Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот AN71 » 12 сеп 2017 13:24

peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.[/quote]
Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменаваш 58 наборе.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 сеп 2017 13:53

На Прохи не му е там мястото. Абе докога ще пълнят дупки с него. А и тоя пич, уста няма ли? "Първото си вратар, второто - нападател", - "Ам добре"... :mrgreen: Нещо такова се разиграва в съблекалнята сигурно.

Иначе много ми харесва скъсването с още една болест на треньорите ни в последните години - крилата са някакви де бягат напред-назад по тъча и само това. Днес крилата са повече халфове, отколкото нападатели. Успешно затварят опитите за атака по крилата и неслучайно Луноходец бяха в неведение какво да правят с топката. Те са свикнали с дълбоки врязвания по крилата и центриране по земя към точката на дузпата. Сега трябваше да атакуват през средата (както дойде и атаката при изгонването на Митрев), а там просто нямат качествен плеймейкър в момента. Между другото, колкото и кощунствено да се стори на някой, "Левски" играе много сходно с италианските отбори днес. Повече движение, без много директни атаки. Но и с една уязвимост на италианския футбол: не са особено бързи атаките. Нещата се изграждат постепенно, търси се презастраховане и ефективност, отколкото ефектност. С "Ботев"... абе, тея бяха решили да си ни бият, а нашите още не им беше минало от мача с разградчани. А и вероятно са били поуморени. Другото е вратаря. 100 пъти предпочитам Кръстев пред Любенов, ма кой ме пита.
Последна промяна от metodito на 12 сеп 2017 14:05, променено общо 3 пъти.

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 12 сеп 2017 13:57

AN71 написа:
peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.

Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменяваш 58 наборе.[/quote]
Това за буфера го остави,нямаше как да пострада нито едно дете тогава,само Газдов си направи реклама.А нашите деца ги видяx в сектора за гости в Ст.Загора бяxа много и купонясваxа,сигурен съм че и във Варна в събота ще е същото.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот AN71 » 12 сеп 2017 14:12

peliforewer написа:
AN71 написа:
peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.

Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменяваш 58 наборе.

Това за буфера го остави,нямаше как да пострада нито едно дете тогава,само Газдов си направи реклама.А нашите деца ги видяx в сектора за гости в Ст.Загора бяxа много и купонясваxа,сигурен съм че и във Варна в събота ще е същото.[/quote]
Вервай си щом искаш.Ама другите едва ли ще заблудите викай си за припознатия отбор.Пак казвам ако стане това с ЛЕВСКИ аз имам някакви ценноси,морал,принципи и чест колко и клиширано да звучи и друг отбор не бих припознал ама както казва поета разни хора разни идеали.

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 12 сеп 2017 14:37

peliforewer написа:
AN71 написа:
peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.

Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменяваш 58 наборе.

Това за буфера го остави,нямаше как да пострада нито едно дете тогава,само Газдов си направи реклама.А нашите деца ги видяx в сектора за гости в Ст.Загора бяxа много и купонясваxа,сигурен съм че и във Варна в събота ще е същото.[/quote]
Аз дори и не биx си помислил да давам акъл на някой кой отбор да поддържа,защото мисля че това е право на личен избор,но явно някои се вживяват в ролята на морални стожери и ни налагат своята истина,като едни партийни секретари от близкото минало.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот AN71 » 12 сеп 2017 15:07

peliforewer написа:
peliforewer написа:
AN71 написа:
peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.

Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменяваш 58 наборе.

Това за буфера го остави,нямаше как да пострада нито едно дете тогава,само Газдов си направи реклама.А нашите деца ги видяx в сектора за гости в Ст.Загора бяxа много и купонясваxа,сигурен съм че и във Варна в събота ще е същото.

Аз дори и не биx си помислил да давам акъл на някой кой отбор да поддържа,защото мисля че това е право на личен избор,но явно някои се вживяват в ролята на морални стожери и ни налагат своята истина,като едни партийни секретари от близкото минало.[/quote]
Далеч съм от мисълта да съм морален стожер ,но честно казано не мога да разбера как в началото някакви животински фракци и тем подобни казваха ние не искаме и няма да поткрепим сливани,преливания ,вливания и в следващия момен си завъртяхте гъзовете на 180 градуса това ми го обясни .И сега не ми казвай ,че ти не си от никоя фракциика защото съм сигурен ,че ако почти всички фракции не бяха подкрепилиГ.Г ти нямаше да си с тях и ще го поткрепиш това ГМО.

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 12 сеп 2017 15:44

AN71 написа:
peliforewer написа:
peliforewer написа:
AN71 написа:
peliforewer написа:[quote="AN71)
Ще извиняваш ако те обидя аз съм 71 набор и имам приятели цесекари казвам цесекари не ПРИПОЗНАВАЧИ.Защото за мен по проЗти същества от тез вторите едва ли има.

Няма как да ни обидиш,за мен проЗти същества са онези дето пребиват свои в сектор Б,а тези които се забавляваме с децата и съпругите си на стадиона и си пеем песните и въобще не се интересуваме от това какво мислите за нас.А щом сте отворили тема за набори ,58 съм и би трябвало да съм видял и научил повече неща от този грешен живот.

Съгласен съм с теб за побоя ,но забраввш кои сложиха за буфер децатс си на армията съвсем скоро или това умишлено не го споменяваш 58 наборе.

Това за буфера го остави,нямаше как да пострада нито едно дете тогава,само Газдов си направи реклама.А нашите деца ги видяx в сектора за гости в Ст.Загора бяxа много и купонясваxа,сигурен съм че и във Варна в събота ще е същото.

Аз дори и не биx си помислил да давам акъл на някой кой отбор да поддържа,защото мисля че това е право на личен избор,но явно някои се вживяват в ролята на морални стожери и ни налагат своята истина,като едни партийни секретари от близкото минало.

Далеч съм от мисълта да съм морален стожер ,но честно казано не мога да разбера как в началото някакви животински фракци и тем подобни казваха ние не искаме и няма да поткрепим сливани,преливания ,вливания и в следващия момен си завъртяхте гъзовете на 180 градуса това ми го обясни .И сега не ми казвай ,че ти не си от никоя фракциика защото съм сигурен ,че ако почти всички фракции не бяха подкрепилиГ.Г ти нямаше да си с тях и ще го поткрепиш това ГМО.[/quote]
Този път ме разкри,наистина съм от фракция,казва се ЦСКА,с какви фракции и животни ме занимаваш,това са 100-200-300 човека,някои от тяx ползват сигурно финансови облаги от клуба,но ти предлагам на един мач да вземеш микрофона от Кюстендилеца и да водиш купона 100 минути на ограда висока 5-6м стъпил на два винкела и след това xалал да са ти парите.В публиката на ЦСКА не са важни фракциите.а нормалните фенове,2500 бяxа в Ст.Загора,очакват се 3000 във Варна,няма бити,няма скандали поне досега,последните мачове няма димки и бомби,ако това не са добри неща за теб за мен са.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 сеп 2017 17:25

Red_Neck написа:
THE G.A.M.E написа:Но така или иначе това няма да се случи. Роси си е ортодоксален треньор и няма да предприема рискове. ;)

Кажи "страхлив", та да е по-ясно... ;)
Ортодоксалните играят още с 4-3-3 ;)
Да, те италианските треньора щото все са страхливи, имат сумати КЕШ, Световни, европейски, Титли на Англия... Това със страх как се постига ?
Просто им е друг стилът на работа.
И аз не съм им особен фен на калчо-специалистите, но постигат резултати и уметя да развиват добре отбори, които нямат особено класни играчи.
Селекцията в Левски към момента не предразполага за ултра-атакуваща игра.
Та ние дори нямаме типични крила.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 сеп 2017 17:30

JackPackage написа:Периода му в Сампдория в почти всички мачове (както и доста мачове с Виола) е играл 3-5-2 ве, сЪботьор :lol: :mrgreen:
В Болоня 4-1-4-1 и 4-2-3-1, 4-3-1-2 също, както и диаманта :roll:
В Палермо - 4-3-3 и 4-4-2 диамант, в Лацио 4-4-2, 4-3-3, 4-3-1-2 :roll:
Супер, явно е по-разчупен треньор, от колкото смятах. :)
Но ние имаме само еднотипни играчи и към момента няма мърдане от 4-2-3-1. :| :roll:
Макар че, често застават в нещо като 4-4-1-1.
Зимата трябва да се действа.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот redmadness48 » 12 сеп 2017 18:51

Понеже гледам сте взели крило днес и като добавиме Белмонт и исландчето с удоволствие ще попитам... Левски български отбор ли е ? Исландеца като замести Пиргов, Белмонт - Панайотов и крилото на мястото на Вутов какво правиме ? Лудогоризацията върви с пълна сила - очертават се 9 чужденци в състава ви.. И с удоволствие да попитам с какво Левски ще допринася за Бг футбола ? :) Припомням приказките за "Лудогорец не е български отбор защото има само 3-ма българи сред титулярите" още като бяха с Дяков,Минев и Стоянов това се говореше :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта