Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 18 май 2017 19:43

THE G.A.M.E написа:Аз не мисля, че към момента имаме някакъв избор. Всъщност, имаме.
Пак със свободни агенти, или вариант "Б" - юноши. Виждаме със свободните агенти и "перли" като Тунде и Нар, какво е положението. С юношите, най-вероятно ще сме няколко позиции по-назад, е и ?
Ако не можем да минем поне кръг от евротурнирите, за какво да участваме ?
Аз съм категорично за сериозно рестриктиране на заплатите, който от "възрастните" не желае, прав му път ! Нека да се опитаме да си стъпим на крака, първо финансово, после живо-здраво, ще видим как ще са нещата.
Според мен с юноши и други млади български играчи + треньор, добре подготвен тактически, и който умее да работи с младоци, шансът за ТОП 5 си е напълно реален.
Ето тук вече ръководството да разсъждава... Дали Митов е човека.
За друго, нито имаме средства, нито сили !

Топ 5 е напълно реален? Извинявай, но топ 5 е пълен провал и обезсмисля всякакво участие. Направо си е унижение и срам. Точно това което се случва в момента.
По хубаво фалит и започване от най-ниско ниво. Поне няма да береш срам да те бият разни селяни насред София.
-

Между другото, нищо няма да излезе от тези прословути юноши. Ще ги търпиш и ще им гледаш срамовете ала Славия Х години и ако от някой случайно излезе нещо прилично, той веднага ще напусне и ще отиде на място където няма да е сред инвалиди и ще взима прилични пари.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 18 май 2017 20:08

Thsmith написа:
Между другото, нищо няма да излезе от тези прословути юноши. Ще ги търпиш и ще им гледаш срамовете ала Славия Х години и ако от някой случайно излезе нещо прилично, той веднага ще напусне и ще отиде на място където няма да е сред инвалиди и ще взима прилични пари.

Е, друго си е 7 години да се играе с печки, кюнци, мангали и всякаква недъгава измет. Овъртяхме се в купи, титли и европоходи. Аз викам да махнем малките и да докараме още маймуни. Ама от тия, най-черните, и да са рошави, че така е някак по-евроатлантическо...може и банани да им насадим до Герена, и кокосови палми.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 18 май 2017 20:18

Честно казано, хич няма да ме притесни ако излизаме и с 14 черни, но да са свестни играчи и да носят победи и титли.
--

Само ще кажа, че ако тръгнем да правим състав с най-добрите играчи на Левски през последните 10-12 години, 90% ще са чужденци. Пробвай да ме опровергаеш ако искаш.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 18 май 2017 20:39

Момчета, вчера говорих с Илиян Илиев. Питах го за Левски, а той отговори лаконично : "Ще видим!" :?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 18 май 2017 22:03

С тези инвалиди и с този бюджет, ако ще и Капело, а не някой провал като Илиев да сложим...все същото.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 май 2017 22:43

Според мен Митов ще го махнат!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 май 2017 22:54

metodito написа:
Serafim написа:Даже направо си е негов гол.



А, колко положения спаси? При положение, че не може да го виним за автогола на Мехди и спасените от него три положения, той се справи чудесно. А големите виновници са защитата и Митов! С Митрев, според мен отивахме на разлика. ;) Особено имаше един диагонален удар отдалеч, де се разтегна максимално. Къс вратар няма как да го спаси.

Оставят румънеца да поеме топката, той се оглежда, наглася си я, никой около него, ПРАС! Супер спасяване. Иначе сега вина... не знам. ОК, и така да е, но отбележи, че имаше хора пред него и виж колко абсурдно ни отнеха топката пред нашето наказателно. Пусни си пак гола и виж, че топката се топа. Не като извинение, ама...

Найденов свърши много работа в дефанзивен план и можеше да вкара гол. Ударът и атаката му, бяха класа. В този ден обаче, вратарят им имаше голям ден! Не съм сигурен, но мисля направи четири страхотни спасявания - на Краев, на Аденидже, на Найденов и на Бурабия. Че и как на два пъти! я отбива в гредата. Беше им омагьосана вратата.


Факт, представянето му е много добро. До тук това му е сериозната грешка. Митрев се изложи много повече, а има опит... После обаче Кръстев допусна още една грешка, не помня положението, но на късмет не влезе удар по диагонала.
Вратарските грешки си "личат" най-много. И тежат най-много. ;)

Найденов хич не е за хвалене тоя мач, просто не беше на мястото си. Грешката е на Митов, че въобще го пусна кирло...
И преди да почнем пак старата песен на нов глас, че той не е правил селекцията: първо за това ще ви кажа, че феновете също по този начин подпомага омагьосания кръг. Второ - не е надграждане на махнеш всички и да вземаш нови и самоцелно да налагаш юноши.
Ок, Костадинов, Де Ноер и Лукин са с изтичащи договори. Сандберг на практика не е в отбора от... Да кажем от Ноември месец.
Аниете е иделната резерва за 4-5 хил евро за другия сезон. Той можеше да си играе ляво крило, а Нар в дясно. За сметка на това догодина ще отриваме новите ментета, като Сукуна и Хеан Деса "Лудия", дето след 6 месеца ги гоним.

За Лавината - сто пъти съм казал, че няма проблем да играем само с юноши, без значение, дали ще сме 6 или 8ми, стига да се работи правилно и след 3 години част от тия юноши да са основни футболисти, а други да са донесли милиони в касата на клуба. Ситуацията обаче е такава, че се говори за селекция, за нови лица, за гонене на старите, за атакуване на ЛЕ, защото без парите от там клуба е капут. И преди да ми кажете: "ама няма проблем и да фалираме, ние ще си подкрепяме отбора и в селските групи", тогава защо Краев все ви къса нервите и ви пречи, а Найденов не? При все, че Найденов и Кръстев всъщност се предстявят най-добре. Нямам забележки, освен вратарския гол срещу Лудогорец и слабото предсатвяне на Найденов, който игра на непривична позиция. Ст.Иванов не знае къде се намира на терена. Убийствено ще е за него, към момента, ако играе повече от 15-20 минути на мач. За тази цел е задължително да имаме втори отбор в Б група, в който да играят младежи и връщащи се от контузии. Даже ако има как всички отбори от А група да имат, ще е най-добре.
Последна промяна от Serafim на 18 май 2017 23:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 18 май 2017 22:57

mikata написа:Според мен Митов ще го махнат!

дали ще е митов, топчо, илиев, костов, вуцов или стойчо тъпия поглед... все тая. Разликата е точно нула.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 май 2017 10:28

Red_Neck написа:Турция играха полуфинал на Евро U17. Паднаха от Англия.
Останалите 2 отбора бяха Германия и Испания.

Ако някой даде милион за Божо, Финягата ще го носи на гръб! ;)


Ако го продадат за по-малко от милион са идиоти. И то в евро! Това е идиотия. В него са вложени сигурно повече пари, отколкото му искат. Национал на България, 500 000 евро. Ненормалници.

Турция играха полуфинал на Евро U17. Паднаха от Англия.

А колко от тях играят с мъжете в клубните си отбори. Аз скоро не съм чувал за добър трансфер на турците на свой. Освен на Емре Джан, ма той май германец... И на гръцки футболист не съм. Докато сърби, хървати, продават постоянно. На първо време ми идва наум един Живкович, да речем в Бенфика.

П.С. Сега видях, че те го взели със свободен трансфер.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 май 2017 10:40

Само ще кажа, че ако тръгнем да правим състав с най-добрите играчи на Левски през последните 10-12 години, 90% ще са чужденци.

Бе чак 90... Бих казал, че едно 70% от чужденците де са идвали в "Левски" в последните 10-12 години не са ставали, по-скоро.

Имаме верно Гарра, Арш, Йорга, Гари Родригес, Прохазка и Калво, ма имахме и Чмовш, Тунде, Диамутен, Слори, Матондо, Сукуна, Диаби, Китимбала и разни такива. БГ пазарът... ами ние през тези 10-12 години сме разчитали силно на чужденци. Според мен, на бг пазара могат да се намерят читави футболисти. Но те предпочитат да привлекат недоказал се наемник. Дано е вярно за Димо Бакалов, но не ми се вярва.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 37 госта