Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9335
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 30 мар 2024 10:59

Тия пари не бяха ли прибавени към тия към НАП. Или пак излъгаха

https://www.kotasport.com/na-gerena-s-3 ... -obshtina/
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 30 мар 2024 20:10

futbolqga написа:Докато се занимаваме с Гонзо и БФС, в нашия клуб нещата стават все по-мътни. Провеждат се разни тайни срещи между ръководството и спонсора, за които "най-прозрачният клуб" не обелва дума. Палмите още в края на миналата година спряха да дават пари, което беше потвърдено и от Сираков. Нещо не е като хората тук.

Какво очакваш да бъде обявено?
В ЕС има голям натиск всякаква реклама на хазарт да бъде забранена.
Отделно само на мен ли ми прави впечатление,че напоследък сестрата на Мило Борисов много често се появява на хоризонтаии в близост до Левски. Не съм сигурен ,но мисля че вчера беше и на мача . Може и да ми се е сторило но мисля че беше тя. Не е тайан,че тя е силния човек( и човека с парите) в бизнеса на брат си. Съпруга и ( доколкото знам са разделени) е международен играч в хазартния бизнес.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 30 мар 2024 20:12

ikar написа:Гледам мача на Арда и Крумовград и имам усещането че Арда са открили новият Гара Дембеле. Нигериеца Намди Офор 23г отлична физика, много бърз, трудно може да му се отнеме топката и пълен господар във въздуха. Отличен гол с глава още с първото си докосване при това в неговият дебют за Арда. Заслужава внимание.

Не е собственост на Арда - под наем е.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 30 мар 2024 20:22

tmanolov написа:
Киро Пора написа:
Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.


Палмите са насила при нас и не дават от много време - нека не се лъжем. Ние сме Батков не сме имали левскар за собственик, само някакви парашутисти с мисия от БХ. Колкото до договора им - никой никъде не казвал или показвал нищо черно на бяло, нито за суми, нито за срок - само някакви предположения и изпуснати думи от този или онзи. Да сме живи и здрави феновете, които си стоим зад отбора - ако не сме ние, отдавна да сме фалирали. Ето, аз псувам, но пак ходя. Вярно, не давам колкото преди, но пак давам. И все пак не виждам пт напред, не и с този начело, както и със зависимите в Б

Колко пъти трябва да си обяснява ,че Палмите не са от антуража на ББ. В момента когато Палмите станаха генерален спонсор на Левски, ББ дори не беше на власт и се беше скрил в миша дупка и общо взето единственото ,което го интересуваше името му да не се появи на сайта на американския конгрес(Магнитски) и доколко ще успее да се разбере с онези ,които бяха на власт в онзи момент да не се разправят с него. В онзи момент последното нещо ,което ББ би правил е да праща "парашутисти" във ФК.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21428
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 31 мар 2024 17:44

Те са от антуража на хунтата.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21428
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 31 мар 2024 18:07

Serafim написа:БФС няма какво да прави за базите на клубовете. Освен чрез министерството на спорта няма, хипотетично, ако те решат да отпуснат десетки милиони за клубовете. И на кои? Как?

Полша?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1897
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sstefanov » 31 мар 2024 18:14

mikata написа:Тия пари не бяха ли прибавени към тия към НАП. Или пак излъгаха

https://www.kotasport.com/na-gerena-s-3 ... -obshtina/

Пич, всяка една статиа написана в интернет е тотален бълвоч. Мисирките от години не са никакви журналисти, пишат се лъжи и измислици, колкото такива като теб да им отварят пропадналите сайтове.

vvessel
Мнения: 4341
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 31 мар 2024 18:46

alexdb написа:Ограничаване на броя на чужденците административно няма как да се случи тъй като сме в ЕС. Единственият начин е собствениците на клубове да си стиснат ръцете и да се договорят, но Домус Бей няма да го позволи, тъй като е напред в матряла и печели никак не лоши пари от участие в ЕКТ.
Модерна инфраструктура изисква пари. Много пари. А от Бг футбол трудно може да си ги избиеш.
Другата опция е държавата да хвърли някой лев, обаче нито има желание, нито има възможности.

Ограничение за чужденци може да не може, но да има определен минимум юноши на клуба го имаше преди няколко години. Предполагам, че може да се направи с определен брой българи, които са българи по рождение. Ако всеки отбор в началото на мача трябва да има задължително поне трима българи, да речем, тогава отношението на клубовете към тях ще е по-различно. Вярно че в началото ще бъде трудно за някои отбори, но в перспектива би било добре за българските играчи, защото за да имаш трима на терена, би трябвало да имаш поне петима на ниво в състава, при положение че някой се контузи или е наказан. Ще се обърне повече внимание на школите и собствените кадри. Лудогорец например 12 пъти ли станаха шампиони, че забравих вече, а имат един излязъл от тяхната школа, който наскоро продадоха някъде. Аз поне за един се сещам. И това е защото си купуват чужденци на готово.
Що се отнася до пари от държавата, пари има, но се дават за глупости. Последните 3-4 години за абсолютно безумия се изсипаха милиарди , които ако ги бяха изгорили на пачки вместо дърва за отопление, щеше да има по-голяма полза от тях. Просто още не са измислили начин да откраднат от пари за стадиони иначе веднага ще завалят едни милиони. Между другото Бойко май вече е измислил схемата, защото той подхвърли някаква идея, ако клубовете извадят някакви пари държавата да даде още толкова. Не си спомням за точната сума която каза, но щом го казва или вече е измислил схемата или просто се прави на готин пред електората.

etternal
Мнения: 13
Регистриран на: 20 май 2010 16:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот etternal » 31 мар 2024 21:55

Football Manager, който е играл, сигурно е забелязал изискването в много първенства за стартовия състав да има n на брой от т. нар. Home Grown играчи. Тоест футболисти, които са тренирали в отбора или страната, от определена възраст и за определен период от време. Не е задължително да са местни, но от 16 до 21 примерно, трябва да са тренирали в школата ти и да се считат за продукт на отбора ти. Според мен това е решението на ребуса и в България.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2839
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 31 мар 2024 22:44

Следващият ни мач е поверен на Кабака - любимата пеперудка на разграските наркотрафиканти. Има ли изненадани?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 35 госта