Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 26 юли 2017 16:32

metodito написа:Но "инвестиция за бъдещето"...

Какви иневестиции за бъдещето, какви 5 лева? В Левски от много години се работи на парче и ден за ден. Нямаме стратегия, визия и план за бъдещето. :oops: Ако схемата с Обертан и Гомес не сработи до другото лято пак ще правим нов отбор. Нови надежди за бъдещето и така... Нали уж сегашната селекция беше част от 3 годишен план съобразен с Митов? Явно всеки месец минаваме на нов "план". :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 26 юли 2017 16:54

metodito написа:Интересно ми е дали ще посмеят да махнат Букарев и Мариян.

Мариян дойде с Митов и с него ще си иде ,а колкото до Букарев ,той е по една социална програма в Левски ,незнам дали и Митов е по тази програма ,но факта ,че взима 4 000 на месец (за сравнение Кокала иска 12 000 да поеме Левски ,а Мъри сигурно 15-20 000) говори защо 8 месеца държим човек с отрицателен баланс .

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 26 юли 2017 17:34

metodito написа:[offtopic]
Живко6461 написа:Отделни реплики??? :) След категоричната критика на финансовата политика, след ироничните и обидни квалификации.
Методи, нямам проблеми (ще използвам тази дума), свързани с форума. Пиша. Включително и реплики, т.е. коментари на други коментари. Ако нарушавам правилата съответните длъжностни лица могат да предпприемат адекватни мерки прямо мен.


Да. И? Трансферната политика не е ли отговорност на Дани и треньора? Красимир Иванов има отношение по финансови параметри и подобни подробности. Разбира се, че е щуротия да кажеш, че привличането на 32-годишен е инвестиция с бъдещето. Коментирай си. Просто малко, като stalk-ване се получава. ОК?[/offtopic]


Погледни колко отбори от нашата черга имат по осем легионера титуляра - БАТЕ, Славия Прага ли, Хайдук или Марибор? Относно Мапуку, има си официална статистика. Иронизирай си ме колкото искаш. 
Но най-вече, ДИШАЙ, пич.


1. Трансферната политика не е ли свързана с финансите? Като изпълнителен директор, който отговаря и за финансите господин Красимир Иванов не би ли следвало да има отношение, включително и право на мнение и решение към трансферната политика.
Всеки трансфер самостоятелен проект, по който работи екип от служители. Дискутирали сме по темата. Спомням си твоето мнение, според което само един човек има заслуга за даден трансфер.
Между другото ти атакуваше и то доста остро, дори с квалификации господин Красимир Иванов не само за финансовата политика, но и за имената на привлечените футболисти.
Личното ми мнение, е че не си наясно със значението на икономическата категория инвестиция.
Не четеш моите коментари, включително и тези, по които вземаш отношение. Не се засягам, нямам и основание. Не се стараеш да си припомниш и собствените. Твърде често изказваш противоречащи си мнения.
2. Селектирането на отбора трябва да се извършва съгласно предварително съставен плана и определена цел, и текущата ситуация, а не да се спускат предварително спуснати относителни и абсолютни числа за брой, разпределение по групи и т.н. на футболистите.
3. Съгласен съм, че за Мапуку си има официална статистика. Нали ти броих и събирах дни, месеци, мачове, голове. Самочувствието, с което ми напомняш ми дава основание да предполагам, че не си разбрал посочените аритметични действия.
4. Отново демонстрираш владеене на чужди езици. Похвално! С риск да остана неук и непросветен няма да моля да ми превеждаш stalk-ване. Впечатлението ми от подобна употреба в присъствие на чужденци на чужди побългарени думи е, че предизвиква недоумение, преминаващо в иронични усмивки.
5. Относно поредната ти препоръка те уверявам, че в буквалния смисъл на думата дишам свободно, без затруднения, без смущения. Засега.
Но допускам, че нямаш предвид точно буквалния смисъл. Участието ми във форума е доброволно, без да е особено значимо за живота ми. Както многократно, включително и в дискусии с теб, съм заявявал, предварително приемам, че спрямо мен ще бъдат изказвани иронични, нелюбезни, груби, обидни и т.н. думи и изрази. Форум е. Доста от участниците си позволяват свободно по различни причини да употребяват подобни думи и изрази. Някои и поради липса на лично достойнство. Най-малкото защото е прекалено лесно да им се отговори по аналогичен начин. Но със самочувствието на герои!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13763
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 26 юли 2017 17:46

[offtopic]Жика, без капка ирония, но ако се оглеждаш за издател, мога да звънна 2-3 телефона ;)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 26 юли 2017 17:56

Red_Neck написа:[offtopic]Жика, без капка ирония, но ако се оглеждаш за издател, мога да звънна 2-3 телефона ;)[/offtopic]

Благодаря! Но нямам претенции. Както няколко пъти съм споменавал мога да си направя точна самооценка. Коментарите ми не притежават почти никаква стойност. Съдържат основни, общоизвестни положения.
Участието ми във форума не преследва комерсиални цели, а и нямам шанс да постигна такива.
Последна промяна от Живко6461 на 26 юли 2017 17:58, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 26 юли 2017 17:56

Живко6461 написа:...
Wilge, неделя е твърде далече. Защо трябва да се отлага? Краят на седмицата? Ами то понеделник е последния ден от месеца. Във вторник започва нов. Отново се приближаваме към средата на седмицата. След това и на месеца...
Аз предлагам "Левски" да започне с нов старши треньор на 27.7.1 след обед.
Не съм суеверен, не приемам сериозно нумерелогията. Обичам математиката и чаровните математички. Така подредени числата ми харесват.

