Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 сеп 2017 15:28

W84me написа:Не знам как Левски е просъществувал 100 и кусур години с такива фенове... Два по-слаби мача и тръгнаха конспирациите, закриванките, бойкотите, плюенето :(
Аз в темата за мача с "Ботев" Глб точно срещу оплюването смърдях. За друго ми е приказката. И "по-слабите мачове" са три.

Пореден сезон чистим цял отбор, вземаме нов, с нищо по-добър от предния. Ами, за мен поне, толкова случайности ми идват в повече.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 сеп 2017 16:01

Ако трябва наистина да спекулирам, бих предположил, че "Левски" се държи в будна кома, поради политически заигравки. Ако към края на сезона обаче се окаже, че имаме шанс за нещо, ще ни сготвят някой заговор, като с махането на Литекс и те така. Да припомня ли, че излизаме от период на финансов мониторинг също?

Бих отишъл още по-далеч в побъркването и попитал, дали на Ганчев не му е било "ПРЕДЛОЖЕНО" да размени Литекс и титлата, която Петрович щеше да им донесе, за подарък ЦСКА?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот popokutepetel » 21 сеп 2017 16:08

W84me написа:Не знам как Левски е просъществувал 100 и кусур години с такива фенове... Два по-слаби мача и тръгнаха конспирациите, закриванките, бойкотите, плюенето :(


Те феновете не са същите. За съжаление и отбора и ръководството са далеч от това, което беше Левски.
Сега върви по пътя да се превърне в една синя Славия. По НГ нещата мисля, че съвсем ще се изяснят накъде вървим.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 21 сеп 2017 16:09

damyanov1963 написа:
1982 написа:
Аз тук съм спорил много повече от теб с левскарите на тема сектор А и източването на Виваком, част от която схема е и Левски, така че не ми пробутвай ловешката си демагогия. Но и на децата е ясно защо точно сега се вади тази престояла и развалена манджа, няма какво да обяснявам повече, като искаш да правиш като щраусите, прави.

Нещо не ми се връзват нещата. Да не искаш да кажеш, че другите отбори вместо да източват спонсорите си им правят дарения, както ЦСКА, когато беше към Вивател примерно, или сега припознавачите им към Мтел, щото Левски, като беше към тях, пак пишехте, че го източвал?


Да, добре че спомена Вивател ...... "спонсорски" договор за 1 милион, от които 800 000 е под формата на ...... безплатни минути за разговор. :lol: :lol: :lol: С тях ли ни беше този уникален "договор" ?!

При вас, от тези над 10 милиона, за които говори Русев, колко ли са под формата на безплатни минути, хм ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 21 сеп 2017 16:37

1982 написа:
damyanov1963 написа:
1982 написа:
Аз тук съм спорил много повече от теб с левскарите на тема сектор А и източването на Виваком, част от която схема е и Левски, така че не ми пробутвай ловешката си демагогия. Но и на децата е ясно защо точно сега се вади тази престояла и развалена манджа, няма какво да обяснявам повече, като искаш да правиш като щраусите, прави.

Нещо не ми се връзват нещата. Да не искаш да кажеш, че другите отбори вместо да източват спонсорите си им правят дарения, както ЦСКА, когато беше към Вивател примерно, или сега припознавачите им към Мтел, щото Левски, като беше към тях, пак пишехте, че го източвал?


Да, добре че спомена Вивател ...... "спонсорски" договор за 1 милион, от които 800 000 е под формата на ...... безплатни минути за разговор. :lol: :lol: :lol: С тях ли ни беше този уникален "договор" ?!

При вас, от тези над 10 милиона, за които говори Русев, колко ли са под формата на безплатни минути, хм ?!

За вивател нз, но с глобул беше такъв договорът ни като минутите ги ползваше титан ас. За клубът почти един гол к-р
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 21 сеп 2017 16:45

[offtopic]Да, Глобул е, сега проверих, няма значение, смисълът е същият, това е подигравка, главният ни спонсор да ни дава по 200 000 на година ...... за сравнение, Виваком е налял 10 милиона за 1 година в Левски, според Русев, което е пълно икономическо безумие.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/audio/spas-rusev-levski-ima-20-mln.-dylg-no-e-podsiguren-403589?

В това интервю Русев го казва, ако някой си мисли, че лъжа.[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 21 сеп 2017 17:21

1982 написа:[offtopic]Да, Глобул е, сега проверих, няма значение, смисълът е същият, това е подигравка, главният ни спонсор да ни дава по 200 000 на година ...... за сравнение, Виваком е налял 10 милиона за 1 година в Левски, според Русев, което е пълно икономическо безумие.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/audio/spas-rusev-levski-ima-20-mln.-dylg-no-e-podsiguren-403589?

В това интервю Русев го казва, ако някой си мисли, че лъжа.[/offtopic]

Той Русев каза още, че ще построи козирка и ново табло на Герена...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот popokutepetel » 21 сеп 2017 19:06

damyanov1963 написа:
1982 написа:[offtopic]Да, Глобул е, сега проверих, няма значение, смисълът е същият, това е подигравка, главният ни спонсор да ни дава по 200 000 на година ...... за сравнение, Виваком е налял 10 милиона за 1 година в Левски, според Русев, което е пълно икономическо безумие.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/audio/spas-rusev-levski-ima-20-mln.-dylg-no-e-podsiguren-403589?

В това интервю Русев го казва, ако някой си мисли, че лъжа.[/offtopic]

Той Русев каза още, че ще построи козирка и ново табло на Герена...


За 10 млн. е прав, само където далеч не всички са стигнали до Левски ;)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 21 сеп 2017 20:16

Отборът не игра добре в Заарата, но прави впечатление упоритостта, с която 120 минути се повтаряше едно и също. Странно, явно такива са указанията на треньора.
Грозно е за гледане, да видим какво ще стане нататък!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 21 сеп 2017 20:48

sin4ec написа:Отборът не игра добре в Заарата, но прави впечатление упоритостта, с която 120 минути се повтаряше едно и също. Странно, явно такива са указанията на треньора.
Грозно е за гледане, да видим какво ще стане нататък!

И на мен това ми направи впечатление - явно указанията бяха да си подават топката, дори без да поглежда противниковата врата и без далечни удари, изобщо удари.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: VDP и 46 госта