ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 юни 2011 16:42

zlatan написа:Знам че темата ще се стори на много хора излишна,но все пак.Та за какво му е на футболния отбор ДЮШ се питам след последните новини около отбора и трансферите на Христов и Старокин за които дадохме трима юноши.Затова ли са нашите да ги храним подготвим и накрая да ги подарим.Знам за всички таланти които се провалиха на Герена,но нали вие г-н Иванов отговаряте за тази школа-питам ви защо няма таланти тогава.
Боли ме,много ме боли!!!!

Сега,ако кажеш и кои са тримата...Щото аз съм чул само за Горанов.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 14 юни 2011 17:31

blue avalanche написа:
zlatan написа:Знам че темата ще се стори на много хора излишна,но все пак.Та за какво му е на футболния отбор ДЮШ се питам след последните новини около отбора и трансферите на Христов и Старокин за които дадохме трима юноши.Затова ли са нашите да ги храним подготвим и накрая да ги подарим.Знам за всички таланти които се провалиха на Герена,но нали вие г-н Иванов отговаряте за тази школа-питам ви защо няма таланти тогава.
Боли ме,много ме боли!!!!

Сега,ако кажеш и кои са тримата...Щото аз съм чул само за Горанов.

Киров и Балджийски отивали в Черноморец по силата на сделката с '"акулите" за Старокин :geek:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 юни 2011 20:16

Cesc Fabregas написа:
blue avalanche написа:
zlatan написа:Знам че темата ще се стори на много хора излишна,но все пак.Та за какво му е на футболния отбор ДЮШ се питам след последните новини около отбора и трансферите на Христов и Старокин за които дадохме трима юноши.Затова ли са нашите да ги храним подготвим и накрая да ги подарим.Знам за всички таланти които се провалиха на Герена,но нали вие г-н Иванов отговаряте за тази школа-питам ви защо няма таланти тогава.
Боли ме,много ме боли!!!!

Сега,ако кажеш и кои са тримата...Щото аз съм чул само за Горанов.

Киров и Балджийски отивали в Черноморец по силата на сделката с '"акулите" за Старокин :geek:

Линк?Иначе,Балджийски още за "наш" ли го броите?По тази логика предлагам да седнем да ревем за М.Димов,Фиданин,Цачев,Табаков,Цв.Димитров...Запасете се с повечко кърпички!

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue magic » 14 юни 2011 21:25

Всеки голям отбор разчита на утвърдени играчи и много рядко на юноши. Колко юноши играят в Реал, Барса, Юнайтед, Челси? А в техните школи работят суперспециалисти. Първо за един юноша е важно да натрупа мачове с които ще се сдобие с необходимата рутина. И ако покаже необходимите качества в този отбор бъдете сигурни че ще се върне при нас.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот milen.hristov » 14 юни 2011 22:16

blue magic написа:Всеки голям отбор разчита на утвърдени играчи и много рядко на юноши. Колко юноши играят в Реал, Барса, Юнайтед, Челси? А в техните школи работят суперспециалисти. Първо за един юноша е важно да натрупа мачове с които ще се сдобие с необходимата рутина. И ако покаже необходимите качества в този отбор бъдете сигурни че ще се върне при нас.

То по тази логика защо я държим тая школа,само да получим лиценз ли .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот wilge » 14 юни 2011 22:28

От Балджийски класен футболист няма да стане понеже няма данни за това. По- скоро посредствен. Колкото до Киров- той явно е предпочел стриптийзьорката пред футбола. С чиста съвест може да си сложи снимка на Велери Божинов на стената за да му напомня как една фуста може да провали голям талант. Не съжалявайте за тях. Самият Гонзо каза, че за момента не вижда някой от юношите да намери място в мъжкия отбор.
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот milen.hristov » 14 юни 2011 22:30

wilge написа:От Балджийски класен футболист няма да стане понеже няма данни за това. По- скоро посредствен. Колкото до Киров- той явно е предпочел стриптийзьорката пред футбола. С чиста съвест може да си сложи снимка на Велери Божинов на стената за да му напомня как една фуста може да провали голям талант. Не съжалявайте за тях. Самият Гонзо каза, че за момента не вижда някой от юношите да намери място в мъжкия отбор.

Но пък каква е гранцията ,че от Т.Христов и Старокин ще излезе.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 юни 2011 22:35

wilge написа:От Балджийски класен футболист няма да стане понеже няма данни за това. По- скоро посредствен. Колкото до Киров- той явно е предпочел стриптийзьорката пред футбола. С чиста съвест може да си сложи снимка на Велери Божинов на стената за да му напомня как една фуста може да провали голям талант. Не съжалявайте за тях. Самият Гонзо каза, че за момента не вижда някой от юношите да намери място в мъжкия отбор.

Аз кво им разправям!
"То по тази логика защо я държим тая школа,само да получим лиценз ли ."
Школата е необходимото,но не е достатъчното условие!Трябва още и личната активност на обучаемите!Който иска да се "научи",ще се научи!Който не иска и 5 школи да му отвориш,очите му все в БИАД!Клубът е направил каквото трябва,ама това, "другото",нещо не се вижда!Колко юноши остават след тренировка да се усъвършенстват?

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 14 юни 2011 22:50

blue magic написа:Всеки голям отбор разчита на утвърдени играчи и много рядко на юноши. Колко юноши играят в Реал, Барса, Юнайтед, Челси? А в техните школи работят суперспециалисти. Първо за един юноша е важно да натрупа мачове с които ще се сдобие с необходимата рутина. И ако покаже необходимите качества в този отбор бъдете сигурни че ще се върне при нас.

Меси, Пике, Шави, Иниеста, Валдес ! На моменти влизат и Тиаго алкантара и Хефрен! Малко ли са?
В Челси не рядко виждахме Джефри Брума и Джош МакЕкрън! В Юнайтед и Реал няма, защото не им е това философията!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 14 юни 2011 22:58

Cesc Fabregas написа:
blue magic написа:Всеки голям отбор разчита на утвърдени играчи и много рядко на юноши. Колко юноши играят в Реал, Барса, Юнайтед, Челси? А в техните школи работят суперспециалисти. Първо за един юноша е важно да натрупа мачове с които ще се сдобие с необходимата рутина. И ако покаже необходимите качества в този отбор бъдете сигурни че ще се върне при нас.

Меси, Пике, Шави, Иниеста, Валдес ! На моменти влизат и Тиаго алкантара и Хефрен! Малко ли са?
В Челси не рядко виждахме Джефри Брума и Джош МакЕкрън! В Юнайтед и Реал няма, защото не им е това философията!

Само,че:
Шави -3г. в Барселона Б,която играе в Сегунда,ако не греша
Иниеста-2г. в Барселона Б
Пике -Ман Юн,Сарагоса
Валдес-3г. в Барселона Б
Меси -1г. в Барселона Б
Никой не е "скочил" от юношите направо в А отбора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта