ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ficolan
Мнения: 48
Регистриран на: 15 яну 2011 21:53
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Ficolan » 15 юни 2011 10:40

Има няколко човека във форума, които непрекъснато реват за юношите ни. Само, че се вижда, че не стават... да вярно е, че така съм твърдял и за Живко, който чакахме 3 години за да центрира веднъж топката и ето, че накрая стана нещо от него... но мисля, че никой няма нервите да чака в момента в "Левски". 2 години нямаме титла. Мен това толкова не ме боли, даже предпочитам вместо титли да си играем в Европа до Април :)
Оревахте света и за Табаков и за Балджийски и за още 20- тина като тях. Ако се бяхме разделили с Мариян Огнянов и за него щяхте да плачете. Разберете не може да им викаме на момчета на по 23- 24 години обещаващи таланти. Такива играчи са водещи в клубовете си на запад. Ако до тези си години не започнат да показват характер, как искаме след това от тях да носят "Левски" на гърба си. И аз съм за повече играчи от школата, но стига да са като Йовов, Домовчийски.
Гочето навремето как направи много силен "Левски". Като събра от цяла България играчите, които правиха най- силно впечатление на постовете си. Играчи между 22 и 25 години. За това моментната селекция на Гонзо ми се вижда адекватна, не че това го прави голям треньор разбира се. Все пак тези футболисти с Димов и Илиев, които взехме през зимата са си сред най- добрите на постовете в нашата "А" група. Така, че ако няма играч от юношите, който да влезне и да заспи в отбора... ами по- добре да не го мъчат, а да иде някъде другаде. Горанов, за който също бяха едни оплаквания го видях за двата мача, в които влезна да се среща около 4- 5 пъти с топката и отиграванията му бяха меко казано комични. Значи просто в момента не е готов. Може да има страхотни качества, но като не ги показва в мач... за какво ни е?
Искам да питам спомня ли си някой как Йовов дебютира като титуляр в "А" група???

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот milen.hristov » 15 юни 2011 12:08

Ficolan написа:Има няколко човека във форума, които непрекъснато реват за юношите ни. Само, че се вижда, че не стават... да вярно е, че така съм твърдял и за Живко, който чакахме 3 години за да центрира веднъж топката и ето, че накрая стана нещо от него... но мисля, че никой няма нервите да чака в момента в "Левски". 2 години нямаме титла. Мен това толкова не ме боли, даже предпочитам вместо титли да си играем в Европа до Април :)
Оревахте света и за Табаков и за Балджийски и за още 20- тина като тях. Ако се бяхме разделили с Мариян Огнянов и за него щяхте да плачете. Разберете не може да им викаме на момчета на по 23- 24 години обещаващи таланти. Такива играчи са водещи в клубовете си на запад. Ако до тези си години не започнат да показват характер, как искаме след това от тях да носят "Левски" на гърба си. И аз съм за повече играчи от школата, но стига да са като Йовов, Домовчийски.
Гочето навремето как направи много силен "Левски". Като събра от цяла България играчите, които правиха най- силно впечатление на постовете си. Играчи между 22 и 25 години. За това моментната селекция на Гонзо ми се вижда адекватна, не че това го прави голям треньор разбира се. Все пак тези футболисти с Димов и Илиев, които взехме през зимата са си сред най- добрите на постовете в нашата "А" група. Така, че ако няма играч от юношите, който да влезне и да заспи в отбора... ами по- добре да не го мъчат, а да иде някъде другаде. Горанов, за който също бяха едни оплаквания го видях за двата мача, в които влезна да се среща около 4- 5 пъти с топката и отиграванията му бяха меко казано комични. Значи просто в момента не е готов. Може да има страхотни качества, но като не ги показва в мач... за какво ни е?
Искам да питам спомня ли си някой как Йовов дебютира като титуляр в "А" група???

За мен там е и проблема,че новите българи които взехме(с изключение Цветков)са със същата класа като юношите ни които ти описа

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот NIKSANA » 15 юни 2011 13:53

blue avalanche написа:
Cesc Fabregas написа:
blue avalanche написа:Сега,ако кажеш и кои са тримата...Щото аз съм чул само за Горанов.

Киров и Балджийски отивали в Черноморец по силата на сделката с '"акулите" за Старокин :geek:

Линк?Иначе,Балджийски още за "наш" ли го броите?По тази логика предлагам да седнем да ревем за М.Димов,Фиданин,Цачев,Табаков,Цв.Димитров...Запасете се с повечко кърпички!

Аз Балджийски го харесвам и Киров също.. трябваше им повече шанс... но искам да видя линк и представяне за да повярвам на това с двамата играчи!
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
stoichokrasi
Мнения: 64
Регистриран на: 27 сеп 2009 21:36
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот stoichokrasi » 15 юни 2011 14:19

Aз лично се съмнявам,че Христов е по-добър от Горанов! Горанов има общо 20 мин. на терена как го прецениха че не става! За това време я качи 2 пъти на крака на Йовов и на Младенов на чисти ситуаций! Какъв му беше проблема на Гонзо да ги пусне със Стамболийски последните 2 мача...! Стамболийски с това ниво което има сега е 2 класи над Иво Иванов! Освен че може да отнема,може да ти хеърли пас на 30-40 метра! А Иво най-точния му е на 5м.! Но никой няма да го пусне! Поколението на Наско и Гибона,на 19-20 години станаха най-добрия отбор на Левски,ама им дадоха шанс! Без да даваш шансове нищо не правиш!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 15 юни 2011 15:55

stoichokrasi написа:Aз лично се съмнявам,че Христов е по-добър от Горанов! Горанов има общо 20 мин. на терена как го прецениха че не става! За това време я качи 2 пъти на крака на Йовов и на Младенов на чисти ситуаций! Какъв му беше проблема на Гонзо да ги пусне със Стамболийски последните 2 мача...! Стамболийски с това ниво което има сега е 2 класи над Иво Иванов! Освен че може да отнема,може да ти хеърли пас на 30-40 метра! А Иво най-точния му е на 5м.! Но никой няма да го пусне! Поколението на Наско и Гибона,на 19-20 години станаха най-добрия отбор на Левски,ама им дадоха шанс! Без да даваш шансове нищо не правиш!

"Aз лично се съмнявам,че Христов е по-добър от Горанов!"
Ето ти справка за Христов.
"...показателите на Христов са съпоставими с тези на Жоазиньо - те имат почти еднакви показатели във всяко отношение - голове, асистенции, центрирания, спечелени единоборства... На този фон изглежда, че и за този пост от Левски са намерили подходящия човек."
Дай ми сега нещо за Горанов.Освен,че подал 2 пъти точно!

Потребителски аватар
stoichokrasi
Мнения: 64
Регистриран на: 27 сеп 2009 21:36
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот stoichokrasi » 16 юни 2011 00:58

Е как да ти дам нещо за Горанов като е играл...20 мин. Много тъп въпрос! След година ще разбереш,защо Илиян Илиев трябва да е тренер на ЛЕВСКИ,и че Горанов е на нивото на Христов,нощо че е без опит!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 16 юни 2011 01:13

stoichokrasi написа:Е как да ти дам нещо за Горанов като е играл...20 мин. Много тъп въпрос! След година ще разбереш,защо Илиян Илиев трябва да е тренер на ЛЕВСКИ,и че Горанов е на нивото на Христов,нощо че е без опит!

"Е как да ти дам нещо за Горанов като е играл."
Еми тогава...
Ил.Илиев може да е много добър с младите футболисти,само че Левски не е "училище" за "вечни таланти"!Това е разликата между Берое и Левски!Ако Илиев искаше да е треньор на Левски-щеше да е!Но не му стиска!Защо Барса разкараха Къркич и Хефрен?Нали са големи таланти?Нали са техни юноши?
Къв му беше проблема на Моуриньо в последните два мача на Реал да пусне юношите?Ама не ги пусна,нали?Сигурно и той не разбира от "таланти"!Значи не е само Гонзо!
Както писах по-горе,всички юноши на Барселона са минали за няколко години през Б отбора,преди да влязат при мъжете!Никой не е отишъл при мъжете с 2 мача!Една подробност:Барселона Б играе в Сегунда,а не с някакви юноши "бледни"!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот zlatan » 16 юни 2011 15:51

а какво пречеше вместо да ги продадем да ги дадем под наем тези същите момчета.
Нали така правят големите тимове,защо да не се учим от тях.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 16 юни 2011 15:59

zlatan написа:а какво пречеше вместо да ги продадем да ги дадем под наем тези същите момчета.
Нали така правят големите тимове,защо да не се учим от тях.

Защото "големите" отбори дават играчите си под наем в силни отбори с добри треньори,където наистина могат да научат нещо!Ние къде да ги даваме под наем?В Спортист,Видима,Калиакра,Академик...При Джамбазки,Лаптопа,Орела...И какво ще научат там?Как се бави времето,за да изтръгнеш някоя точица?Как да "бухаш" топката в трибуните?На примирение със загубите?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Цели шестима играчи на Левски през новия сезон ще играят като преотстъпени във втородивизионния Септември (Симитли).
Става въпрос за юноши на „сините”, които ще се обиграват в техния сателит от Симитли. Това са вратарят Петър Хубчев и полевите играчи Георги Ангелов, Владислав Стойков, Йордан Костадинов, Жоро Георгиев.
Шестото попълнение, изпълнителният директор на Септември (Симитли), Методи Стойнев умишлено пожела да запази в тайна до началото на подготовката на тима, която стартира на 27 юни.
Играчите бяха договорени днес на среща между двете ръководства на която се разбра, че на 3 юли спортният директор Георги Иванов-Гонзо и треньорите от ДЮШ на Левски ще проведат приемен изпит за деца и юноши на стадиона в град Симитли."
Ето ви наем!Да не плачете толкоз.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 23 юни 2011 14:50

"Юношата на Левски Ахмед Дъглов, който е и откритие на Христо Стоичков, минал през школата на Камата в Барселона, е поредният талант, тръгнал по стъпките на Ивелин Попов и Димитър Макриев. Стъпки, водещи към изхода от Герена и към чужбина малко преди да се стигне до периода с подписване на първи професионален договор, пише „24 часа”.
Роденият през 1994 година безспорен талант Ахмед Дъглов е в синята школа в последните 4 години, но до това лято. От утре обаче заминава за доскорошния отбор на Димитър Иванков Бурсаспор. Поканен е на едноседмични проби. Но освен от клуба, разчупил хегемонията на големите 4 в Турция, младият опорен халф е получил покана за проби и от испанския Еспаньол, където го искат за първата им тренировка.
В това няма нищо случайно. През август 2006 година Дъглов е сред петте момчета, избрани от Стоичков по програмата на „Жилет”, които заслужиха едногодишни тренировки в Барселона. При връщането в България Ахмед е желан от Гриша Ганчев в академията на Литекс и от Левски. Избира Герена заради настояване на треньора Петър Петров-Чори. За последно в школата тренира при Мишо Захариев. „Не съжалявам, че съм бил в Левски. Лоша дума не мога да кажа. Но за съжаление не наблягат на талантите от школата”, обяснява Мето решението си да търси късмета си другаде."
Този път,може би,наистина изпускаме талантливо момче! :(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта