Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 17 окт 2017 09:24

sin4ec написа:
redmadness48 написа:Според Уефа клуба е нов както и 1948, предстои официално да станем наследник на ЦСКА като платим активите.

Предстои един оранжев дудук, ето това предстои!

Забавното е, обаче кой ще свири на него в събота :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот thresh » 17 окт 2017 10:00

redmadness48 написа:
gzagorov написа:
redmadness48 написа:
gzagorov написа:
redmadness48 написа:
Groucho написа:Е, значи остава да се обори само БФС, защото и според тях футболен клуб Литекс си сменя името на ЦСКА-София.

Според Уефа клуба е нов както и 1948, предстои официално да станем наследник на ЦСКА като платим активите.

То имаше един актив - емблемата, ама не знам дали я платихте. Обаче тя няма как да ви направи наследник на ЦСКА, точно както триумфалната арка в Скопие не превръща македонската столица в Париж, ако ще и самите македонци да си преименуват столицата по името на града на река Сена.

Доста неуместни сравнения. :) И ако не са активите кое е определящото за наследство след като плащаш част от дълговете на старото дружество на ЦСКА ??? Само умници тук..

Наследство можеш да получиш и от дядо си, но то няма да те направи ветеран от Втората световна война.
Повече няма да водя излишни спорове, още повече че има ясно становище на национални и наднационални институции. Лека нощ.

Говори си каквото искаш, безпомощни сте пред фактите...


Какви факти, какви 5 лева. Хората и в Румъния го казаха, цска умре, а вие сте литекс и това го знае всяко дете.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 окт 2017 10:01

"На този "Левски" много трудно ще му вкара гол някой", така ми каза един приятел след мача. И мнението на Генчев беше нещо такова, нали? Между другото, много се радвам на Станислав. Беше интелигентен, като футболист, явно и като човек и специалист е такъв. Пожелавам му скорошно излизане извън България. Тук е блато. Браво на Етър, че не се затвориха, но преимуществото във владеенето на топката от "Левски" бе смазващо на моменти. Този Бадара обаче качество. Но ние го обезличихме второто. Иначе страничната му ножица беше изпълнение на хищник.

Според мен Делио вече вижда резултати от работата си. И ние също. И много ми харесва това, което виждам. Ако имам забележка, то тя е... глобална. Сложно е. Как да е, това няма общо с клуба. Важни са точките. Става въпрос, че не съм убеден, че ми се нрави идеята да сме български вариант на Олимпиакос, но ако това означава доминация, какво от това?

Гледах първото полувреме на Самп-Аталанта. Досега съм гледал едно полувреме от срещата им с Милан, цял мач с Лион, сега едно полувреме със Самп, едно полувреме с Евертън... Наблюдавайте Аталанта. Именно покрай неволните сравнения, които правя между поведението на Аталанта и "Левски" на Роси (смятам, че вече спокойно може да говорим за "Левски" на Роси", предвид това, че имаме вече изразен стил на игра), лееекинко почвам да си променям мнението си за "вкарвача". Всички участват в дефанзивен план, всички участват в офанзивен. Докато имаше в един момент шест човека в защита в половината на Аталанта, така в следващия момент шест души се озоваха пред вратата на Самп. Не знам, дали може да се случи при нас това. Много търчат. Като изоглавени. От "Левски" в момента, толкова въздух може би имат само Гомез и Давид. Но както и да е. Като са шест човека пред вратата, името на този, който ще вкара не е толкова важно. Това имам предвид. Но наистина, не виждам как може да копираме с успех този стил, при положение, че тея там са някакви Дживотни. Той Мапуку с физиката си, няма да изпъква там, пък у нас е като някъв свръхчовек. :lol: Но се вижда, че много трудно някой ще отговори на доминацията, която осъществяваме в средата на терена и в дефанзивен план. Ако не ни мине котка път, този стил ще еволюира и ще може да видим еманацията му в битките за ЛЕ (не казвам за ШЛ, защото има много условности и нивата е дълга). Тогава ще има добавен и още някой, който да е свикнал на този стил, и повечето футболисти би трябвало да са изградили връзките помежду си.

Отново поздравления за етърчето ми и страхотно представяне на "Левски". На прав път сме.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 17 окт 2017 10:03

Тиретата ги коментирайте в друг раздел!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Torino FC 1906 » 17 окт 2017 10:14

За 3 минути се показва и казва всичко за НАЙ тире ГОЛЯМОТО ЗЛО във ВЕКОВЕН ЛЕВСКИ !!!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CLIPF2GFOA0&feature=youtu.be[/youtube]

Гнусни Чорбари сложили сини шалове

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23668
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 17 окт 2017 11:49

modor написа:Тиретата ги коментирайте в друг раздел!

[offtopic]Aaa не.Дръж си си ги тука. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 17 окт 2017 14:30

Ако зачеркнем "тирето" ще стане на " плюс " ! :mrgreen:
Айде за дербитата с Вас , ЦСКА-СОФИЯ и Брага се прибирам в България . Ще се псуваме на стадиона ! 8-) :lol:
Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 17 окт 2017 15:19

miro_rz написа:Ако зачеркнем "тирето" ще стане на " плюс " ! :mrgreen:
Айде за дербитата с Вас , ЦСКА-СОФИЯ и Брага се прибирам в България . Ще се псуваме на стадиона ! 8-) :lol:


Донеси си кренвирши с тебе, че тука качеството е ... :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TodorT » 17 окт 2017 16:43

boabbb написа:
sin4ec написа:
redmadness48 написа:Според Уефа клуба е нов както и 1948, предстои официално да станем наследник на ЦСКА като платим активите.

Предстои един оранжев дудук, ето това предстои!

Забавното е, обаче кой ще свири на него в събота :lol: :lol:

Не ми дреме кой ще "свири". Мачовете с Литекс не ме греят. Дали ще паднем от ЧМ, или от ЦСКА-София ... все ми е тая. Виж на тях това им е целта и винаги се хвърлят здраво в такива мачове 8-)

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 окт 2017 17:07

TodorT написа:Не ми дреме кой ще "свири". Мачовете с Литекс не ме греят. Дали ще паднем от ЧМ, или от ЦСКА-София ... все ми е тая.
И аз съм на същото мнение.
За мен Левски няма съперници в България. Нашата битка и стремежи ТРЯБВА да са на съвсем друго ниво.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта