Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 19:56

bilyaletdinov написа:Синчец, Белмонт и Кабрал по кой вкус дойдоха?
Ами Васко Панайотов и Антонио Вутов показаха много по-силни игри....

Доколкото разбирам, Панайотов е с контузия. Вутов също. Белмонт е добър играч, но до момента не показва почти нищо. Кабрал е попаднал в небрано лозе, това е скоростен играч и му трябват пространства. На тези хора им трябва време, тук попадат в среда на тотален антифутбол и им е трудно. Цветкович преболедува два месеца, а за тях ще е повече. Не мога да гадая какво ще се получи, но реално в плейофите ще видим отбора. Първо трябва да се научим да играем правилно, а после да мислим за шампионски манталитет. Факт е, че сведохме до минимум тактическите грешки. Индивидуалните обаче са факт. Но понеже гледах дербито Ливърпул-Евертън, ами и там една такава костваше 2 точки на червените. Хора играят, не роботи. Славия играха изключително правилно и на върха на възможностите си. Това трябва да се признае.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 10 дек 2017 20:14

sin4ec написа:С оглед продукцията на терена е нормално да има скептици. Аз лично също с мъка изтърпях вчерашния мач. Но , както винаги съм казвал за всеки треньор: нека Роси направи подготовка, евентуално да привлече 2-3 по свой вкус и тогава да съдим генерално. Неколкократно се спомена, че целта на този тим е ЕКТ и пробив в тях. В плейофите ще се види реално получава ли се, или не...
Сега един дребен детайл: за втори път вчера ляв бек, българин, продукт на школата ни, прави асистенция на противника. Мики повтори грешката на Горанов от мача с Литекс и всичко това, макар да е дребен детайл- ни струва 4 точки. А това никак не е дребно...
И когато говоря за "провалени набори"-ето това имам впредвид. Тези неща се учат на 10-12 годишна възраст. Тази топка се чисти в корнер или тъч и толкова. 7 годишните бебета на Валтер го знаят и го правят( между другото да им честитим Купата за набор 2010, спечелена днес! :) ).Но когато се нехаеше за школата, когато треньор ставаше който и да е, когато не се знаеше ще вземе ли заплата, когато няма методика и се кара от днес за утре-да обикаляме конуси и шапки за " техника и тонус" , ами-това са резултатите!
Който чете-нека разбира.


Ако вкарваме по 3 гола на слабаците като Славия, на кой му пука за такива грешки като на Горанов или Орачев. Въобще няма да ги коментираме. Генералния проблем, е че в нападение сме меко казано ТРАГЕДИЯ. В момента гледам мача м/у Манч.Ю и Манч. С, където защитник от Манч.Ю прави детинска грешка като на Орачев. Винаги и на всеки може да се случи това. Но ние сме трагедия и ялови срещу СЛАБАЦИТЕ. Никога в история на Левски не сме играли по трагичен и муден футбол. На кого е вината ако не на треньора? Пак казвам, тези играчи ще играят коренно различно при друг треньор. Роси уби всякакъв хъс и желание за игра. Отбора е мъртъв. И след два месеца зимна пауза, ще сме същите без значение на селекцията. Но тогава ще е пропуснат момента за смяна на треньора. Сега преди зимната подготовка и селекция е най - подходящия момент.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 10 дек 2017 20:23

1982 написа:Дамянов, моята компетентност я остави на мира, нещо невярно ли съм написал, отречи го или в безсилието си пред фактите, предпочиташ да го удариш на личностни нападки ?! Аз не съм ви виновен, че за поредна година играете на олимпийския принцип и, че продукцията ви на терена е потресаваща .... и то срещу "колоси", като Гълъбово, Монтана, Бистрица, Славия, Верея и т.н. .......

А това за Симони не знам какво общо има, нито пък знаеш мнението ми по темата.


Странно мнение от човек, който се кълне, че не гледа мачовете от дришата лига, пък знае във всеки един мач на Левски как сме играли и каква ни била продукцията. Много виртуални капацитети се навъдиха нещо.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 10 дек 2017 20:24

Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 10 дек 2017 20:27

mikata написа:Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:

Е не можеш да ги сравниш, като футболен капацитет или опит...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 20:29

mikata написа:Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:

Така е. Така е редно. Топчо се провали, дали Роси ще се провали-ще видим.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 10 дек 2017 20:37

sin4ec написа:
mikata написа:Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:

Така е. Така е редно. Топчо се провали, дали Роси ще се провали-ще видим.

А ти лично Петрович чака ли го, или му поиска оставката в средата на първия полусезон миналата година? ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 20:46

realno написа:Ако вкарваме по 3 гола на слабаците като Славия, на кой му пука за такива грешки като на Горанов или Орачев. Въобще няма да ги коментираме. Генералния проблем, е че в нападение сме меко казано ТРАГЕДИЯ. В момента гледам мача м/у Манч.Ю и Манч. С, където защитник от Манч.Ю прави детинска грешка като на Орачев. Винаги и на всеки може да се случи това. Но ние сме трагедия и ялови срещу СЛАБАЦИТЕ. Никога в история на Левски не сме играли по трагичен и муден футбол. На кого е вината ако не на треньора? Пак казвам, тези играчи ще играят коренно различно при друг треньор. Роси уби всякакъв хъс и желание за игра. Отбора е мъртъв. И след два месеца зимна пауза, ще сме същите без значение на селекцията. Но тогава ще е пропуснат момента за смяна на треньора. Сега преди зимната подготовка и селекция е най - подходящия момент.

Нещата не са толкова прости. Аз смятах, че разбирам много тази игра, но след две години при малките вече не съм толкова сигурен...научих и видях наистина много неща. Първото от тях е: трябва основно ВРЕМЕ и работа. . Стиковането е бавно и трудно. Дори и децата да са талантливи, научени и борбени, но събрани наскоро на практика трудно се противопоставят на тим, който е стикован от година и половина-две. Рутината и опитът си казват тежката дума и губиш мача, въпреки че си по-добър като единици. Наистина е сложно!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 20:54

Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:
mikata написа:Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:

Така е. Така е редно. Топчо се провали, дали Роси ще се провали-ще видим.

А ти лично Петрович чака ли го, или му поиска оставката в средата на първия полусезон миналата година? ;)

Петрович си проведе подготовката, ако не помниш. Аз лично обаче му поисках оставката още в момента, в който зае този пост след бламирането на Стоев, има го в архив, и съм пояснил защо. Тогава " пророкувах", че няма да изкара до Коледа, което не е никакво провидение, а беше ясно за всеки с мозък в главата. Петрович е цар да изстиска играчите за кратко време и да изцеди от тях максимума, но след него е потоп. Брат му го ползва в тази светлина на два пъти-и с успех. Това няма как да се отрече. Но дотам. Люпко да гради отбор с перспектива-няма как да стане...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 10 дек 2017 21:01

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:
mikata написа:Миналата зима и Топчо го чакахме да прави подготовката,както сега Роси :roll:

Така е. Така е редно. Топчо се провали, дали Роси ще се провали-ще видим.

А ти лично Петрович чака ли го, или му поиска оставката в средата на първия полусезон миналата година? ;)

Петрович си проведе подготовката, ако не помниш. Аз лично обаче му поисках оставката още в момента, в който зае този пост след бламирането на Стоев, има го в архив, и съм пояснил защо. Тогава " пророкувах", че няма да изкара до Коледа, което не е никакво провидение, а беше ясно за всеки с мозък в главата. Петрович е цар да изстиска играчите за кратко време и да изцеди от тях максимума, но след него е потоп. Брат му го ползва в тази светлина на два пъти-и с успех. Това няма как да се отрече. Но дотам. Люпко да гради отбор с перспектива-няма как да стане...

Помня, че Петрович го подкарахте още с назначаването му! Дори когато бяхте на първо място в класирането, атаките към него не спряха! С Росито играете някакъв мишкарски (страхлив) футбол от самото начало, като това не зависи от противника! Факт е, че 4 месеца нямате и грам развитие, дори напротив, но то си е ваша работа. Чудно ми е кога ще го съблечете и него?!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, vvessel и 146 госта