Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 окт 2017 10:09

Левски ще отчете рекордни приходи от дербито с Литекс - София. Сблъсъкът е тази събота от 16,00 часа. Очаква се постъпленията от продажба на билети да бъдат 300 000 лева, пише "Тема спорт".

До вчера бяха продадени 15 000 пропуска за двубоя. На Националния стадион "Васил Левски" ще има над 25 000 привърженици. Това ще е рекорд по посещаемост на мач от елита през новия век.

Рекорден ще е и приходът от продажба на билети за цялата история на Първа лига. След приспадането на разходите в синята каса ще останат малко над 250 бона.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 окт 2017 20:53

Ръководствата на ЦСКА-София (София) и "Левски" трябваше да си стиснат ръцете за момент и ако трябва да бойкотират мача, да алармират уефа-фифа-фуфа-муфа, но този мач ДА СЕ РЪКОВОДИ ОТ ЧУЖД СЪДИЯ!
[offtopic]Бих помолил нещо хората от синия раздел, посещаващи оранжево-червеният сектор - да не ходят в него и да публикуват каквото и да е. Така, няма да има "а вие що биете негрите", когато им се направи забележка, тролейки. Знам... предполагам, че са двама-трима от синия подфорум, които спамят/тролят там. "Направете синия подфорум GRЕAT AGAIN!" :lol: Аз разбирам нашите модове и ги подкрепям, че не се държат, като некви самозабравили се сатрапи да банват УранджевИ за "неправилно дишане". Демократично е и правилно. За това, да им помогнем на тях, да помогнем и на нас. Може и да не участвам толкова често напоследък, но чета. И с тея тролове пребоядисаните е адски тъпо! Да търсят легитимация другаде. Аз не пиша в техния подфорум. Що трябва да им чета спама/тролинга?[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 20 окт 2017 21:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 21 окт 2017 06:52

Изображение
Скъпи левскари,
с гордост ви споделяме една уникална левскарска постъпка. Вокалистът на легендарната хеви метъл група Iron Maiden Брус Дикинсън вече е част от семейството на Левски. Певецът получи членска карта на Национален клуб на привържениците на Левски София (НКП). Подаръкът му бе връчен от група левскари, които присъстваха на официалната премиера на автобиографията на Дикинсън - "What Does This Button Do?", която се състоя в Лондон на 17-ти октомври.

Поздравяваме ви с една от песните на Iron Maiden и Брус Дикинсън, и очакваме всеки, който все още не е наш член да го направи! Напомняме, че картата ще ви даде много отстъпки и привилегии.

САМО ЛЕВСКИ!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vXClBjNxiOA[/youtube] 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 22 окт 2017 10:20

Трябваше след мача на стадиона да пуснат No more lies. Специално за Ганчев :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 окт 2017 11:00

Чудесен футбол и справедлив резултат. Играем без нападател все едно. Мапуку или Буш - тотал щета. Антонио - ужас. Габи не се чувства добре зад нападателя. Горанов - и той с ужасен мач. Роман няма да свикне на позицията, на която е използван - така мисля. Дали Гомес не е добре да играе зад нападателя... който, между другото НЯМАМЕ! А какво правим тогава в дефанзивен план. На 32 години, Гомес бяга повече от повечето "млади и обещаващи български надежди", които обикновено след 60-тата минута ги няма. Та, ако го преместим напред, какво правим отзад. Единственият, който бих отличил персонално е Панайотов. И разбира се Яблонеца и Ейолфсон, но това не е новина. Никаква полза засега от Кабрал. Към критиците на Митрев.... Той си има отдавна проблем с позиционирането. И татко Барба да е, при един далечен шут няма начин да спаси. Това са седем метра. И все пак, шутовете си бяха много добри. Първият беше грешка на Горанов, който поднесе на крака на футболиста им топката, вторият гол нямаше как да го види - колективна грешка на отбраната. НО! не неглежирам проблема с позиционирането.

Не ми харесва накъде отиват нещата. Моя си позиция, но така - с девет чужденци, просто няма развитие. Нито сме Олимпиакос, нито Бешикташ. А и нито гърците, нито турците са прокопсали толкова много.... Да харчиш милиони и да се мъчиш с Гълъбово... ай, не благодаря. Няма ли сме били български играчи, ала-бала, глупости! Питайте холандци и шведци! Проблемите са други, знаем къде... Как да е.

Роси не е магьосник. Това също ми стана ясно от този мач. Не може с ла*на да прави дъга. Всъщност, в последните 20 години сме имали само трима такива треньора: Мъри, Гочето и онзи, чието име тук е забранено да се споменава. Аз държа на мнението си, че "Левски", като клуб, тръгва по грешен път. Като отбор, като стил, пак казвам, много ми харесва. Аз не помня вчера някакво опасно положение В наказателното. Отборът играе прибрано, и противникът няма много опции за правене на контри. Да, може би това на някои изглежда бавно, но всъщност това е ПРАВИЛЕН футбол. Смятам, че сеньор Роси ги е научил да "ходят". Сега е време да почнат да тичат - нещо, което надявам се ще видим на пролет.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 22 окт 2017 12:50

metodito написа:[offtopic]Бих помолил нещо хората от синия раздел, посещаващи оранжево-червеният сектор - да не ходят в него и да публикуват каквото и да е. Така, няма да има "а вие що биете негрите", когато им се направи забележка, тролейки. Знам... предполагам, че са двама-трима от синия подфорум, които спамят/тролят там. "Направете синия подфорум GRЕAT AGAIN!" :lol: Аз разбирам нашите модове и ги подкрепям, че не се държат, като некви самозабравили се сатрапи да банват УранджевИ за "неправилно дишане". Демократично е и правилно. За това, да им помогнем на тях, да помогнем и на нас. Може и да не участвам толкова често напоследък, но чета. И с тея тролове пребоядисаните е адски тъпо! Да търсят легитимация другаде. Аз не пиша в техния подфорум. Що трябва да им чета спама/тролинга?[/offtopic]

[offtopic]Там са останали десетина човека, половината левскари, които пишат едно и също, не особено свързано с футбола. Май тука остана единственият подфорум, в който се пише за футбол. И досадите го нападнаха.[/offtopic]
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 22 окт 2017 13:05

Интересно ми стана на мача срещу ЦСКА-София (СОфия), че в сектора на Левски имаш еповече хора с черни тениски отколкото със сини. Да не бби отбора да си сменил цветовете без да съм разбрал :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 22 окт 2017 13:57

Warped написа:Интересно ми стана на мача срещу ЦСКА-София (СОфия), че в сектора на Левски имаш еповече хора с черни тениски отколкото със сини. Да не бби отбора да си сменил цветовете без да съм разбрал :lol:

Най-великите левскари раждани някога - софия запад, ходят с черни тениски с черепи.
Символ на левскарщината и идеалите на Левски. А боят в сектор бизнес трябва да го обявят за национална традиция и празник.
А мазането с изпражнения за олимпийски спорт.
Чакаме включване от ММ 1914

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 22 окт 2017 14:31

metodito написа: Антонио - ужас.

Сега ли го разбра???

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2017 20:48

И след хубавата песен на Брус, още един специален поздрав за новоизлюпеният космонавт!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SwIaHYgCpr0[/youtube]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта