Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 21:11

Ozzimozzi написа:Помня, че Петрович го подкарахте още с назначаването му! Дори когато бяхте на първо място в класирането, атаките към него не спряха! С Росито играете някакъв мишкарски (страхлив) футбол от самото начало, като това не зависи от противника! Факт е, че 4 месеца нямате и грам развитие, дори напротив, но то си е ваша работа. Чудно ми е кога ще го съблечете и него?!

Люпко е говняр и не желая да го коментирам повече. Колкото до Роси-тепърва предстои да видим, но помня че в пишмандербито след 2-2 се насрахте и играхте за хикса-мишкарски, както казваш. 7-8 точки са нищо за нас, и това феновете на бившето ЦСКА го знаете прекрасно. Но не тези точки са ни проблемъте, а дали ще се получат нещата при нас.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 10 дек 2017 21:36

Левски играе слаб , безидеен и грозен футбол .Останалите отбори ни се смеят .Но аз съм твърдо зад Дельо Хайдутин и нека проведе той подготовката .

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 10 дек 2017 21:42

Всъщност много хора не могат да прозрат едно нещо - че Спас държи на Роси, защото с него има шанс да се изгради някакъв европейски манталитет и структури в Левски. Човека може да няма шампионски манталитет, ама е бил в страна, където 15 годишните са тактически по-грамотни и подготвени от Мики Орачев, Ивайло Найденов, Ст.Иванов и тн. За това и съм против такива, като малката Вуца да дават оценки, защото знаем какво могат и правят - освен да се оправдават с реферите, малшанса и да обещават, че работят, друго от БГ треньорите, с много малки изключения, не можем да очакваме.
Дали Роси ще се превърне в треньор, печелил титла с Левски или купа - не знам. Нито дали отбора ще заиграе супер резултатен футбол също, но италианеца ще постави основи, за година-две, каквито Стоев, Петрович, Митов, Илиян Илиев и тн. няма да могат.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 10 дек 2017 22:06

terata написа:Странно мнение от човек, който се кълне, че не гледа мачовете от дришата лига, пък знае във всеки един мач на Левски как сме играли и каква ни била продукцията. Много виртуални капацитети се навъдиха нещо.


Първо, гледам репортажи.
Второ, чета и отзиви и коментари.
Трето, ако съм написал нещо невярно, поправи ме, или няма за какво друго да се хванеш, освен някакви евтини опити за заяждане на лична основа ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 10 дек 2017 22:31

Какви точно основи ще постави Роси не знам, но ако се издъни , накъдето е тръгнало, следващия най-вероятно ще махне 5-6 и ще вземе 5-6 и основите ги няма. Левски имаше основи оставени от Стоев за Петрович и той се възползва по най-добрия начин, Топузаков със същите футболисти се омаза, а Митов изгони почти целия отбор. Та мисълта ми е , че един грамотен треньор може да се възползва правилно от добро наследство, но неграмотен рано или късно ще прецака всичко.
Относно Роси и неговата тактика, все още не мога да разбера, тоя изкуфял ли е вече или е твърде стар и страхлив за да печели лесните мачове по инерция. До скоро го защитавах и стоях твърдо зад него , но след мача със Славия, просто останах потресен от очевадните тактически грешки. При положение че в 20 мин. си повел с 1:0 има логика да чакаш на контра за втори гол, но да го правиш без подходящи футболисти си е глупост. Глупост е и да оставиш резерви двама от футболистите, които са вкарали общо 5 гола в последните 2 мача. Кабрал беше кръгла дупка и оставането му до 83-тата минута беше абсолютно необосновано, а в средата на терена цареше пълен хаос и още при положението на Галин Иванов Роси трябваше да вземе мерки, защото беше ясно, че гола се пече и е въпрос на време. И оправданията за липса на класа и сработеност в тоя мач изобщо не вървят, защото половината от играчите на Славия са юноши и не са по-сработени от нашите. Обобщено - с по-класни футболисти и с преднина още в 20-тата мин. взимането на мача трябва да е въпрос на рутина и да не представлява никакъв проблем, но вместо това направихме равен и можехме да загубим от по-слаб отбор и по-слаб(на хартия) треньор. И никой не може да ме убеди ,че треньора няма вина.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 10 дек 2017 22:34

1982 написа:
terata написа:Странно мнение от човек, който се кълне, че не гледа мачовете от дришата лига, пък знае във всеки един мач на Левски как сме играли и каква ни била продукцията. Много виртуални капацитети се навъдиха нещо.


Първо, гледам репортажи.
Второ, чета и отзиви и коментари.


