Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 яну 2018 01:02

realno написа:
Kris_men2000 написа:А ми направете си сметка Лудогорец дават по 2 мил. евро за играчи и ги чакат по година докато заиграят свястно а ние искаме без пари харизани коне да са звезди.Няма как да стане. Затова мрънкаме и не одобряваме никой.За 9 години ни лъгаха на поразия а и от 150 играчи минали през ЛЕВСКИ ставаха само 10 -на и то горе долу.Е за това нямаме доверие на никой и гледаме всеки под лупа и го определяме още на старта за менте. А за да излезе менте вероятността е 90% заради горепосочените причини.

Като дадат 2 мил евра имат ли друг избор освен да чакат и да се молят да пасне на отбдора? Ние като не даваме пари, ги сменяма като носни кърпи. Когото и ние започнем да броим пари и ние ще чакаме, защото иначе ще бъдем на загуба.

А сега с неустойки и заплати, плащани на резерви и вечно контузени сме на печалба щото...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 06:58

Tsola_Dragoycheva написа:Отношението на хората в Левски е това, което истински ме притеснява. Ще се върна назад до едно изказване на Русев. Цитирам по памет: "За мен Левски е едно стечение на обстоятелствата". А някъде около това обяви, че АД-то е в практически фалит.

Много бързо забравихме тези думи, но за мен те най-пълно изразяват истината.

Да си призная, трансферната активност през лятото ме изненада. Но с оглед тежкото ни финансово състояние не мога да разбера защо 1) не съкратихме бюджета; 2) купихме стари/изпочупени футболисти с големи заплати. Защо?! Кой ще даде пари за Жорди Гомез? Обертан върви надолу от години. Какви пари ще им вземем?

Или може би нямаме за цел да си плащаме дълговете изобщо?

Взехме стара чанта като Роси (че е стара чанта без амбиции), който не беше водил никакъв клуб скоро. Човекът е възрастен, без амбиции. Няма какво да доказва в София и цялото му поведение го показва. Та този човек дори не е водил зимна подготовка през живота си! А дори да е блестящ треньор, ние осигуряваме ли му необходимите условия за работа? По всичко личи, че не.

Последните седмици обаче преляха чашата. Чета в официалния форум, че Букарев си бил взел 25 дни отпуск по празниците. Това не е сериозно бе хора! Така няма да стане! И пак се връщаме на отношението и на това, с което започнах. Явно идва отгоре - от Русев - и заразява всички - безхаберие, безвремие, незаинтересованост.


С изключенние това за Роси, много съгласен. И да, и аз мисля, че всичко идва от Срас (все пак знаем поговорката за рибата). Само че не знам дали е породено от безхаберие и некадърност. И онзи ден пак. Нали нищо против това момче Костов, но с него веднага се подписва договор за ДВЕ И ПОЛОВИНА години! (ами, ако не му се получи в "Левски", кво правим? Вземаме си дълбока резерва?), подписват с Белаид, оня същия де о$ра толкова мачове, никаква яснота около Пиргов, Прохазка и Панайот... Не трябваше ли до Нова година да бъдат преподписани договорите им. Сега имат пълната свобода да си врътнат г*за и да преговарят с друг клуб. Не, че ще го направят, но на теория...

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 12 яну 2018 11:31

Не е истина кви сте мрънкалници!!! Квото и да се направи сте вечно недоволни. Оня па по-горе новорегистриран мозАк, дет вика, че Роси е дъртак, възрастен и т.н. да беше взел да провери, че този "дъртак" е по-малък от Херо, пък за него не съм чул некой да му вика, че е пенсионер и т.н. Ма отде толкоз сиво вещество. Искали българи - те ти българин, ама не щем тоя, слаб бил. То не можем да съберем 18 що годе прилични играчи за национала, ама... От толкова време в клуба се опитват да работят що годе нормално, без големи приказки и т.н. ама хората тук държат поименно на всеки да се обясняват, ама защо така, защо онова, защо вчера пишело еди къде си еди кво си и никой от ръководството на излезнал да го опровергае. Сякаш по цял ден трябва да четат малоумните сайтове и да бълват опровержения, щот еди кой си мозАк им се вързал на партенките. Чета и некви дет реват за Бурабия, а в същото време плюят Гомес. Ами има статистика, не е лошо да вземе да проверите малко. Ама понеже ви мързи, а и помните от ден до пладне та да ви светна - за наполовина по-малко изиграни мачове, Гомес има тъкмо двойно повече голове и асистенции от превъзнасяния от мнозина Бурабия. Мангала го бие единствено по брой червени и жълти картони, виж там е недостижим. А и май го чакахме доста време да покаже накрая в 2-3 мача, че има нещо футболно в него. Ама ся рев за него. Гомес бил бавен, ами бавен ще е, докато е заобиколен от футболни инвалиди така ще е. Същото е и с Обертан. Като цяло сте пълен смях повечето тук. Играчи разкривате за нема и пет мин. Кабрал в първия си мач, като влезе резерва беше обявен за новата звезда, след тва вече е некадърник. Ма то да беше само той. Малкия Кръстев на вратата по същия начин, за 3 мача беше от новия Иванков до най-големия некадърник. Панайотов цял полусезон беше менте, накрая вкара три гола и вече рев защо играе Белмонт, а не Панайотов. Същия Белмонт който беше с класи над него, а вече е тоталното менте. Въпреки, че ако помнехте малко повече от три секунди, щяхте да запомните, че самия Роси заяви, че Белмонт е инвестиция за бъдещето и щом като лично го е искал значи е видял нещо в него. Е, разбира се, Роси не разбира повече от Вас тук. Спас вече веднъж хвърля акциите, ама на грешното място - трябваше просто да ги даде на философите тук!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 11:55

terata написа:Не е истина кви сте мрънкалници!!! Квото и да се направи сте вечно недоволни. Оня па по-горе новорегистриран мозАк, дет вика, че Роси е дъртак, възрастен и т.н. да беше взел да провери, че този "дъртак" е по-малък от Херо, пък за него не съм чул некой да му вика, че е пенсионер и т.н. Ма отде толкоз сиво вещество. Искали българи - те ти българин, ама не щем тоя, слаб бил. То не можем да съберем 18 що годе прилични играчи за национала, ама... От толкова време в клуба се опитват да работят що годе нормално, без големи приказки и т.н. ама хората тук държат поименно на всеки да се обясняват, ама защо така, защо онова, защо вчера пишело еди къде си еди кво си и никой от ръководството на излезнал да го опровергае. Сякаш по цял ден трябва да четат малоумните сайтове и да бълват опровержения, щот еди кой си мозАк им се вързал на партенките. Чета и некви дет реват за Бурабия, а в същото време плюят Гомес. Ами има статистика, не е лошо да вземе да проверите малко. Ама понеже ви мързи, а и помните от ден до пладне та да ви светна - за наполовина по-малко изиграни мачове, Гомес има тъкмо двойно повече голове и асистенции от превъзнасяния от мнозина Бурабия. Мангала го бие единствено по брой червени и жълти картони, виж там е недостижим. А и май го чакахме доста време да покаже накрая в 2-3 мача, че има нещо футболно в него. Ама ся рев за него. Гомес бил бавен, ами бавен ще е, докато е заобиколен от футболни инвалиди така ще е. Същото е и с Обертан. Като цяло сте пълен смях повечето тук. Играчи разкривате за нема и пет мин. Кабрал в първия си мач, като влезе резерва беше обявен за новата звезда, след тва вече е некадърник. Ма то да беше само той. Малкия Кръстев на вратата по същия начин, за 3 мача беше от новия Иванков до най-големия некадърник. Панайотов цял полусезон беше менте, накрая вкара три гола и вече рев защо играе Белмонт, а не Панайотов. Същия Белмонт който беше с класи над него, а вече е тоталното менте. Въпреки, че ако помнехте малко повече от три секунди, щяхте да запомните, че самия Роси заяви, че Белмонт е инвестиция за бъдещето и щом като лично го е искал значи е видял нещо в него. Е, разбира се, Роси не разбира повече от Вас тук. Спас вече веднъж хвърля акциите, ама на грешното място - трябваше просто да ги даде на философите тук!!!


Уау, каква трирада. Скромно се свиваме в дупките си от срам за малкото си мозАк (предполагам, че а-то ти работи само на Caps Lock ). Пич, това е форум, не ти е сектора да шамариш несъгласните, ясно? Времето ще покаже кой що, но ако искаш да се изявяваш като PR на Срас и Буки, поне им изпроси някой лев. МозАК.

П.С. Относно Мехди си смешен. Като твоето гуру, което ако не го бяха изхвърлили щеше да ограничава французина до откат! Що ли заигра така, като се махна големия разбирач?

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 12 яну 2018 12:10

metodito написа:
terata написа:Не е истина кви сте мрънкалници!!! Квото и да се направи сте вечно недоволни. Оня па по-горе новорегистриран мозАк, дет вика, че Роси е дъртак, възрастен и т.н. да беше взел да провери, че този "дъртак" е по-малък от Херо, пък за него не съм чул некой да му вика, че е пенсионер и т.н. Ма отде толкоз сиво вещество. Искали българи - те ти българин, ама не щем тоя, слаб бил. То не можем да съберем 18 що годе прилични играчи за национала, ама... От толкова време в клуба се опитват да работят що годе нормално, без големи приказки и т.н. ама хората тук държат поименно на всеки да се обясняват, ама защо така, защо онова, защо вчера пишело еди къде си еди кво си и никой от ръководството на излезнал да го опровергае. Сякаш по цял ден трябва да четат малоумните сайтове и да бълват опровержения, щот еди кой си мозАк им се вързал на партенките. Чета и некви дет реват за Бурабия, а в същото време плюят Гомес. Ами има статистика, не е лошо да вземе да проверите малко. Ама понеже ви мързи, а и помните от ден до пладне та да ви светна - за наполовина по-малко изиграни мачове, Гомес има тъкмо двойно повече голове и асистенции от превъзнасяния от мнозина Бурабия. Мангала го бие единствено по брой червени и жълти картони, виж там е недостижим. А и май го чакахме доста време да покаже накрая в 2-3 мача, че има нещо футболно в него. Ама ся рев за него. Гомес бил бавен, ами бавен ще е, докато е заобиколен от футболни инвалиди така ще е. Същото е и с Обертан. Като цяло сте пълен смях повечето тук. Играчи разкривате за нема и пет мин. Кабрал в първия си мач, като влезе резерва беше обявен за новата звезда, след тва вече е некадърник. Ма то да беше само той. Малкия Кръстев на вратата по същия начин, за 3 мача беше от новия Иванков до най-големия некадърник. Панайотов цял полусезон беше менте, накрая вкара три гола и вече рев защо играе Белмонт, а не Панайотов. Същия Белмонт който беше с класи над него, а вече е тоталното менте. Въпреки, че ако помнехте малко повече от три секунди, щяхте да запомните, че самия Роси заяви, че Белмонт е инвестиция за бъдещето и щом като лично го е искал значи е видял нещо в него. Е, разбира се, Роси не разбира повече от Вас тук. Спас вече веднъж хвърля акциите, ама на грешното място - трябваше просто да ги даде на философите тук!!!


Уау, каква трирада. Скромно се свиваме в дупките си от срам за малкото си мозАк (предполагам, че а-то ти работи само на Caps Lock ). Пич, това е форум, не ти е сектора да шамариш несъгласните, ясно? Времето ще покаже кой що, но ако искаш да се изявяваш като PR на Срас и Буки, поне им изпроси някой лев. МозАК.

П.С. Относно Мехди си смешен. Като твоето гуру, което ако не го бяха изхвърлили щеше да ограничава французина до откат! Що ли заигра така, като се махна големия разбирач?


Всъщност, човека е прав в много отношения. Най-вече за Гомес... Тоя има брутален коефициент на полезно действие. Може да е по-бавен (все пак е на 32), обаче е един от малкото в отбора, които могат ходят, дишат и дъвчат дъвка едновременно. Без него защитата ни щеше да има два пъти повече работа.
Дали трябва да се сравнява с Мехди? Ми не, те са доста различни като визия за играта. Заедно биха били доста сериозна сила в средата на терена. Панайотов си го харесвам, щот е българче и има много желание, ама още е далеч откъм КПД.

Друг е въпросът, че това е форум и всеки има право да си плюе или лайква колкото си ще. Колкото хора, толкова и мнения. Поне не сме като оранжево-червените, дето думата на бащицата е закон ;)

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 12 яну 2018 12:19

metodito написа:
terata написа:Не е истина кви сте мрънкалници!!! Квото и да се направи сте вечно недоволни. Оня па по-горе новорегистриран мозАк, дет вика, че Роси е дъртак, възрастен и т.н. да беше взел да провери, че този "дъртак" е по-малък от Херо, пък за него не съм чул некой да му вика, че е пенсионер и т.н. Ма отде толкоз сиво вещество. Искали българи - те ти българин, ама не щем тоя, слаб бил. То не можем да съберем 18 що годе прилични играчи за национала, ама... От толкова време в клуба се опитват да работят що годе нормално, без големи приказки и т.н. ама хората тук държат поименно на всеки да се обясняват, ама защо така, защо онова, защо вчера пишело еди къде си еди кво си и никой от ръководството на излезнал да го опровергае. Сякаш по цял ден трябва да четат малоумните сайтове и да бълват опровержения, щот еди кой си мозАк им се вързал на партенките. Чета и некви дет реват за Бурабия, а в същото време плюят Гомес. Ами има статистика, не е лошо да вземе да проверите малко. Ама понеже ви мързи, а и помните от ден до пладне та да ви светна - за наполовина по-малко изиграни мачове, Гомес има тъкмо двойно повече голове и асистенции от превъзнасяния от мнозина Бурабия. Мангала го бие единствено по брой червени и жълти картони, виж там е недостижим. А и май го чакахме доста време да покаже накрая в 2-3 мача, че има нещо футболно в него. Ама ся рев за него. Гомес бил бавен, ами бавен ще е, докато е заобиколен от футболни инвалиди така ще е. Същото е и с Обертан. Като цяло сте пълен смях повечето тук. Играчи разкривате за нема и пет мин. Кабрал в първия си мач, като влезе резерва беше обявен за новата звезда, след тва вече е некадърник. Ма то да беше само той. Малкия Кръстев на вратата по същия начин, за 3 мача беше от новия Иванков до най-големия некадърник. Панайотов цял полусезон беше менте, накрая вкара три гола и вече рев защо играе Белмонт, а не Панайотов. Същия Белмонт който беше с класи над него, а вече е тоталното менте. Въпреки, че ако помнехте малко повече от три секунди, щяхте да запомните, че самия Роси заяви, че Белмонт е инвестиция за бъдещето и щом като лично го е искал значи е видял нещо в него. Е, разбира се, Роси не разбира повече от Вас тук. Спас вече веднъж хвърля акциите, ама на грешното място - трябваше просто да ги даде на философите тук!!!


Уау, каква трирада. Скромно се свиваме в дупките си от срам за малкото си мозАк (предполагам, че а-то ти работи само на Caps Lock ). Пич, това е форум, не ти е сектора да шамариш несъгласните, ясно? Времето ще покаже кой що, но ако искаш да се изявяваш като PR на Срас и Буки, поне им изпроси някой лев. МозАК.

П.С. Относно Мехди си смешен. Като твоето гуру, което ако не го бяха изхвърлили щеше да ограничава французина до откат! Що ли заигра така, като се махна големия разбирач?


Кой е моя гуру, бе смешник, я да чуя? И как е заиграл, а? Игра на ниво е пет мача на кръст от близо два сезона престой. И аз за разлика от теб гурута нямам. И не правя свирки на Дедо примерно за разлика от теб. Иначе много се радвам, че се припозна в мнението ми. Аз поне моите тиради ги пиша веднъж на високосна, защото за разлика от теб живота ми не се ограничава до непрестанното мрънкане в някакъв форум. ПР на Спас и Буки съм бил :) Виж се само колко си ограничен. Значи щом нонстоп не мрънкам против тях и не ги плюя, следователно викаш съм им ПР и одобрявам всичко което правят. Не бе, въобще не затвърждаваш мнението ми, че си мозАк. :mrgreen: И незнам къв сектор и кви пет лева намеси, при положение, че не знаеш нито кой съм, нито в кой сектор сядам, за да ми правиш някакви умозаключения. А такива като теб и да искам не мога да шамаря, поради простата причина че форумните мрънкалници като теб, не стъпват на стадиона.

ПП: Я кажи какво стана със Симеон Райков и къде играе? Сигурен съм обаче, че не помниш защо те питам, защото както казах помниш от ден до пладне.

ППП: Мехди го ограничавали, а Гомес май също играе силно изтеглен назад, а?

За такива като теб важи в пълна сила правилото - по-добре да мълчиш и да те мислят за тъп, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всякакви съмнения.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 12 яну 2018 12:27

Който не иска мрънкане, да не чете/слуша. :) Все пак не сме отбор с 5 фена, че да искате единомислие.
Аз ще мрънкам напролет, ако няма промяна в играта и представянето! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 12:32

Elliah написа:[

Всъщност, човека е прав в много отношения. Най-вече за Гомес... Тоя има брутален коефициент на полезно действие. Може да е по-бавен (все пак е на 32), обаче е един от малкото в отбора, които могат ходят, дишат и дъвчат дъвка едновременно. Без него защитата ни щеше да има два пъти повече работа.
Дали трябва да се сравнява с Мехди? Ми не, те са доста различни като визия за играта. Заедно биха били доста сериозна сила в средата на терена. Панайотов си го харесвам, щот е българче и има много желание, ама още е далеч откъм КПД.

Друг е въпросът, че това е форум и всеки има право да си плюе или лайква колкото си ще. Колкото хора, толкова и мнения. Поне не сме като оранжево-червените, дето думата на бащицата е закон ;)

Не става дума за това. Аз самият съм голям фен на Жорди. Просто това е форум. Не си съгласен с нещо, ок. Но да обиждаш някого заради позицията му?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 12:37

[offtopic]
terata написа:[
Кой е моя гуру, бе смешник, я да чуя? И как е заиграл, а? Игра на ниво е пет мача на кръст от близо два сезона престой. И аз за разлика от теб гурута нямам. И не правя свирки на Дедо примерно за разлика от теб. Иначе много се радвам, че се припозна в мнението ми. Аз поне моите тиради ги пиша веднъж на високосна, защото за разлика от теб живота ми не се ограничава до непрестанното мрънкане в някакъв форум. ПР на Спас и Буки съм бил :) Виж се само колко си ограничен. Значи щом нонстоп не мрънкам против тях и не ги плюя, следователно викаш съм им ПР и одобрявам всичко което правят. Не бе, въобще не затвърждаваш мнението ми, че си мозАк. :mrgreen: И незнам къв сектор и кви пет лева намеси, при положение, че не знаеш нито кой съм, нито в кой сектор сядам, за да ми правиш някакви умозаключения. А такива като теб и да искам не мога да шамаря, поради простата причина че форумните мрънкалници като теб, не стъпват на стадиона.

ПП: Я кажи какво стана със Симеон Райков и къде играе? Сигурен съм обаче, че не помниш защо те питам, защото както казах помниш от ден до пладне.

ППП: Мехди го ограничавали, а Гомес май също играе силно изтеглен назад, а?

За такива като теб важи в пълна сила правилото - по-добре да мълчиш и да те мислят за тъп, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всякакви съмнения.



О, как се засегнахме. Момиченце сладко. Да, хомосексуалните обиди също са задължителни. Нали трябва да убедиш поне околните, щото себе си не можеш... Познат си ми, познат си ми. Анимационно човече такова.[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 12 яну 2018 12:46

metodito написа:[offtopic]
terata написа:[
Кой е моя гуру, бе смешник, я да чуя? И как е заиграл, а? Игра на ниво е пет мача на кръст от близо два сезона престой. И аз за разлика от теб гурута нямам. И не правя свирки на Дедо примерно за разлика от теб. Иначе много се радвам, че се припозна в мнението ми. Аз поне моите тиради ги пиша веднъж на високосна, защото за разлика от теб живота ми не се ограничава до непрестанното мрънкане в някакъв форум. ПР на Спас и Буки съм бил :) Виж се само колко си ограничен. Значи щом нонстоп не мрънкам против тях и не ги плюя, следователно викаш съм им ПР и одобрявам всичко което правят. Не бе, въобще не затвърждаваш мнението ми, че си мозАк. :mrgreen: И незнам къв сектор и кви пет лева намеси, при положение, че не знаеш нито кой съм, нито в кой сектор сядам, за да ми правиш някакви умозаключения. А такива като теб и да искам не мога да шамаря, поради простата причина че форумните мрънкалници като теб, не стъпват на стадиона.

ПП: Я кажи какво стана със Симеон Райков и къде играе? Сигурен съм обаче, че не помниш защо те питам, защото както казах помниш от ден до пладне.

ППП: Мехди го ограничавали, а Гомес май също играе силно изтеглен назад, а?

За такива като теб важи в пълна сила правилото - по-добре да мълчиш и да те мислят за тъп, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всякакви съмнения.



О, как се засегнахме. Момиченце сладко. Да, хомосексуалните обиди също са задължителни. Нали трябва да убедиш поне околните, щото себе си не можеш... Познат си ми, познат си ми. Анимационно човече такова.[/offtopic]

[offtopic]Ехо! Да няма после сърдити левскари с бананче.[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 82 госта