Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 22 май 2017 10:00

metodito написа:Споменавайки Неймар... колко толкова е полезен в Барса. От да речем един Арда Туран. Лично аз не виждам с какво е по-добър на тази си позиция... там. Обаче! Два мача гледах на Бразилия (от миналата година с Парагвай и Перу), където Неймар е със свободна позиция отпред. В средата. Навсякъде. А не е забит на крилото. Човек, тоя им прави играта, вкарва голове, бори се. Ама нииииииищо общо с това в Барса. Той е... един вид "Меси-то на Бразилия". Е, ясно, че няма как да му дадат функциите на Меси в Испания, а и ги няма Фирминьо, Вилиан и другите бразилци... Това, като коментар колко е важна позицията, на която ги поставят. Защото Неймар, определено беше длъжник на Барса в ШЛ. Но не мисля, че беше негова вината. ...само.

Краев... по-скоро бих го сравнил с Мюлер. Тоя футболист за мен си остава дърво. Обаче е най-резултатното дърво на Германия. Връзва ли му, добър ли е наистина... вкарва. За един нападател, това е важното. И Божо изглежда като фигура един дървен такъв, малко като робот се движи. Обаче е висок и за възрастта си, сравнявайки го с някакви 30-годишни, чак пък толкова зле не е. А при положение, че човек растял до 26-годишна възраст, вероятно на височина, още ще израсне. Позиционира се добре и го е доказал не един път. Може да мине един на един човек. И всъщност има доста широка крачка, ако се загледаш. За мен Краев трябва да бъде в предни позиции.

Преди единствения мач, в който Божо игра нападател - този с Локото, двама души написахме, че трябва да е на върха на атаката. Да видим кой чете форума... :mrgreen:



Боже, колко глупости си написа...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 май 2017 13:41

csimoen2 написа:

Боже, колко глупости си написа...

Е, трябва и да има такива, като мен. Представяш ли си само умни хора в тоя форум да има?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 22 май 2017 13:43

batmanlevski написа:добро попадение с Мапуку , може да се окаже новия Дембеле , само да се намерят крила да му подават !

Е, ... ти за Тунде казваше, че е новия Гунди, .... Мапуку що го подценяваш? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 май 2017 13:57

Добре дошъл на Мапуку. Само времето ще покаже, дали е новия Китимбала/Тунде/Слори/Матондо/Диаби или новия Гара. Дано бъркам и не е от групата на първите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 22 май 2017 14:35

metodito написа:Добре дошъл на Мапуку. Само времето ще покаже, дали е новия Китимбала/Тунде/Слори/Матондо/Диаби или новия Гара. Дано бъркам и не е от групата на първите.

Е, ако не Гара, то поне един Карвальо - пак добре. :) :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 май 2017 15:04

Дано.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 22 май 2017 15:20

metodito написа:Добре дошъл на Мапуку. Само времето ще покаже, дали е новия Китимбала/Тунде/Слори/Матондо/Диаби или новия Гара. Дано бъркам и не е от групата на първите.

За тази цел много важна роля играят хората зад нападателите. Ако отново не вземем плеймейкър и поне едно крило като хората след няколко месеца ще слушаме за некадърника Мапуку.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 22 май 2017 15:44

Даниел Боримиров пред ТОПСПОРТ: Не съжалявам за нито едно взето решение в Левски, винаги ще има недоволни
https://topsport.bg/levski/daniel-borim ... volni.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 22 май 2017 19:38

Айде пак нова печка на Герена...
Малко са ни Сукуна и Тунде, та и този. Да са комплект.
В интерес на истината го позагледах тези месеци и ми направи добро впечатление. Рядко техничен за ръста си, прави много добре финтове, типични за крило. Поема отговорност и не го е страх от нищо. Има данни, но има едно голямо НО...
Не им вярвам аз на тези. Мързеливи са и като направят договора, почват да се покриват. В Берое е едно, но тук е друго. Докато не покаже нещо сериозно, го слагам в графата " съмнителни ". Времето ще покаже...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 22 май 2017 20:10

Абе, то пише, че и тоя щял да идва в Левски, даже вече бил подписал ... Мирише ми на събличане :lol:
Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта