още този, който вкара гол повече от другия, печели, отборите са с по 11 човека и тъ нъ. Да се е променил футбола, да се е променил, колко пък да се е променил... Както видяхме направи малко чудо с Етър, но...

Между другото, утре е мача за титлата във Виетнам. Три отбора са с равни точки, но първият е с много сериозна голова разлика, а Люпко е втори.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 25 ное 2017 16:18

metodito написа:Ами все още този, който вкара гол повече от другия, печели, отборите са с по 11 човека и тъ нъ. Да се е променил футбола, да се е променил, колко пък да се е променил... Както видяхме направи малко чудо с Етър, но...

Ами то се вижда как се представят великите ни юноши в Европа. Меко казано, напълно тактически и физически неподготвени. Абсолютно посредствени.
Къде тогава е проблема ? Във въздуха ли ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 ное 2017 08:39

Eminem написа:
metodito написа:Ами все още този, който вкара гол повече от другия, печели, отборите са с по 11 човека и тъ нъ. Да се е променил футбола, да се е променил, колко пък да се е променил... Както видяхме направи малко чудо с Етър, но...

Ами то се вижда как се представят великите ни юноши в Европа. Меко казано, напълно тактически и физически неподготвени. Абсолютно посредствени.
Къде тогава е проблема ? Във въздуха ли ?


Как се представят? Класираха се на европейско. Как да се представят. Значи това с младите е сложно. Нали, имаме Параграф 22: малките не стават и за това не играят, ама как да стават, като играят мачове за здраве. Интегрирай ги в първия отбор, да се поочукат, да играят не с другите деца, а с мъже. Един няма да става, друг няма да става, третия ще става. Пример, Найденов. Момчето е готово за мъжки футбол. Иначе, ако си пропуснал, български отбор продаде на Фиорентина тази година.

Относно треньорите... Колко английски треньора (не шотландци) са ставали носители на ШЛ (не КЕШ)? Колко английски треньора работят зад граница и колко италиански или испански и португалски?

Как да е. Ако БФС не направи сериозни промени ще затъваме сериозно. В Чехия, в Словакия, Унгария, в Австрия (първенства, които се заблуждаваме, че са от "нашата черга") масово се ползват местни таланти. Тука с двама българи в състава ни се смеят кучетата.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 26 ное 2017 10:17

Краев, Вутов, Неделев бяха достатъчно интегрирани, ама ги видяхме колко са посредствени в тактическо, техническо и физическо ниво, когато отидоха в Европа. А тука ги изкарват големи звезди.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта