Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 18 сеп 2017 09:49

Мнението му не струва и 5 стотинки. Преди това има очевидна игра с ръка на футболист от Септември (мисля че е Траянов). Врачев е скапана подлога и боклук, както всички коментатори на Диема.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот twize » 18 сеп 2017 10:20

boabbb написа:Значи, Синчец, коментатора е виновен, че изказва мнение, че трябва да се даде дузпа за спиране на голов удар с ръка, макар и неволно :? Аз съм на мнение, че Левски би трябвало без проблеми да бие на Герена подобни отбори, дори и да ви поведат ...


Не става дума за играта ни в мача. Не става дума и за спорните ситуации само. Човека си коментираше откровено пристрастно :) дребнички детайли, които винаги се усещат и определено дразнят. Често се срещат и на коментара на мачовете в Англия.
Нищо не променят, но правят лошо впечатление и дразнят (особено пристрастния зрител ;) )

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Бисер Шматков » 18 сеп 2017 10:54

Препрочетох ти мнението отново. Отбелязал си вярни неща и за двата клуба. Право да си кажем - трудно става с български играчи. Дисциплина, манталитет... Може би от рано ако са хванати. Мисля си и че в България основно идват ментета чужденци. Нагледали сме се на стотици. През годините водещите клубове инвестираха в количество, рядко в качество. Да вземем последните 10 години - има играчи, които са изпъквали и в Левски, и в ЦСКА (говоря за чуждестранни). Но някак си всички те са били само за малко, защото двата клуба не съумяваха да ги задържат. Напротив - продаваха ги бързо, при първата оферта.

Колкото до стратегията за развитие - не става. Преди няколко години имаше правило в стартовия състав да има по един младеж. Тогава Лудогорец правеха смени в 15-та минута. После правилото отпадна. Тука си говорим за лоби.


Прав си! Иначе "Дунав" (Русе) бяха на практика само с български играчи през миналия сезон и си влязоха в топ 6, а дори играха и в евротурнирите. Проблемът е, че собствениците и привържениците на водещите отбори са гладни за успехи и не искат да чакат младежите да си вдигат нивото, а и може би се опасяват, че евентуални провали (класирания след 10-то място) биха станали причина за подигравки и присмех от страна на феновете на други отбори. Да, точно така си е - в нашето първенство определено са се привличали и много качествени чужденци (Дока Мадурейра, Радослав Забавник, Неи, Владислав Радимов и т.н.), но по ред причини рядко са се задържали дълго у нас. Най-учудващото е, че вече и малките клубове правят грандиозни селекции от по 10-15 чужденци - "Монтана" и "Локо" (Горна Оряховица) (през сезон 2016/2017) почти не поглеждаха към българския пазар.

Мен лично ме е яд, че от БФС просто се предадоха и отмениха това правило за играча под 21-годишна възраст. Аз си мисля, че футболисти като Божидар Краев и Венцислав Керчев се развиха благодарение на него, натрупвайки ценен опит в "А" група, а и едва ли е случайност, че и младежкият ни национален отбор се посъбуди през изминалия квалификационен цикъл.
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 сеп 2017 11:02

Бисер Шматков написа:
Препрочетох ти мнението отново. Отбелязал си вярни неща и за двата клуба. Право да си кажем - трудно става с български играчи. Дисциплина, манталитет... Може би от рано ако са хванати. Мисля си и че в България основно идват ментета чужденци. Нагледали сме се на стотици. През годините водещите клубове инвестираха в количество, рядко в качество. Да вземем последните 10 години - има играчи, които са изпъквали и в Левски, и в ЦСКА (говоря за чуждестранни). Но някак си всички те са били само за малко, защото двата клуба не съумяваха да ги задържат. Напротив - продаваха ги бързо, при първата оферта.

Колкото до стратегията за развитие - не става. Преди няколко години имаше правило в стартовия състав да има по един младеж. Тогава Лудогорец правеха смени в 15-та минута. После правилото отпадна. Тука си говорим за лоби.


Прав си! Иначе "Дунав" (Русе) бяха на практика само с български играчи през миналия сезон и си влязоха в топ 6, а дори играха и в евротурнирите. Проблемът е, че собствениците и привържениците на водещите отбори са гладни за успехи и не искат да чакат младежите да си вдигат нивото, а и може би се опасяват, че евентуални провали (класирания след 10-то място) биха станали причина за подигравки и присмех от страна на феновете на други отбори. Да, точно така си е - в нашето първенство определено са се привличали и много качествени чужденци (Дока Мадурейра, Радослав Забавник, Неи, Владислав Радимов и т.н.), но по ред причини рядко са се задържали дълго у нас. Най-учудващото е, че вече и малките клубове правят грандиозни селекции от по 10-15 чужденци - "Монтана" и "Локо" (Горна Оряховица) (през сезон 2016/2017) почти не поглеждаха към българския пазар.

Мен лично ме е яд, че от БФС просто се предадоха и отмениха това правило за играча под 21-годишна възраст. Аз си мисля, че футболисти като Божидар Краев и Венцислав Керчев се развиха благодарение на него, натрупвайки ценен опит в "А" група, а и едва ли е случайност, че и младежкият ни национален отбор се посъбуди през изминалия квалификационен цикъл.


Често казано в момента БФС си подливат вода. Левски и ЦСКА-София хвърлят сили да се борят с Лудогорец за първото място, макар от Левски да избягват таква риторика, поне директно. И двата отбора направиха качествена селекция. ЦСКА-София играят с хъс, скорост и самочувствие. Левски изградиха изцяло нов отбор, с качествени играчи, дори да изключим Обертан и Гомес. Треньора е доказано име. БФС вместо да се възползват от това и да положат основи, те са изключтелно неадекватни и слепи за постоянните съдийски грешки. Тук вече не говорим за липса на качества у реферите, а за страх. Няма как засади от по 2-3 метра да са плод на грешки. И трите отбора имат шанс да надграждат. Лудогорец не сполучиха и според мен не трябваше да се разделят с Дерменджиев. С него имат най-големите си успехи. Трябваше да изгонят немотивираните си играчи. Както и да е. Мисълта ми е, че покрай треньор, като Делио Роси, заедно с екипа му, има шанс млади момчета да израстнат повече, отколкото при Митов, да кажем. Което пак е нещо. А Гриша Ганчев, в исторически план (разбирайте - Литекс) винаги е лансирал млади български играчи, балансирани от качествени чужденци, често от Латинска Америка. БФС в момента не полага никакви усилия да спре този тристранен конфликт извън терена, вместо да го обърне в нещо градивно.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 18 сеп 2017 16:07

Кирчо гледа да си върже много милионния бюджет и затова мачка всичко футболно в България само и само да има шанс за групите на ШЛ ,че да припечели нещо . Първите 2-3 години бяха по-симпатичен отбор ,защото са малки ,но се бореха с големите , сега откакто взета тв правата никой не смее да им каже копче ,за да не се намръщи оня и да резне парата за скъпото уиски на Боби Михайлов . Дори Литекс ми бяха симпатичен отбор и ми бяха втори любим след Левски по времето на Стоичков ,защото до голяма степен успяха да създадат бъдещи национали . Сега с това потъпкване на всякакви морални и правни закони и гонене на титла въпреки всичко ми станаха антипатични . Славия миналия сезон ми бяха симпатични с максимата "юноши до дупка" , но почнаха с някви циганета и пенсионери и там и се сляха с блатото средняци ,съществуващи с мисълта да спъват големите ,срещу финансови стимули от Разград .

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k20dan4o » 18 сеп 2017 18:56

zap_lv написа:Кирчо гледа да си върже много милионния бюджет и затова мачка всичко футболно в България само и само да има шанс за групите на ШЛ ,че да припечели нещо . Първите 2-3 години бяха по-симпатичен отбор ,защото са малки ,но се бореха с големите , сега откакто взета тв правата никой не смее да им каже копче ,за да не се намръщи оня и да резне парата за скъпото уиски на Боби Михайлов . Дори Литекс ми бяха симпатичен отбор и ми бяха втори любим след Левски по времето на Стоичков ,защото до голяма степен успяха да създадат бъдещи национали . Сега с това потъпкване на всякакви морални и правни закони и гонене на титла въпреки всичко ми станаха антипатични . Славия миналия сезон ми бяха симпатични с максимата "юноши до дупка" , но почнаха с някви циганета и пенсионери и там и се сляха с блатото средняци ,съществуващи с мисълта да спъват големите ,срещу финансови стимули от Разград .

От коментара ти може да се заключи следното...Киро плаща на съдиите, както на собствените си мачове, така и на тези на конкурентите. Плаща финансови стимули на други отбори да играят извънземно срещу противниците. Плаща за тв правата на първенството, плаща и огромни заплати и трансферни суми на играчите на Лудогорец и на целия треньорски щаб. А отделно не си споменал че в момента строи стадион на който ходят платените фенове на Делиормана.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот popokutepetel » 18 сеп 2017 19:57

Гледам, че поръковото протеже на Сидеров - лицето Пехливанов, номинален Областен управител на София решил, че стадиона бил негов.
Не знам подобна провокирана новина да ме радва ли или да ме забавлява. Щял да давал стадиона на дългосрочен наем.
Браво Пехливанино, обаче щом твърдиш, че този спортен комплекс е твой (т.е. на Столична община) значи преди да правите каквото и да е ще е необходимо да заплатите на Левски направените разходи за поддръжка и подобрения на вашата собственост - т.е. за направените две реконструкции на стадиона от 1992 - 1998 г. и новия сектор А. Съберете парите, върнете ги и може да го наемем стадиона като ваша собственост. Стига да докажете, че е такава :lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот защо » 18 сеп 2017 20:27

Тоя Пехливанов къв е сега, областен на общината ли?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
27102710
Мнения: 56
Регистриран на: 29 дек 2010 14:40
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот 27102710 » 18 сеп 2017 20:35

На мен ми прилича на ПОРЪЧКА !!! Обаче тя няма да е много проста тая , ........ една жена казала ........... !!!
Да не се надъхваме много че булката да не излезе момче ;)

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот Вълчан » 18 сеп 2017 20:42

А защо ЦСКА-София играе на терен които е на ЦСКА-1948 и платиха ли си тези палячовци емблемата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Plamen_i00, vlong и 144 госта