Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 13 яну 2018 15:49

Вие гласувахте за: Наздраве - пускай Преслава
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 13 яну 2018 16:36

Нито михайлов става, нито пенев.
[offtopic]Гласуването за кмет, президент, партия е една от най-големите измами на системата.
Това е илюзия, просто сменяш една пешка с друга.[/offtopic]

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 13 яну 2018 17:19

doktora25 написа:ЗА Любо Пенев. Най-вече защото виждам в него перспектива за промяна и за започване на битка срещу статуквото. Статукво, в което ролята на любимия клуб става все по-периферна.

Т.е. едно статукво ще се замени с друго. Вместо Нямахорец ще бъде Оранжевото Тире...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 13 яну 2018 17:21

Интересен факт е липсата на Софиянски като кандидат за президент на БФС-то. Явно някой му е шОпнал да си наляга парцалите...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1888
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 13 яну 2018 17:56

Като видя, че някой Левскар подкрепя супата, ми прилошава. Пионката на гг и те го подкрепят.... Преспектива виждали :D :D

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 13 яну 2018 18:14

Принципно тоя избор е измежду това да те обесят или удавят. Принципно няма лошо да се сменят лицата малко. По-лошо на дали ще е.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 13 яну 2018 18:45

За Перуката категорично!
Супата ще заложи всичко на рулетка и дотам. Доказан некадърник като управник. Освен това е прост като гъдулка.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tsola_Dragoycheva
Мнения: 24
Регистриран на: 17 май 2017 22:37

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Tsola_Dragoycheva » 13 яну 2018 19:11

sin4ec написа:За Перуката категорично!
Супата ще заложи всичко на рулетка и дотам. Доказан некадърник като управник. Освен това е прост като гъдулка.

Може ли да ми посочиш къде Пенев се е провалил като управник? Кратка справка показва, че единственият заеман от него административен пост е президент на ЦСКА има-няма две години. Не си спомням този период с някакъв провал. Ако някой си спомня по-ярко събитията в Борисовата градина - да каже.

След това е бил само треньор с общо взето прилични резултати и една титла на България с Литекс.

Определението "тъп като гъдулка" не ми се връзва с Пенев (както идеално се връзват с хора като Ивелин Попов, Борис Галчев и така нататък редови футболни "умове"), а подмятанията за рулетката са напълно несериозни.

Несъстоятелни са притесненията, че Чичовото ще бъде човек на Ганчев. Потърсете какви са изказванията му по темата ЦСКА, откакто напусна Литекс преди хватката с дружествата. Никакви. Изобщо отказва да коментира. Не е стъпвал в Борисовата градина, не е правил изказвания или давал заявления. Даже се заяде на пресконференцията през седмицата, че още не е получил подкрепа от тях.

Притесненията ми за Пенев са, че е вироглав, избухлив и остър камък. Останалото не е ясно. Със сигурност не обича много да му казват какво да прави и го е показвал много пъти. На бялото черно не мога да кажа.

От другата страна имаме един вече напълно ясен Боби Михайлов. Според мен от него Левски полза няма, а смятам всеки ще се съгласи, че построената с чужди пари база за националите, каквато база има абсолютно всяка нормална футболна държава, не може да измие срама от факта, че отиваме във все по-долна урна, доскоро малки държави вече са пред нас като представяне, а вътрешното ни първенство е фарс. Единствената причина Боби Михайлов да бъде подкрепен е, ако искаме още от същото. Е аз не искам.

А както казах, който клуб не харесва Любо Пенев като алтернатива, може да издигне свой собствен кандидат и да гласува за него.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 13 яну 2018 19:28

С удоволствие, др. Драгойчева, ще ви покажа:
Супата се провали като управник на ЦСКА-питайте червения форум защо, аз няма да се меся . Провали се и в собствените си бизнес начинания. Като треньор? Интересно. 10 поредни победи( знаем как постигнати), но идват Жоро Христов и Зе, които на 9 май правят тупа-лупа и край. В националния не ми се коментира-няма какво.
Рулетката е несериозна? Добре. Ще му предам.
Този тотален неграмотник Вие, другарко, може да го харесвате. Ваше право. Аз обаче не го харесвам и не желая да е шеф на БФС. Това е мое право.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 13 яну 2018 19:58

Гласуваш за Пенев...получаваш ГГ :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 96 госта