Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 10 дек 2017 18:18

1982 написа:
damyanov1963 написа:
1982 написа:
Serafim написа:Не знам какво е говорил Вили Вуцов, но той не е особен капацитет. Все едно да хванат мен или някой друг фен на раздумка.


Е то не е нужно да си някакъв особен капацитет, за да кажеш, че Левски играе безумно слаб и безмислен футбол. А треньорът е страхлив и предпазлив дори срещу слабаците. Но този му манталитет е ясен, цялата му кариера е в слабаци и средняци, той няма да се промени, такъв ще си остане. Делио Роси шампионски характер няма, няма и да има.

За това пък ти винаги се изказваш, като футболен, политически и всякакъв друг капацитет.
Апропо, Джиджи Симеони какъв манталитет имаше, че не помня защо го изгонихте?


Защо реши, че се изказвам като капацитет ?! Сигурно трябва да си поне Моуриньо или Кройф ( лека му пръст) , за да изкажеш мнението си относно " футбола" на Левски ?! Или да отвориш визитката на Роси и да видиш умопомрачителната му кариера, в която е сменил 615 отбора, до един слабаци или средняци ?! ........ пазете си го, нямам нищо против, ваша си работа, но позволете и "несретници", като Овчеглав и мен, да имаме мнение ... или не може ?! :lol:

Само констатирах компетентността ти и попитах за Симеони, но ти така се разпали, че забрави да ми отговориш.
Не можеш ли?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот south_division » 10 дек 2017 18:49

Драги съфорумци, разбирам Ви вас все още вярващи в проекта Роси, но действителността говори красноречиво в посока провал. Всеки истински Левскар иска Левски на върха, иска силен отбор, да гледа красив футбол, пълен стадион. Всички ние го искаме без значение дали собственик е Спас, Тодор, без значение с треньор Роси или Митов, важното е Левски да е европейски, нали така? Е с Роси това няма да стане, и пролетта това ще се види. Тогава дори и Вие имащи пълно доверие ще искате оставки. Този треньор и този треньорски екип показват посредствеността си нееднократно. Моето мнение също е че няма как нещата да се получат от раз, от днес за утре всичко да е мед и масло. Но очевидно неща ми вадят очите хора. Всеки мач смени след 82мин, протоколни. Всеки мач нелогичен състав, бъркат се постовете на футболистите, праволинейност в избора на титулярен състав. Кабрал е дясно крило, не ляво, просто там е най-силен. Прохазка също се представя най добре в дясно не вляво. Два мача титуляр е Белмонт, с какво показа че е по добър от Панайотов? Защо Рошу се зачеркна? Имам още много въпроси и сигурно някой от вас ще ми даде отговор на всички тях. Но нека един от вас си пусне вчерашния мач, да го изгледа и да ми каже с какво точно Левски беше по добър от това което показваше преди Роси и ко. По красив футбол ли играем, по атрктивен ли, по бърз ли, повече пресираме ли, по добре се предвижват линиите, по добре владеем топката ли, какво? Така ли поне едно нещо не подобри този екип за тези месеци. И не ми казвайте защитата, защото и Лаптопа в един момент от сезона реши че ще играе дефанзивно и направи Х с нас, после с Локо и т.н. Успех на Роси и Левски, ще очакваме пролетта. Нека се направят селекции, подготовки. Аз ще съм първия, който ще се извини на всички вас за този пост, ако бъда опроверган от Роси и видим един силен Левски, който се харесва на хората. Хубава вечер!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 дек 2017 19:06

metodito написа:Тази мантра с "парите в Казахстан" отдавна се разбра, че е фейк нюз. И 100 пъти да го повтаряте, все тая. Мъри на няяколко пъти каза, че не може да прави трансферите, които иска, бонуси не са им плащали и тъ нъ.

Зависи какви трансфери е искал Мъри. Забавянето на премии не значи, че отбора не може да ги плати. И въобще относно ПАРИТЕ в Астана - ходи им провери бюджета и тогава говори глупости.

Ако Мъри поиска същия бюджет в България даже и Домусчиев ще се замисли дали да го вземе хаха
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 дек 2017 19:10

1982 написа:
damyanov1963 написа:
1982 написа:
Serafim написа:Не знам какво е говорил Вили Вуцов, но той не е особен капацитет. Все едно да хванат мен или някой друг фен на раздумка.


Е то не е нужно да си някакъв особен капацитет, за да кажеш, че Левски играе безумно слаб и безмислен футбол. А треньорът е страхлив и предпазлив дори срещу слабаците. Но този му манталитет е ясен, цялата му кариера е в слабаци и средняци, той няма да се промени, такъв ще си остане. Делио Роси шампионски характер няма, няма и да има.

За това пък ти винаги се изказваш, като футболен, политически и всякакъв друг капацитет.
Апропо, Джиджи Симеони какъв манталитет имаше, че не помня защо го изгонихте?


Защо реши, че се изказвам като капацитет ?! Сигурно трябва да си поне Моуриньо или Кройф ( лека му пръст) , за да изкажеш мнението си относно " футбола" на Левски ?! Или да отвориш визитката на Роси и да видиш умопомрачителната му кариера, в която е сменил 615 отбора, до един слабаци или средняци ?! ........ пазете си го, нямам нищо против, ваша си работа, но позволете и "несретници", като Овчеглав и мен, да имаме мнение ... или не може ?! :lol:

Не може. Първо ще вдигаш ръка и ще чакаш ред. Всеки форумен титан знае, че така се прави!
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 19:20

С оглед продукцията на терена е нормално да има скептици. Аз лично също с мъка изтърпях вчерашния мач. Но , както винаги съм казвал за всеки треньор: нека Роси направи подготовка, евентуално да привлече 2-3 по свой вкус и тогава да съдим генерално. Неколкократно се спомена, че целта на този тим е ЕКТ и пробив в тях. В плейофите ще се види реално получава ли се, или не...
Сега един дребен детайл: за втори път вчера ляв бек, българин, продукт на школата ни, прави асистенция на противника. Мики повтори грешката на Горанов от мача с Литекс и всичко това, макар да е дребен детайл- ни струва 4 точки. А това никак не е дребно...
И когато говоря за "провалени набори"-ето това имам впредвид. Тези неща се учат на 10-12 годишна възраст. Тази топка се чисти в корнер или тъч и толкова. 7 годишните бебета на Валтер го знаят и го правят( между другото да им честитим Купата за набор 2010, спечелена днес! :) ).Но когато се нехаеше за школата, когато треньор ставаше който и да е, когато не се знаеше ще вземе ли заплата, когато няма методика и се кара от днес за утре-да обикаляме конуси и шапки за " техника и тонус" , ами-това са резултатите!
Който чете-нека разбира.
Последна промяна от sin4ec на 10 дек 2017 19:27, променено общо 1 път.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 10 дек 2017 19:24

Гледахте ли организацията на Джуджи тая вечер? Участие на Левски в Дришата лига е абсолютно безпочвено с оглед на гнусните постановки в нея.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 10 дек 2017 19:29

Дамянов, моята компетентност я остави на мира, нещо невярно ли съм написал, отречи го или в безсилието си пред фактите, предпочиташ да го удариш на личностни нападки ?! Аз не съм ви виновен, че за поредна година играете на олимпийския принцип и, че продукцията ви на терена е потресаваща .... и то срещу "колоси", като Гълъбово, Монтана, Бистрица, Славия, Верея и т.н. .......

А това за Симони не знам какво общо има, нито пък знаеш мнението ми по темата.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TodorT » 10 дек 2017 19:34

Кое да гледаме ?! ЦСКА-София срещу Берое или Ботев Пд ?! Тези мачове са ясни предварително.... Берое е в топ 4 и пада катастрофално по този скандален начин, айде моля ти се.... :lol: По-добре да си гледаме паничката. ;)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 10 дек 2017 19:41

Синчец, Белмонт и Кабрал по кой вкус дойдоха?
Ами Васко Панайотов и Антонио Вутов показаха много по-силни игри. Дали вземат техните заплати? Едва, ли.
Ама Васко си е левскар, наше момче. Носеше Л-то до сърцето и лентата на ръката. Бори се, драпа да е в отбора.
От другата страна имаш Белмонт, Кабрал и свещените крави, които играят безобразно, но за сметка не пропускат мач.
Имаш един треньор, който буди все повече недоверие.
Откритото ти заявявам, че Левски няма да е по-добър тим през пролетта. Играчи можеш да купиш, но не и шампионски манталитет.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 10 дек 2017 19:55

Кабрал и Белмонт ги привлякоха с одобрението на Роси.Белмонт го искал Мъри в Астана :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта