ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот W84me » 17 окт 2016 09:07

Левски победи категорично ЦСКА-София със 7:0 в мач от столичното първенство на Деца "Б", родени 2003 г.

Хеттрик реализира Самуил Беримски.

"Сините" изпуснаха и дузпа, след като вратарят на гостите Ивайло Илиев спаси удар на Даниел Начев.

Това стана само ден след победата на Левски над този съперник. При U15 в събота "сините" се наложиха с 2:0.


Проектчето на Ганчев разбито на пух и прах!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот Player » 17 окт 2016 09:17

И детските им формации ли са ГМО-та, като уродите в ППЛ играещи на бившето пасище на село Слатина?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот W84me » 17 окт 2016 09:18

Играеха на Царско село, сега не ги знам, ама сигурно е на някоя нива.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

mor
Мнения: 377
Регистриран на: 01 окт 2009 13:53
Контакти:

Re: Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот mor » 17 окт 2016 09:25

Браво на децата!Особенно ми се нрави Данаил Начев въпреки изпуснатата дузпа.Нужно е малко да се поработи за физиката му но определено ще внесе красота в играта на А отбора в близко бъдеще!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот 1982 » 17 окт 2016 12:08

Player написа:И детските им формации ли са ГМО-та,


Всичко е ГМО, Футболен Клуб ЦСКА вече не съществува, деца, мъже ..... всичко си е представител на прекръстения и докаран в София Литекс. Както на хартия, така и на практика ..... е, за цвят са взети някои деца от ЦСКА, но това не променя картинката - това е Литекс.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Малките левскарчета разбиха "проекта" на Ганчев!

Мнениеот sin4ec » 17 окт 2016 13:00

mor написа:Браво на децата!Особенно ми се нрави Данаил Начев въпреки изпуснатата дузпа.Нужно е малко да се поработи за физиката му но определено ще внесе красота в играта на А отбора в близко бъдеще!

Тепърва ще работят за физика. Точно като станат на 14 трябва да натиснат здраво в тозии компонент, за да могат след 3-4 години да са готови за мъжкия футбол. Такава е концепцията, остава да видим реализацията.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2016 19:11

Бебетата ни в Академията, родени 2009 са направили феноменален обрат срещу ДФК Лъвчета от 2-4 до 6-5 и след две разгромни победи над другите в групата ще играят за 1-4 място на турнир, организиран от БФС. Успех!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 14 яну 2017 10:34

https://topsport.bg/levski/georgi-jomov ... riyat.html
Георги Йомов: Приключих с Левски, щяха да ме затрият
Един от талантливите български футболисти - Геори Йомов, който е основна част от състава на Славия, направи любопитни разкрития относно престоя си в Левски.

Йомов е юноша именно на клуба от "Герена", а също така е внук и на именития футболист на "сините" - Тодор Барзов.

"В Левски се опитаха да ме затрият. Бях капитан на Елитната, играех, смени се ръководството, настъпиха промени и щяха да ме затрият. Престанах да играя, усетих различно отношение. Не знам откъде точно идваше - от ръководството или от треньорите. Трябваше да им платя около 40 хиляди лева, за да си взема служебната бележка. Имах уговорка с Венци Стефанов, че с такава бележка ще ме вземе в Славия. Баща ми преговаря с Левски и плати, след което Венци Стефанов удържа на думата си. Именно поради тази причина съм благодарен на президента. Приключих с Левски", коментира Йомов пред колегите от Спортал.

Немам думи. :oops: Това е днес "Левски".
Много ми е смешно някой, като се изтропа: "Ма то не е сериозно с малките", ние така, ние онака.... И кво с Абди-мабди - втората шестица, калъфки, няма Европа. Е, па да е зле с малките да е зле, е колко па да е зле, след като преди два сезона завършихме седми, миналия сезон втори с мъка? И то без Литекс и ЦСКА.

Футболът е за младите хора. Даваш му доверие и то ще се отплати. 100 про. Като си изяждаш децата, нищо добро не ни чака. Тука някои плачат за някакъв перуански дриsльо и измекяр, а сините деца, дето никога няма да изменят на "Левски", кучета ги яли. Добре, че се е спасил Йомов. А Боримиров, когато и да си подаде оставката все ще е късно. След едно такова интервю в Италия щяха да хвърчат глави!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот koisa » 14 яну 2017 17:26

metodito написа:[offtopic]https://topsport.bg/levski/georgi-jomov-priklyuchih-s-levski-shtyaha-da-me-zatriyat.html
Георги Йомов: Приключих с Левски, щяха да ме затрият
Един от талантливите български футболисти - Геори Йомов, който е основна част от състава на Славия, направи любопитни разкрития относно престоя си в Левски.

Йомов е юноша именно на клуба от "Герена", а също така е внук и на именития футболист на "сините" - Тодор Барзов.

"В Левски се опитаха да ме затрият. Бях капитан на Елитната, играех, смени се ръководството, настъпиха промени и щяха да ме затрият. Престанах да играя, усетих различно отношение. Не знам откъде точно идваше - от ръководството или от треньорите. Трябваше да им платя около 40 хиляди лева, за да си взема служебната бележка. Имах уговорка с Венци Стефанов, че с такава бележка ще ме вземе в Славия. Баща ми преговаря с Левски и плати, след което Венци Стефанов удържа на думата си. Именно поради тази причина съм благодарен на президента. Приключих с Левски", коментира Йомов пред колегите от Спортал.
[/offtopic]
Немам думи. :oops: Това е днес "Левски".
Много ми е смешно някой, като се изтропа: "Ма то не е сериозно с малките", ние така, ние онака.... И кво с Абди-мабди - втората шестица, калъфки, няма Европа. Е, па да е зле с малките да е зле, е колко па да е зле, след като преди два сезона завършихме седми, миналия сезон втори с мъка? И то без Литекс и ЦСКА.

Футболът е за младите хора. Даваш му доверие и то ще се отплати. 100 про. Като си изяждаш децата, нищо добро не ни чака. Тука някои плачат за някакъв перуански дриsльо и измекяр, а сините деца, дето никога няма да изменят на "Левски", кучета ги яли. Добре, че се е спасил Йомов. А Боримиров, когато и да си подаде оставката все ще е късно. След едно такова интервю в Италия щяха да хвърчат глави!


Едва ли има левскар и въобще фен на футбола, който не иска да вижда любимият си отбор съставен от поне 50% юноши. Всеки ще се радва на подобно нещо. За жалост наистина на този етап не е сериозно да искаме отбор съставен главно от юноши. За да имаме такъв отбор най-малкото тези юноши трябва да са научени и готови за мъжкия футбол иначе обричаме отбора на борба за оцеляване и побой от всеки, който ни хване. То сега никой не изпитва респект от нас, а си представи какво ще стане като излезем със 6-7 юноши. За съдиите да не говорим! Само като погледнеш каква липса на физика, техника, начин на пласиране и заставане, начин на тичане и дрибъл прозира от юношите трениращи в първия отбор... еми никой сериозен треньор няма да заложи на тях. Ето тук постоянно се пише, че отдолу идвали талантливи деца. Ако се развият както трябва и всяка година влизат по двама-трима в мъжкия отбор има голяма вероятност да се състави такъв отбор след няколко години. Но към този момент това е невъзможно. Да не казвам, че целите през следващата година пак ще са титла и купа (поне до Нова Година). А да сложиш допълнителна тежест на малките: титла и купа... Нека да уточним: всеки от списващите тук иска нещо различно и очакванията ни се разминават с реалността. Хем говорим за атрактивен и атакуващ футбол придружен с добро представяне в Европа и атакуване на титлата и купата, хем искаме това да стане с юношите!!! :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 15 яну 2017 00:55

Да, koisa, и аз казвам, че е въпрос на години правилна и последователна работа, но даже началото не се слага. Колкото се отлага във времето... Всичко е мениджърски схеми, тотално недоверие в младите и калпави треньори. Особено последното. Нито Живко, нито Доми и Копи обещаваха да са нещо специално. С оня гол Копи срещу Оксер промени много, наистина много, ама.. той не се появяваше в последните две минути а мач, нали? Живко сега щеше да играе сигурно в Ботев (Враца), ако Мъри не му се беше доверил. И не е само до доверието. Но наистина в малките има един хъс, дето няма как, човек да го има при един Абди, Махмуд или там някой си. Видя един младеж като Деян Иванов как играеше, нали? Ами, хайде да се замислим. Ами, ако има още като него? Дидо пасна като дялан камък. И ако не беше - тук моята версия е малко по-различна - ако не беше медицинския екип, който се опита и успя да провали толкова футболисти, като Гонзо например - а не късмета... Провалиха Пламен Илиев, пускайки го с контузия в пръста, без малко да провалят Гаджев...

Работата с малките изглежда супер непрофесионална - подготовка, възстановяване, медикаменти, диета, да не говорим за тактика и такива неща. Само като ги погледнеш кви рахити са.. Но... да му дадат доверие. В два, в три мача да започва титуляр. Нека го сменят на полувремето. Не! Вместо това гледахме мърлата Мицански, пияницата Деса, Аденидже де не може да си улучи краката, егоиста Бурабиа. Един Боби Цонев играеше много повече за отбора, отколкото тоя.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 62 госта