Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот gzagorov » 10 фев 2015 19:22

tevez написа:
mikata написа:Казахстанци освободиха изгонен от Левски

http://www.sportal.bg/news.php?news=532049

Естествено, че ще го махнат, казахстанците не са прости.

Ние им се смеем, ама в Казахстан и точно в Астана (добре познатата на левскарите столица) какви неща правят... Не говоря само за футбола, а за всичко.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tiamat » 25 фев 2015 16:44

Българският защитник Виктор Генев подписа договор с шотландския елитен клуб Сейнт Мирън. Генев пристига със свободен трансфер от казахстанския Спартак Семей, където беше твърд титуляр и записа 29 мача, в които вкара и 1 гол.

26-годишният централен бранител е юноша на Левски, за който регистрира 22 мача. След това кариерата му минава през Славия, Монтана, както и в Олександрия (Украйна), Криля Советов (Самара) и след това в казахстанското първенство.

Сейнт Мирън е на предпоследното 11-о място в шотландската Висша лига и води люта битка за оцеляване заедно с Рос Каунти и Мадъруел. Трите отбора са с по 18 точки, като последният изпада, а този пред него играе плейоф с още три състава от втората лига на страната.

ДБ

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 13 апр 2015 00:31

http://topsport.ibox.bg/interview/id_1824748075

Изключително неприятно интервю - поне за мен - с Херо. Коментарите ги оставям на вас, колеги... макар и да знам какви ще са ;) ...

Все пак впечатление прави едно изказване, което никой действащ футболен функционер от т.нар. "елит" на А група (разбирай Литекс, Разград, ЦСКА, "Левски") няма да направи:
Проблемите са много, но корупцията е най-големият. Има я навсякъде, няма кристално чисти места, винаги се помага на силните на деня. Но при нас минава всякакви граници. И съдийският апарат - те слугуват, толкова безгръбначни са станали. Когато идва дерби мач, в 80 процента от случаите познавам назначенията, защото знам кой с кого е обвързан, дори понякога и дежурния делегат уцелвам, защото ми е ясно кой трябва да им пази гърба. Нещо страшно.



!!!
Херо не за пръв път засяга проблема за корупцията, но всеки гледа на него като на някакъв Мунчо. Е, като беше в "Левски" не знам дали ги е говорил тези неща, а те нещата не са от вчера... Истината е, че именно с помощта на т.нар. "грандове" места като Благоевград, Търново, Бургас и Плевен се превърнаха във футболни "пустини". И казвайки "помощта", имам предвид, че не те са били главните убийци на профи футбола. Разбира се, че проблемите са комплексни, но... знаем как беше, нали?

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Rivaldo10 » 30 апр 2015 00:49

И Гари с гол в 90-та! :twisted:
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38915
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tevez » 14 юни 2015 16:01

Стефан Велев: При Илиан Илиев Левски играеше много по-силно, отколкото сега

"Усещах подкрепа от Стойчо Стоев, докато при Гонзо не бе така", призна напусналият сините халф

Стефан Велев се раздели с Левски преди няколко дни. Халфът, за когото сините платиха трансферна сума на Берое през януари 2013, не получи предложение за нов договор. Той изигра общо 58 мача за тима във всички турнири, в които вкара и 1 гол. 26-годишният софиянец даде интервю пред "Тема Спорт", в което говори за ситуацията на „Герена”, причините за изпуснатата купа и други интересни теми.

- Стефане, имаше големи очаквания след трансфера ти от Берое през януари 2013-а, че ще се наложиш, ще постигнеш някакви успехи, но това не се получи. Защо стана така, че сега си тръгваш?
- Тръгвам си, защото договорът ми свършва. Навсякъде се написа, че ме освобождават, гонят и така нататък. Това са напълно нормални неща, разделихме се като приятели. Видяхте, че и други момчета напуснаха. За съжаление имах два шанса да взема три купи с Левски, но не се получи. Иначе успях бързо да се наложа, въпреки че малко или много се изкривиха нещата. До контузията играех във всеки мач, и то като титуляр, и бях в добра форма. След това вече нещата и обстоятелствата се промениха, но не искам да навлизам в детайли. Така че е нормално да се разделим с клуба, когато взаимно не сме си полезни. На мен ми се играе.

- Отиде на „Герена" като национал, а си тръгваш през задния изход...
- Вярно е, че тогава бях национал и се намирах в много добра форма. Но и на неофициалната контрола с Румъния ме повикаха. В крайна сметка е напълно нормално да не съм сред избраниците на селекционера, при положение че влизам като резерва в последните минути. Не съжалявам, че тогава съм направил избор да сменя Берое с Левски. Ако трябваше и сега да реша, отново бих го сторил.

- В последните месеци работи със Стойчо Стоев. Усети ли по-голяма подкрепа от него сравнение с Георги Иванов? Като че ли именно Гонзо бе причината да не останеш. Така ли е?
- В контролите при Стоев през зимата играех, беше доволен от мен. Наистина чувствах подкрепа от него, докато преди това не бе така. Човекът ми имаше доверие и ми даваше шанс. Не споделям мнението, че след контузията съм бил по-плах, защото точно зимата направих силни мачове. Но като дойде пролетта, нещата се промениха. Аз лично винаги съм тренирал на сто процента и съм бил готов да помогна на отбора. Стараех се да го правя, когато се появя на терена. Колкото до Георги Иванов - не искам да го коментирам. Нищо не съм усещал от негова страна. Няма смисъл да търся виновни другаде, явно аз сам съм виновен.

- През тази година се борихте за купата, но както и през 2013 - паднахте на финал... Кой беше според теб бе тимът, който можеше да прекъсне сушата без трофей на „Герена”?
- Най-силният отбор беше този на Илиан Илиев. Не случайно се борехме за титлата и купата. Резултатите са показателни за представянето ни. Освен това отборът играеше много по-силно отколкото сега. Стилът беше привлекателен и хората го харесваха. Вярно - изпуснахме двете купи, но... Можехме и да спечелим трофей с този отбор, ако имаше повече време. Сега също искахме да вземем купата и се борихме цял сезон за това, но накрая нещата не приключиха добре. Феновете дадоха всичко от себе си на финала, създадоха уникална атмосфера, но и това понякога не помага.

- Има ли яснота около бъдещето ти?
- Имам няколко варианта, но изчаквам. Моето желание е да продължа кариерата си навън, но нещата стават трудно. Нужно е малко повече търпение. Истината е, че има някакъв интерес. Със сигурност влияние ще окаже и това, че съм бил резерва. Трудно е при това положение, но не и невъзможно. Много хора успяват да си уредят трансфери, въпреки че не са играли много. Така че дано и аз го направя.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 15 юни 2015 10:46

Бившият наставник на Левски Славиша Йоканович бе назначен за старши треньор на шампиона на Израел Макаби Тел Авив.
На поста сърбинът замени испанеца Пако Айестеран, който изведе Макаби до требъл и място в квалификациите на Шампионска лига.
За последно Йоканович работи в английския Уотфорд, с който спечели промоция за Висшата лига, но ръководството на клуба реши да го освободи.
"Изключително сме доволни, че си осигурихме услугите на Славиша, особено като се има предвид интересът и на други клубове към него", каза собственикът на Макаби Мич Голдар.
Йоканович бе начело за кратко на Левски през 2013 година, но бе уволнен заради слаби резултати./БТА
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38915
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tevez » 06 юли 2015 15:41

Гарито в Коняспор.

Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот twize » 07 юли 2015 16:21

Шестима от играчите, които се разделиха с Левски през това лято, продължават да са без отбор. Това са националът Владимир Гаджев, защитникът Борислав Стойчев, полузащитниците Стефан Велев и Георги Сърмов, както и нападателите Антонио Аниете и Валери Домовчийски.

Първият още преди края на сезона обяви, че иска да си потърси тим в чужбина, заради което не преподписа със "сините". Засега обаче бившият вече лидер на 26-кратния шампион на България удря на камък. Интерес към 27-годишния футболист наскоро имаше турският Мерсин, но поне на този етап до трансфер не се е стигнало.

В подобно положение е и друг от титулярите на Левски през миналата кампания - защитникът Борислав Стойчев. Бранителят чака развитие за трансфер в чужбина. Напусналият по собствено желание Аниете пък пробва да се завърне в родината си, но без успех за момента.

От останалите единствено Домовчийски е играл редовно през миналата кампания, което прави малко по-големи шансовете му да си уреди договор с клуб зад граница.

"Тема Спорт"

Освен Аниете, кой друг бихте върнали в отбора?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TodorT » 07 юли 2015 16:26

Като погледнем защитата, то най-необходим би бил Стойчев....

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tiamat » 07 юли 2015 18:01

twize написа:
Шестима от играчите, които се разделиха с Левски през това лято, продължават да са без отбор. Това са националът Владимир Гаджев, защитникът Борислав Стойчев, полузащитниците Стефан Велев и Георги Сърмов, както и нападателите Антонио Аниете и Валери Домовчийски.

Първият още преди края на сезона обяви, че иска да си потърси тим в чужбина, заради което не преподписа със "сините". Засега обаче бившият вече лидер на 26-кратния шампион на България удря на камък. Интерес към 27-годишния футболист наскоро имаше турският Мерсин, но поне на този етап до трансфер не се е стигнало.

В подобно положение е и друг от титулярите на Левски през миналата кампания - защитникът Борислав Стойчев. Бранителят чака развитие за трансфер в чужбина. Напусналият по собствено желание Аниете пък пробва да се завърне в родината си, но без успех за момента.

От останалите единствено Домовчийски е играл редовно през миналата кампания, което прави малко по-големи шансовете му да си уреди договор с клуб зад граница.

"Тема Спорт"

Освен Аниете, кой друг бихте върнали в отбора?


Стойчев


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта