Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот terata » 27 ное 2014 16:08

mimi29 написа:за тройчо не ми говори ебати клоуна мен по силно са ме еб...и отколкото него го удариха а пък не съм била в несвяст :mrgreen:

Значи не е било качествено. :mrgreen: ;)

Иначе поредната глупост на "синьото" БФС. Само не разбирам, нали уж е синьо, па що само ни наказват с причина и без причина. :?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот Player » 27 ное 2014 16:21

za nas e toj religiq написа:

Вземи научи правилника и тогава се излагай :) Има разлика от хвърлени предмети с последствия и хвърлени без последствия! Я ми припомни, вас колко и какво ви наказаха, като нокаутирахте Стойчо :?


Излагаш се само ти с това което казваш. Значи може да се хвърля всичко по когото си поискаш и всичко ще е наред стига да няма последствия. Ще ти е приятно ли да видиш как замерват щаба ви с домати, яйца , слънчоглед , празни бутилки, салфетки, найлони, всякакви леки боклуци или дори да ги поливат с течност. Последствия няма да има и наказания тогава не трябва да последват. Това ли казваш да се прави.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот emigo73 » 27 ное 2014 17:14

bilyaletdinov написа:
modor написа:Без Гонзо срещу Литекс Изображение

Koй ще покрива Пацо Крумов :(

:) :) :)

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот T&T » 27 ное 2014 19:12

За глобата не знам дали е правилна, но БФС направи поредна услуга на Левски, като наказа Гонзо за мача срещу Литекс. След като се убедихме, че без Гаджев отборът на сините стои много добре на терена, сега ще се убедим, че без Гонзо на резервната скамейка, отборът ще играе на европейско ниво и ще е готов да се изправи и срещу Реал Мадрид. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот Stahlgewitter » 27 ное 2014 19:49

Тия наказания,двойни и тройни аршини,президенти на клубове в БФС,които си правят живота по лесен,тотал щета е тая цялата история.Може би привържениците на всеки един клуб,трябва да се изредят на "мирен протест" пред БФС и току виж някой се усетил,че тия не стават.
Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2014 19:54

peliforewer написа:Хората от БФС страдат от липса на спонсори,харизаха телевизионите права на Домусчиев и Батков и вместо от БФС да се договарят с телевизиите които искат да излъчват българския футбол,го правят други и те прибират повечето пари,което не значи че някои от БФС не прибират добри пари от посредниците.Заради липсата на пари в правилника основно перо са глобите и те по правило удрят най-силно тези клубове които имат повече фенове и гостуващи агитки и им взимат пари дори и за неправилно дишане.Аз съм сигурен че гостуващите агитки на ЦСКА и Левски да стоят като в театър и само да ръкопляскат пак ще им вземат по 2000лв. от БФС.Последно време се води и дискусия за това че за хвърлен предмет от трибуните задължително трябва да се лишава от домакинство,преди време беше така ,ама от ДК се видяха в чудо за едни клубове правилника се спазваше ,за други не и комисията стана за смях.След това измислиха хвърляне на предмет с последствие и без последствие и се оказа че вече всеки може да си хвърля каквото си иска,само трябва да се молим предмета да не уцели някой.А от БФС се радват като има хвърчащи предмети и без значение с последствия или без последствия си прибират глобите.А този проблем може да се реши много лесно,две-три камери насочени към агитките,на видеото се намира кой хвърля камъни или снежни топки,глоба и забрана да посещава футболни срещи и за два-три месеца нещата ще се управят,но явно от БФС са по-доволни когато глобяват клубовете.


БФС ли е органът, който има законово право да забрани достъп до стадионите на хулиганите? Или трябва да помоли полицията и съда да свършат тази работа, понеже те не знаят нищо по въпроса?!
Понякога, в омразата си към някого и нещо, дори не се усещат някои какви небивалици пишат. По-лошото е, че не само ги пишат, но и си вярват в написаното.

А, че от БФС правят глупости е вярно, но по-веселото е, че и ги задълбочават и ще продължат да ги задълбочават.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот BEROE_StZ » 28 ное 2014 07:35

С уважението ми към Гонзо (докато беше в Черно море се държеше по съвсем друг начин), но това което направи с Ботев Пд беше безумно и абсурдно. Явно му се играе още? :mrgreen: Наказанието е смешно и това, че не са наказали другите, които заслужаваха от мача ЦСКА-Лудогорец е смешен аргумент. Гонзо обаче е прав, че да те замерват през целия мач с бутилки минерална вода е прекалено и се изтрайва, но до "едно време".
Но всичко си продължава до безкрай. Всички помнят погрома на феновете на ЦСКА пред БФС. Какви последствия имаше тогава - НИКАКВИ. И други изцепки без санкции
Докато феновете на всички отбори се държат супер провокативно и псуват и обиждат треньорите и ръководителите на отборите (най-вулгарно) не виждам промяна. Няма как всички да се пречистят и смирят, за да стане обстановката по стадионите нормална.
Правилниците за наказанията (конкретно за хвърлени предмети към терена и длъжностни лица) трябва да се преразгледат и санкциите да са драстични.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Stahlgewitter » 28 ное 2014 19:34

Да така е,смешен е аргумента на Гонзо.Той и само той заслужава наказание,защото направи нещо безумно недопустимо и непростимо.От друга страна,изцепките на мача предния ден не бяха кой знае какво.Средни пръсти,нахлувания на треньорски щабове,плюене по Питричев /кой та знай теби е/.
Не се изказвай неподготвен,че мога да ти пиша до утре сутринта примери.Преди да се изкажете/издадете/ бройте до 10,писал съм го и друг път.
Изображение

vutaikt
Мнения: 1
Регистриран на: 29 ное 2014 05:14
Skype: vutaikt
Местоположение: Deutschland
Контакти:

Re: БФС продължава с глупостите

Мнениеот vutaikt » 29 ное 2014 05:19

Светвам те веднага, в Пловдив нямаше нито факла, нито димка. Други мнения?

favaca8888 написа:Светвам те веднага,
Димките и бомбите са забранени.
Думичката тук е нерегламентирано, т.е. преди мач трябва всеки да даде лична карта и да бъде информирана полицията по кое време ще се запали факлата.
Като цяло голяма простотия от която страдат най-вече клубовете,защото многобичащите фенове на Лесека си палят всеки мач каквото искат и накрая клубът плаща тези своеволия.

Други въпроси ?

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот валкареджио » 29 ное 2014 11:16

всички на мача и само ЛЕВСКИ але але але


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 57 госта