Защото от Левски обявиха, че дават шанс на посмешището до неделя. С други думи, смяна ще има, но още не се знае кой точно ще поеме поста старши треньор, или че още не са уточнени условията при които ще бъде подписан договора, или нещо трето. Но смяната не може да бъде извършена в момента. Поне малко яснота относно срока.
Мене ако питаш дори "27.7.1 след обед" е прекалено късна дата. За мен правилният подход беше следния- веднага след като изтървахме Майстора трябваше да започне търсенето на нов треньор. Помощниците да водят клуба до назначаването на новия, но не по късно от края на сезона. Зимната подготовка и селекция трябваше да бъде дело на този човек. В резултат на това към днешна дата щяхме да имаме обигран отбор и да се стягаме за мача с Брьондби.
ПП. Някой знае ли този кипърец що за треньор е и какви успехи е постигнал в кариерата си? Има ли необходимата биография и тежест за да респектира футболисти от ранга на Обертан, Гомес, Буш и Рошу? Надявам се, че привличането на нов треньор е дело на човека осъществил последните класните попълнения, а не на този назначил настоящия старши треньор. За да не изглежда "Преоблякал се Илия, погледнал се- пак в тия."

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 26 юли 2017 18:06

Wilge, мненията ни са приблизително еднакви. Изказани почти по едно и също време, независимо един от друг. :)
Във "27.7.1 след обед" съм заложил на символиката. :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 26 юли 2017 18:20

Зайби, пич. Баш stalk-ваш и мисля да постъпя, както се постъпва.
Последна промяна от metodito на 26 юли 2017 18:31, променено общо 2 пъти.

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 26 юли 2017 18:23

wilge написа:ПП. Някой знае ли този кипърец що за треньор е и какви успехи е постигнал в кариерата си? Има ли необходимата биография и тежест за да респектира футболисти от ранга на Обертан, Гомес, Буш и Рошу? Надявам се, че привличането на нов треньор е дело на човека осъществил последните класните попълнения, а не на този назначил настоящия старши треньор. За да не изглежда "Преоблякал се Илия, погледнал се- пак в тия."


Честно казано по биография и статистика не ми харесва.

Най-дългия му престой е именно в Слован Братислава - 40 мача, точно една година (или един футболен сезон) и средно печели по 2 точки на мач. За 28 мача в първенствово записва 18 победи, 7 равни и 3 загуби. Голова разлика 44:20, печели 61 точки или 2,18 на мач средно. Завършва 2-ри. Следващия сезон е уволнен след 3 мача - 2 победи и 1 загуба. Най-големите му победи са с по 4:1. Има и няколко с по 3:0. А най-големите загуби с по 4:0 (и като домакин също).
В ЛЕ пише, че е играл 3 мача със Слован - две равенства и една загуба. Явно два пъти е направил 0:0 и един път е паднла с 3:0.
Предпочитана схема - 4-1-4-1 или 4-3-2-1.

Предходните сезони не са особено интересни.
От Януари 2011 до Януари 2012 е бил в Апоел Енозис, където е бил треньор на... Георги Петков, който идва директно от Левски. Печели средно по 1,29 за 28 мача.
Третия му най-дълъг престой е в Апоел Лимасол от Септември 2012 до Май 2013 - 21 мачаи средо 1,57точки на мач

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот georgievgi1976 » 26 юли 2017 19:06

blue avalanche написа:
georgievgi1976 написа:Фенове събудете се .Не е проблемът в Митов ,а тези над него.Той просто е работник на заплата.За всички идиотщини вина носят лично Спас и Даниел.
Спас ,като типичен чорбаджия искаше да мине тънко.Изгони Лукин,Аниете,Минев ,Александровци,Краев и Костадинов.Намери евтин треньор и лигите му потекоха.Да ,ама не,разбра че се е набутал.Накупи пенсионери и футболисти ,които искаха другите отбори да се отърват.Обаче така не става,трябва им месец време да заиграят заедно,още толкова да изчистят грешките.
А Гонзо не заслужава такова отношение.Гледайте Черно Море!

Накупи пенсионери и футболисти ,които искаха другите отбори да се отърват.

Понеже Минев и Александровците от Левски отидоха в ПСЖ, Байерн и Челси. ;)
Той просто е работник на заплата.

Работникът на заплата не носи ли отговорност??? Безотговорен ли е?
Ако аз повредя някоя машина на кораба, капитанът ли ще е виновен???

Вярваш ли си ,че Митов решава нещо сам.Той евтина безгласна буква.Бушон.Ако го махнат ,просто ще сменят предпазителя.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DanailG, k20dan4o и 104 госта