Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 21 сеп 2017 21:08

NOMER14 написа:
sin4ec написа:Отборът не игра добре в Заарата, но прави впечатление упоритостта, с която 120 минути се повтаряше едно и също. Странно, явно такива са указанията на треньора.
Грозно е за гледане, да видим какво ще стане нататък!

И на мен това ми направи впечатление - явно указанията бяха да си подават топката, дори без да поглежда противниковата врата и без далечни удари, изобщо удари.

То това се вижда от всеки, който поне малко отбира от футбол. Роси не спомена, че указанията му не са спазени-очевидно бяха спазени. Дори спомена, че с такива мачове се израства. Какво цели с това разиграване-не мога да гадая, но явно има някаква идея. На моменти имах чувството, че се изпълнява точно определено упражнение от тренировка, само че в реални бойни условия. Пак, и пак, и пак. Без скорост, без опит за финтиране и преодоляване на съперник-топката назад и отначало.
Може да е глупост, а може и да не е...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 21 сеп 2017 21:31

popokutepetel написа:
damyanov1963 написа:
1982 написа:[offtopic]Да, Глобул е, сега проверих, няма значение, смисълът е същият, това е подигравка, главният ни спонсор да ни дава по 200 000 на година ...... за сравнение, Виваком е налял 10 милиона за 1 година в Левски, според Русев, което е пълно икономическо безумие.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/audio/spas-rusev-levski-ima-20-mln.-dylg-no-e-podsiguren-403589?

В това интервю Русев го казва, ако някой си мисли, че лъжа.[/offtopic]

Той Русев каза още, че ще построи козирка и ново табло на Герена...


За 10 млн. е прав, само където далеч не всички са стигнали до Левски ;)


Точно това и аз визирам под това, че Левски е част от схемата за източване на Виваком ...... за част от тези милиони, Левски е просто транзитна спирка и параван за извличането им от компанията. И аз съм убеден, че поне половината от тези милиони въобще не са останали в клуба ви.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

trex
Мнения: 298
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот trex » 21 сеп 2017 21:37

Не съм съгласен, че играчите, които се взеха са на същото ниво като предишните. Всички знаем, че се почва от защитата, но пак недоволстваме. Отборът трябва да се обиграе и да могат да се намират със затворени очи. Вутов от първия си мач за мъжете доказва, че има качества, но и по него голямо плюене. Нямаме бързи крила, които да пробият със скорост, което ни принуждава да играем с обърнати. Обертан едва ли ще го задържим, но е хубаво да има винаги 1 такъв играч в отборът, защото така умните ще попият от него. Аз да питам от къде мога да си купя фланелка на Обертан. Това е много аматьорско. Защо в онлайн магазинът няма възможност да си купиш на всеки футболист? Е какви приходи чакат.
Какво са ревнали, че се точат пари от виваком. Това е частна компания какво ви грее? Няма да вземат нищо от вас. То за ктб не се възмущавахте толкова, а там взимаха пари от хората.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 21 сеп 2017 21:47

Маркетинга в Левски е зле, а уж бяха назнали някакъв бивш директор на Мазда.

Левски ТВ има огромен потенциал, а те ми пускат на седмица три клипа по 2 Мин от тренировките.
Безплатни съвети няма, дори и за Левски, но могат да се получат от големите отбори, които имат клубни канали.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 22 сеп 2017 00:01

trex написа:Не съм съгласен, че играчите, които се взеха са на същото ниво като предишните. Всички знаем, че се почва от защитата, но пак недоволстваме. Отборът трябва да се обиграе и да могат да се намират със затворени очи. Вутов от първия си мач за мъжете доказва, че има качества, но и по него голямо плюене. Нямаме бързи крила, които да пробият със скорост, което ни принуждава да играем с обърнати. Обертан едва ли ще го задържим, но е хубаво да има винаги 1 такъв играч в отборът, защото така умните ще попият от него. Аз да питам от къде мога да си купя фланелка на Обертан. Това е много аматьорско. Защо в онлайн магазинът няма възможност да си купиш на всеки футболист? Е какви приходи чакат.
Какво са ревнали, че се точат пари от виваком. Това е частна компания какво ви грее? Няма да вземат нищо от вас. То за ктб не се възмущавахте толкова, а там взимаха пари от хората.

Как и защо собственика на една компания ще я източва сам? Не може ли просто да си прибере тия пари или да продаде компанията? Истински пример за източване е случаят с Кремиковци и ЦСКА, но частна компания да се източва от собственика....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 22 сеп 2017 08:43

sin4ec написа:
NOMER14 написа:
sin4ec написа:Отборът не игра добре в Заарата, но прави впечатление упоритостта, с която 120 минути се повтаряше едно и също. Странно, явно такива са указанията на треньора.
Грозно е за гледане, да видим какво ще стане нататък!

И на мен това ми направи впечатление - явно указанията бяха да си подават топката, дори без да поглежда противниковата врата и без далечни удари, изобщо удари.

