Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

batkoblue
Мнения: 69
Регистриран на: 06 юни 2008 12:40
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот batkoblue » 07 апр 2011 14:31

Вчера бях на мача и от цялата работа която се случи ме е яд ,че при това отпадане Гонзо и Ясен все още могат да обещават..... че и шампиони може да станем,може ама не тази година.Отбора се стара и се раздаде ама толкова си могат играчите.Съдията добре че беше чужденец защото не знаеше къде се намира.Ако беше дал 2-3 втори заслужени жълти картона то мача свършваше в редовното време.Не знам как разучават съперника ама и на мача есента и сега не можаха да се справят с Том и Дока и тръгваме на балтий за да може да ги спрем.Ако тези двамата бяха при нас нямаше кой да ни спре,но дори да не са те ние нямаме едно центриране както трябва а за статичните положения и за изнасянето на топката не ми се говори.За мен Гонзо и Ясен трябва да се махат и да доиде тактически грамотен тренер за да може да нареди състава както трябва защото с този потенциал,а и ако не бяха съдийските аванти в няколко мача за Ловеч можеше да сме първи.Нали си спомняте как играехме при Мъри с много пасове и владеене на топката и сега имаме изпълнители но как играем само със заритване към Гарра и като го хванат и сме дотам,като пример мога да дам чорбата с никакви играчи ,но с тактическа дисциплина и с желание вече играта им върви и нямат нищо общо с отбора който бяха есента.Така че за мен трябва ново лице и може би се казва Илян Илиев.

Потребителски аватар
jeliotr
Мнения: 315
Регистриран на: 03 авг 2008 18:25
Местоположение: Каварна
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот jeliotr » 07 апр 2011 14:33

Момчета и момичета Левскари дайте да застанем малко и за отбора от тука е много лесно е да се дава акъл кой да идва за треньор.Ще ви дам пример първата година на Мъри в Левски доста и по него плюехме и като падна от Беверен и не спечели първенството но на следващата година почнахме да го боготворим.Нека сегашните да ги оставим да поработят още една година и ако няма пак резултати тогава да почваме да ги махат.
Мразя журналиста Г.А.

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 14:41

jeliotr написа:Момчета и момичета Левскари дайте да застанем малко и за отбора от тука е много лесно е да се дава акъл кой да идва за треньор.Ще ви дам пример първата година на Мъри в Левски доста и по него плюехме и като падна от Беверен и не спечели първенството но на следващата година почнахме да го боготворим.Нека сегашните да ги оставим да поработят още една година и ако няма пак резултати тогава да почваме да ги махат.


Хайде! Нави ме. Да дадем на Гонзо още една трета година! Само да се подпише някъде, че ако не стане първи ще си ходи!

Гонзо ако каже - "другия сезон ако не сме шампиони си тръгвам" съм готов да си мълча дотогава!

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Xanko » 07 апр 2011 14:43

Е как сега на къде, ами то е ясно вземате 50 стотинки и тичате към първата църква да запалите по една свещ да оздравее Платини до неделя и удряте една молитва към Свети Спас иначе нали знаете ................... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 14:47

Xanko написа:Е как сега на къде, ами то е ясно вземате 50 стотинки и тичате към първата църква да запалите по една свещ да оздравее Платини до неделя и удряте една молитва към Свети Спас иначе нали знаете ................... :lol: :lol: :lol:


Колкото и да не ми харесват Литекс, предпочитам да Ви бият отколкото това Вие да биете и ние да имаме шанс да ги настигнем.

Никога няма да викам за ЦСКА без значение, дали от това ще се облагодетелства Левски!

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Xanko » 07 апр 2011 14:55

Via_Legati написа:
Xanko написа:Е как сега на къде, ами то е ясно вземате 50 стотинки и тичате към първата църква да запалите по една свещ да оздравее Платини до неделя и удряте една молитва към Свети Спас иначе нали знаете ................... :lol: :lol: :lol:


Колкото и да не ми харесват Литекс, предпочитам да Ви бият отколкото това Вие да биете и ние да имаме шанс да ги настигнем.

Никога няма да викам за ЦСКА без значение, дали от това ще се облагодетелства Левски!

Добре ще си го преместя в другия крачол. :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Xanko на 07 апр 2011 14:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
jeliotr
Мнения: 315
Регистриран на: 03 авг 2008 18:25
Местоположение: Каварна
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот jeliotr » 07 апр 2011 14:57

Xanko написа:Е как сега на къде, ами то е ясно вземате 50 стотинки и тичате към първата църква да запалите по една свещ да оздравее Платини до неделя и удряте една молитва към Свети Спас иначе нали знаете ................... :lol: :lol: :lol:

предпочитам да паднете с 5-0 отколкото Левски да стане шампион
Мразя журналиста Г.А.

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Xanko » 07 апр 2011 15:00

jeliotr написа:
Xanko написа:Е как сега на къде, ами то е ясно вземате 50 стотинки и тичате към първата църква да запалите по една свещ да оздравее Платини до неделя и удряте една молитва към Свети Спас иначе нали знаете ................... :lol: :lol: :lol:

предпочитам да паднете с 5-0 отколкото Левски да стане шампион

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 15:06

Xanko написа: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Смешно не смешно това е живота! Я сте трети я Коко мине пред вас! Купа може и да няма и тогава един смях ще настане. Веселба. Може и за лиценза да не се готвите, щото няма да ви е нужен.

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Xanko » 07 апр 2011 15:26

Via_Legati написа:
Xanko написа: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Смешно не смешно това е живота! Я сте трети я Коко мине пред вас! Купа може и да няма и тогава един смях ще настане. Веселба. Може и за лиценза да не се готвите, щото няма да ви е нужен.

За нас сезона е изгубен отдавна след 10-тия кръг есента беше химера да мислим въобще да се борим с Коко зимата всеки се бъзикаше с нас , но момчетата биха в първия пролетен кръг когото трябваше където трябваше и от тук до края на сезона нека се обиграват и ако успеят да постигнат някакво класиране това ще бъде бонус, вие си говорихте цяла есен за титли и купи, а сега си ближете раните ай със здраве ще се видим на полуфинала....опс вий няма да сте там. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, tmanolov, W84me и 53 госта