:lol: :lol: :lol:
Както казах КАПАЦИТЕТ си нема спор :)
Последна промяна от terata на 10 дек 2017 22:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 22:35

Serafim написа:Всъщност много хора не могат да прозрат едно нещо - че Спас държи на Роси, защото с него има шанс да се изгради някакъв европейски манталитет и структури в Левски. Човека може да няма шампионски манталитет, ама е бил в страна, където 15 годишните са тактически по-грамотни и подготвени от Мики Орачев, Ивайло Найденов, Ст.Иванов и тн. За това и съм против такива, като малката Вуца да дават оценки, защото знаем какво могат и правят - освен да се оправдават с реферите, малшанса и да обещават, че работят, друго от БГ треньорите, с много малки изключения, не можем да очакваме.
Дали Роси ще се превърне в треньор, печелил титла с Левски или купа - не знам. Нито дали отбора ще заиграе супер резултатен футбол също, но италианеца ще постави основи, за година-две, каквито Стоев, Петрович, Митов, Илиян Илиев и тн. няма да могат.

Ами така е. Не всекиму е дадено да мисли и прозира. Не всекиму е дадено да работи на терен с децата. Може много да я разбираш играта, но ако не можеш да я обясниш на 7-8 годишни хлапета-кел файда? Работата с деца е тежка и неблагодарна, в нея няма пари, а трябва да усещаш нещата. Трябва да обичаш децата и да имаш огромно търпение, защото те са сложна материя...предадеш ли ги веднъж, си мъртъв за тях. Децата всичко усещат. Мдаааа.....
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 10 дек 2017 23:17

terata написа: :lol: :lol: :lol:
Както казах КАПАЦИТЕТ си нема спор :)


Ама не ми обяснявай аз какъв съм, отречи че играете мега слаб и безидеен футбол ..... щом не разбирам нищо, значи би трябвало с лекота да обориш "глупостите", които пиша. ;) ;) .... защо се затрудняваш толкова ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 11 дек 2017 00:54

Фен съм на Ювентус и следя много италиански футбол.
Италия не е страна, която трябва да се сочи за пример. Повечето треньори са закостенели, тесногръди чичковци, които са всичко друго, но не и приспособливи. До скоро техния Боби беше 76 годишен чичак.
Най-големите им звезди в момента пробиват на 22-23 години, когато германци и испанци вече играят полуфинали в ШЛ.
Толкова за тях. Какво градене на структури очаквате? Не се ли наградихме вече? Един гради сектор А, друг гради структури, няма ли някой най-сетне да изгради отбор?
Отбор, който да радва редовия левскар, който да го кара да иде на стадиона, да няма търпение до следващия мач?
Не очаквам посредствен италианец бил цял живот средняк, да дойде и да изгради такъв отбор. Кажете ми факторите, които ще му донесат успех.
Виждам как се работи в Левски и резултатите и най-важното играта е плачевна. Аз съм критикувал многократно Стойчо Стоев за играта, но когато имаше Живко на бека и що-годе читав отбор Левски играеше добре.
В момента Левски има много по-силен отбор, поне на хартия и играе грозен и отвратителен футбол.
Да в сравнение с Топчо и Митов играем много по-стабилно, но това ли трябва да е мерилото за нас?
Истината е, че играем грозен, бавен и отвратителен футбол и вината за това е на треньора.
Единствената победа на Левски срещу отбор от първата шестица дойде срещу Верея с гол в последната минута...
Да мине мача с Дунав, който честно за мен е по-добре да загубим и да се вземат някакви тежки решения, отколкото да сезаблуждаваме както направихме през пролетта на 2014г.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 11 дек 2017 01:16

Когато се сравнява Роси с всички останали треньор, трябва да се има предвид, че за него това е първи досег с наш футбол и изобщо с футбол извън Италия. Нито познава футболът ни, нито отборите, нито манталитет или стил - направо нищо. Една зимна пауза с подготовка и с направени изводи от видяното и наученото, що е то бг футбол, ще покаже дали става или не, но не по-рано от април. Работа е на хората в клуба, да му обяснят какъв стил играе Левски и какво играят останалите, по принцип. Трябва да му обяснят, че да поведе в резултат и после да клати цял мач, няма как да се хареса на никой. Трябва да седнат всички ръководители в клуба с него и щаба му и да анализират и изяснят цялата ситуация. И да се разберат, дали могат да променят нещо в посока, която искат феновете или не. Това е. Просто е и лесно. Няма смисъл да си губят време и нерви взаимно, ако не могат да направят необходимото.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта