Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 май 2017 01:11

Аз не мисля, че към момента имаме някакъв избор. Всъщност, имаме.
Пак със свободни агенти, или вариант "Б" - юноши. Виждаме със свободните агенти и "перли" като Тунде и Нар, какво е положението. С юношите, най-вероятно ще сме няколко позиции по-назад, е и ?
Ако не можем да минем поне кръг от евротурнирите, за какво да участваме ?
Аз съм категорично за сериозно рестриктиране на заплатите, който от "възрастните" не желае, прав му път ! Нека да се опитаме да си стъпим на крака, първо финансово, после живо-здраво, ще видим как ще са нещата.
Според мен с юноши и други млади български играчи + треньор, добре подготвен тактически, и който умее да работи с младоци, шансът за ТОП 5 си е напълно реален.
Ето тук вече ръководството да разсъждава... Дали Митов е човека.
За друго, нито имаме средства, нито сили !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

realno
Мнения: 6461
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 18 май 2017 09:12

Няма как да се стабилизираме финасово с юноши и намаляване на заплати. Защото сериозни приходи може да имаме само ако участваме в ЕКТ, но не един кръг, а в групите.А за да стане това, трябва класа. А за да има класа трябва собственика да се бръкне в джоба, но.... няма желание. За това през следващия сезон с юношите ще се конкурираме с Берое, Дунав , Черно море и т.н. Ще се стабилизираме, но няма да има развитие. Много от отборите са стабилни финансово (нямат задължения), но са без претенции за каквото и да било. Левси върви по този път. Ще си живуркаме и няма да се борим за нищо, не защото не желаем, а защото няма да имаме сили.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 18 май 2017 09:38

Serafim написа:Още в следващите мачове, като отборите се затворят, ще гледаме пак кюскане и безидейни пасове от всички.
Не знам, пак се повтарям, но Найденов нищо не игра в този мач.

Знаеш ли какво дърво беше Сираков в началото на кариерата си?
Да не мислиш, че Искренов още в първия си мач "късаше мрежи"??? Късаше ни нервите!!! ;)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21350
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 май 2017 09:40

Serafim написа:Даже направо си е негов гол.



А, колко положения спаси? При положение, че не може да го виним за автогола на Мехди и спасените от него три положения, той се справи чудесно. А големите виновници са защитата и Митов! С Митрев, според мен отивахме на разлика. ;) Особено имаше един диагонален удар отдалеч, де се разтегна максимално. Къс вратар няма как да го спаси.

Оставят румънеца да поеме топката, той се оглежда, наглася си я, никой около него, ПРАС! Супер спасяване. Иначе сега вина... не знам. ОК, и така да е, но отбележи, че имаше хора пред него и виж колко абсурдно ни отнеха топката пред нашето наказателно. Пусни си пак гола и виж, че топката се топа. Не като извинение, ама...

Найденов свърши много работа в дефанзивен план и можеше да вкара гол. Ударът и атаката му, бяха класа. В този ден обаче, вратарят им имаше голям ден! Не съм сигурен, но мисля направи четири страхотни спасявания - на Краев, на Аденидже, на Найденов и на Бурабия. Че и как на два пъти! я отбива в гредата. Беше им омагьосана вратата.
Последна промяна от metodito на 18 май 2017 09:53, променено общо 5 пъти.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 18 май 2017 09:41

realno написа:Няма как да се стабилизираме финасово с юноши и намаляване на заплати. Защото сериозни приходи може да имаме само ако участваме в ЕКТ, но не един кръг, а в групите.А за да стане това, трябва класа. А за да има класа трябва собственика да се бръкне в джоба, но.... няма желание. За това през следващия сезон с юношите ще се конкурираме с Берое, Дунав , Черно море и т.н. Ще се стабилизираме, но няма да има развитие. Много от отборите са стабилни финансово (нямат задължения), но са без претенции за каквото и да било. Левси върви по този път. Ще си живуркаме и няма да се борим за нищо, не защото не желаем, а защото няма да имаме сили.

В Европа има много отбори, които не могат да се мерят с грандовете. Да не би техните фенове масово да се самоубиват???
Да не би да са пуснали кепенците???
В случай, че си пропуснал - Аякс са на финал за ЛЕ. А Аякс отдавна не са сред "грандовете"!! ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 май 2017 10:00

blue avalanche написа:Знаеш ли какво дърво беше Сираков в началото на кариерата си?
Да не мислиш, че Искренов още в първия си мач "късаше мрежи"??? Късаше ни нервите!!! ;)

Много се съмнявам, че някой от настоящите ни юноши ще се доближи поне на половина до Сираков и Искренов.
Добре, че има наивници да се хващат на номера...

blue avalanche написа:В Европа има много отбори, които не могат да се мерят с грандовете. Да не би техните фенове масово да се самоубиват???
Да не би да са пуснали кепенците???
В случай, че си пропуснал - Аякс са на финал за ЛЕ. А Аякс отдавна не са сред "грандовете"!! ;)

Че ние отдавна не се мерим с грандовете. Примирили сме се да играем трета-седма цигулка в България. Никой не е тръгнал да се самоубива и да пуска капенци, но средняшкото мислене е обзело 80% от привържениците.
Аякс винаги са били гранд и винаги ще бъдат!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 май 2017 10:01

metodito написа:
Serafim написа:Даже направо си е негов гол.



А, колко положения спаси? При положение, че не може да го виним за автогола на Мехди и спасените от него три положения, той се справи чудесно. А големите виновници са защитата и Митов! С Митрев, според мен отивахме на разлика. ;) Особено имаше един диагонален удар отдалеч, де се разтегна максимално. Къс вратар няма как да го спаси.

Оставят румънеца да поеме топката, той се оглежда, наглася си я, никой около него, ПРАС! Супер спасяване. Иначе сега вина... не знам. ОК, и така да е, но отбележи, че имаше хора пред него и виж колко абсурдно ни отнеха топката пред нашето наказателно. Пусни си пак гола и виж, че топката се топа. Не като извинение, ама...

Найденов свърши много работа в дефанзивен план и можеше да вкара гол. Ударът и атаката му, бяха класа. В този ден обаче, вратарят им имаше голям ден! Не съм сигурен, но мисля направи четири страхотни спасявания - на Краев, на Аденидже, на Найденов и на Бурабия. Че и как на два пъти! я отбива в гредата. Беше им омагьосана вратата.


Значи да очакваме обаждане от Реал и Барселона за правата на юношките. След толкова прочетени хвалби мисля, че са готови за там. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43886
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 18 май 2017 10:03

Вариантите са два, класа (както беше казано, която идва с пари), или юноши + млади български играчи. Със свободни агенти от знайни и незнайни точки на земното кълбо, е видно, че нищо не става.
Лошото е, че вторият вариант ни обрича на посредственост за години напред, освен ако школата не извади някакво феноменално поколение, което да направи пробив в ЕКТ. Ако ли не, ще живуркаме в средата на А група с години и ще се правим, че погасяваме дългове.
Лошото на първият вариант е, че видяхме края на пътя "не си платихме данъците, за да направим селекция" и той не е хубав. Аз не го искам.
Е, разбира се, има и трета опция- Спас (или друг) се сеща, че тия пари няма да си ги носи на оня свят, изчиства дълговете и прави качествена селекция. :lol: Но това ще стане около седмица, след като на Бузлуджа дойдат марсианците, да си приберат чинията.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21350
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 май 2017 10:04

koisa написа:....


Значи да очакваме обаждане от Реал и Барселона за правата на юношките. След толкова прочетени хвалби мисля, че са готови за там. :geek:[/quote]

Тоест, не си съгласен, че Кръстев ни спаси от разгром с разлика? А мача с ЦСКА-София? Онова 2-1?

Лошото е, че вторият вариант ни обрича на посредственост за години напред, освен ако школата не извади някакво феноменално поколение, което да направи пробив в ЕКТ.

Тцъ. Веднага ти давам отговора: Георги Василев. ;) Или някой треньор просто, който е повече треньор от Митов, Сухия, Ратко, Букарев, Елин и сие. Някой, който няма да слага Прохазка на бека и ще научи Тунде да реализира, както Майстора го беше научил. Не знам как го правеше.
Изображение
Последна промяна от metodito на 18 май 2017 10:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 18 май 2017 10:08

metodito написа:Тоест, не си съгласен, че Кръстев ни спаси от разгром с разлика? А мача с ЦСКА-София? Онова 2-1?

Съгласен съм и виждам, че в момчетата има потенциал, но не е извънземен какъвто го изкарвате. Според мен не е добре за тях да се прекалява с хвалбите. На втория мач ги правим звезди, а на третия се чудим защо не могат да ритнат топката в празната врата и веднага се обявяват за некадърници. Много изсилваме нещата и това не ми харесва.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, metodito и 131 госта