То това се вижда от всеки, който поне малко отбира от футбол. Роси не спомена, че указанията му не са спазени-очевидно бяха спазени. Дори спомена, че с такива мачове се израства. Какво цели с това разиграване-не мога да гадая, но явно има някаква идея. На моменти имах чувството, че се изпълнява точно определено упражнение от тренировка, само че в реални бойни условия. Пак, и пак, и пак. Без скорост, без опит за финтиране и преодоляване на съперник-топката назад и отначало.
Може да е глупост, а може и да не е...

Какво казват треньорите ,когато отборите им играят с видимо по-слаби отбори от тях - че искат да видят отбора физически натоварен . Може да е било по-интензивна физическа подготовка за резервите в Левски ,за да може да догонят титулярите в подготовката . Лошото е ,че ако не беше Вутов щяхме да духаме супата от тая игра с огъня .
Другия вариант е Роси да е по-слаб треньор от Митов и просто толкова да си може италианския треньор :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 22 сеп 2017 09:06

Ръководството на Левски се раздели с пореден директор. Този път с маркетинговия шеф Асен Василев, информира „Тема Спорт“. Освободена е и Диана Иванова.

Василев бе назначен на Терена" през месец април тази година и се зае със задачите, които при предишните собственици на клуба бяха изпълнявани от телевизионните продуценти Иван Христов и Андрей Арнаудов.

Както е известно, преди три месеца Диана Иванова беше освободена като спортен директор. Функциите й бяха заети от Красимир Иванов, а юристката премина на по-ниска длъжност. Тя беше част от екипа, преговарял с Аврам Грант за треньорския пост при „сините“. Сега обаче е освободена и от по-ниската длъжност заради търкания между нея и други фактори в клуба и затова е било взето решение за окончателна раздяла между двете страни.

По високите етажи на „Герена" е доста ветровито. В началото на 2017-а Левски се раздели и със спортен директор - Станислав Ангелов-Пелето, който бе заменен на поста от Даниел Боримиров. Наскоро Ангелов, който бе шеф и на школата на сините на стадион "Раковски", бе уволнен и от тази длъжност. Причината е, че той сложи ръка на сдружението "Левски-Раковски". Без много шум от "Герена" освободиха и дългогодишния изпълнителен директор Константин Баждеков.

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 22 сеп 2017 09:30

W84me написа:
trex написа:Какво са ревнали, че се точат пари от виваком. Това е частна компания какво ви грее? Няма да вземат нищо от вас. То за ктб не се възмущавахте толкова, а там взимаха пари от хората.

Как и защо собственика на една компания ще я източва сам? Не може ли просто да си прибере тия пари или да продаде компанията? Истински пример за източване е случаят с Кремиковци и ЦСКА, но частна компания да се източва от собственика....

Финягата далеч не е собственик на компанията!
Разпределението на акциите на Виваком, според отчет на компанията за третото тримесечие на 2015 е 43,3% за Ц.Василев(КТБ) и 33,3% за VTB Capital.
Сделката на прословутия търг в Лондон, с който СР (уж) спечели наддаването за компанията в края на 2015, все още се оспорва в съда.

Напомням, че Фондът за гарантиране на влоговете очаква възстановяването на 150 млн. евро, които са изтекли от КТБ в посока към телекома. С тази сума - пари на вложители на банката, се смята, че е бил закупен делът на Цветан Василев в дружеството.

Дали не се точи и кой ще е потърпевшият?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 22 сеп 2017 10:26

К'в маркетинг?!
Искам месечно да давам някой лев за любимия отбор. Баща ми има телефон към Бтк-то, аз имам смартфон. Имаме чиния, нет към Виваком. Викам си - ще стане работата. Да, ама не... Пуснали някакви диплянки във Виваком за сини фенове с някакви екстри. Питам мацката как да се възползвам. Било само с документ, че съм фен. Ще ходя аз в окръжния град и пред някакви пишлемета ще се доказвам, че съм Левскар. Аз, дето конна полиция ме е гонила между ЦУМ и Банята през 85-та в деня, когато комунистите сменяха името на отбора ми. В провинцията е пълно с левскари, които не могат да ходят на Герена за малките мачове. Дай им качествен син канал, фанелки с нормалната емблема, шапки....Нали съм от североизтока, та колеги ми разправят, че по бензиностанциите наоколо почнали да продават зелени атрибути. Все пак не сме рязани...
Та маркетингът е страшна сила - реМбрандира оранжевото до кървавочервено.
Затова ни трябва силен директор за маркетинга.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 22 сеп 2017 13:42

NOMER14 написа:... Питам мацката как да се възползвам. Било само с документ, че съм фен. ..

Ако искаш, мога да ти пратя някое билетче от мач по куриер, за да се възползваш от промоцийката, стига все още да е валидна. Само ще обещаеш, че ще ми го върнеш, тъй като си ги колекционирам. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта