Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

А сега накъде?

Мнениеот gri6ata1914 » 07 апр 2011 12:08

Искам и аз да изкажа мнението си по повод ситуацията в "Левски". Изчетох какви ли не мнения - на млади, на стари, на ходещи /по една или друга причина/ и неходещи /по една или друга причина/ на мачове на "Левски" и т.н. Обобщено, всеки от нас го боли много от ситуацията в любимия ни отбор. Това е нормално. Има разделение в желанията на феновете: едните искат оставка /с пълно право/, а другите - безрезервна подкрепа /с пълно право/, каквото и да се случва...Това са две крайности...Истината е, че нещата в "Левски" не вървят хич на добре от повече от 2 години. Има проблясъци, но като цяло нещо в "Левски" е тотално сбъркано. Сега ще се обоснова. В този клуб не се мисли дори и за утре - всичко е за днес. А това никога, ама никога не води до нещо хубаво. Някакви хора се взимат, играят два мача и хоп не стават. Е как така? Торес вече 2-3 месеца гол не може да вкара за Челси, а всички знаем как бележи от невъзможни ситуации...Някой прави грешка - и хоп или изгонен, или на пейката. Е това нормално ли е? Представя се футболист с фланелка на ЛЕВСКИ, номер и име пред всички медии, заявявайки, че той е футболист на отбора - хоп след няколко дни - не сме го купували. Е, извинявайте, ама сигурно сме единственият клуб в СВЕТА, който има подобен парадокс...Сърце не ми дава да кажа нещо лошо за Гонзо, толкова много ме е радвал и ми е бил кумир, но е факт, че при него се случиха хиляди излагации и простотии. Евала - беше страхотен футболист, мъжкар, истински левскар, но това да си човек с управленски функции се иска много акъл, много психология, признаване на грешки, мотивация на подчинени и т.н. Това Гонзо просто го няма, няма и да го има. Вече му е късно, а и манталитетът му в повечето случаи е меко казано “просташки” за ръководител. Жалко, но факт. По-голямата гавра според мен е, че на всички им е ясно, че Ясен Петров е една жалка пионка. Той самият не го опроверга дори веднъж. А вчерашното поведение на Гонзо /постоянното подвикване по тъча, определяне на изпълнителите на дузпи.../ беше връх на наглостта му. Направи ми впечатление, че нашите вчера се раздадоха, много бягаха и искаха победата, но дотам. Ние през повечето време НЕ владеехме топката. Това в СЪВРЕМЕННИЯ футбол е пагубно. Това Иванов подава на Милиев и той с шут към който дойде не е футбол. Грешка, това беше футболът при Левски с Гонзо...Само, че тогава отборите в първенството бяха доста по-слаби и нещата и така вървяха. Днес не е така. Силите са силно изравнени и трябва тактическо надлъгване, себераздаване, заучени комбинации, промяна на темпо, разузнаване на слаби страни и т.н. и най-вече ВЛАДЕЕНЕ на топката !!! Това ние го нямаме...Подготовките са явно пълна нула, че и под нея, защото няма нищо общо от есента. И въобще тия 3 месечни паузи са смърт за футбола ни /никъде го няма това/.
Че Батков е голям проблем за Левски е ясно. Но все пак той намира пари, за да ни издържа и да сме от клубовете, които не бавят заплати и нямат дългове!!!Това не са малко пари!Факт, че Батков си пере парите през Левски и го “боли” за отбора, но в живота е така – търси се взаимна изгода. Явно наистина никой не иска да купи Левски, защото досега 100 пъти да сме били продадени. И аз искам ЛЕВСКИ да не е на Батков, Чорни и др. престъпници, но никой друг не иска да налива пари в тази дейност. Та сега за решението. Поклон пред синята публика – показваме, че сме безспорен номер едно в България. Няма такава хореография и подкрепа. Да си домакин на чужд стадион си е постижение. Затова хората трябва да са на стадиона и да подкрепят любимия си отбор, но не бих казал до безкрайност. Подкрепа се дава в трудни моменти, но всичко си има граници. Когато виждаш, че с тези хора не става /дал си им шанс и безрезервна подкрепа/ и нещата не вървят е време за промени. Да, болезнено е, но всяко ново начало е свързано с промяна. Това важи за всичко в живота ни, не само за футбола и “Левски”. Но е факт, че хората трябва да са на стадиона, когато могат, защото само така ще изразят позицията си /скандирания, освирквания – това е начина/. Според мен едни оставки в момента ще доведат до тотален срив и дори загуба на участие в евротурнирите. Така или иначе вече почти всичко е загубено. По-добре е следващия треньор да си дойде лятото, да си направи трансферите, да види кой ще остане, кой иска да играе и т.н. Защото в противен случай все ще слушаме оправдания, че предния го бил взел този футболист, подготовката била лоша и т.н. Ясен и Гонзо от лятото извън Левски и нови хора - това е истината. Гонзо се промени много и не се държи като мъж, което много ме учудва, но и на него напрежението му идва в повечко. Но това си е негов проблем. Не може да става проблем на цял отбор и милиони фенове...Жалко, че лятото ще си заминат страхотни футболисти /Сержиньо Грийн и Гара Дембеле/, защото при един тактически грамотен треньор с отбора ни в момента щяхме да газим в България, да сме пролетта в ЛЕ и да имаме реални шансове за ШЛ. Самите играчи щяха да предпочетат да останат в един отбор, който има страхотни фенове и те са им любимци, да играят редовно и да печелят. Но това са мечти за жалост. В България и да се случи нещо хубаво, то не се използва, за да се надгради, а се мисли за днес...

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот blue SASHO77 » 07 апр 2011 12:19

Браво,абсолютно си прав!!!
САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 12:19

Аз съм от тия в първата графа.

Според мен сега, когато титлата е много далеч а купата изчезна е времето да се смени треньора.

Нали му трябва време - ето му време! 10 мача официални + лятна подготовка!

После един цял сезон в който може и да успее а може и да не но ще се види дали се работи правилно!
На втората година ако става ще дойдат и успехите а с тях и радостта.

Бих искал да видя Илиян Илиев на Герена! В комбинация с Наско Сираков ще стане страхотен тандем, какъвто бяха в началото и средата на 90-те!

Не вярвам, че ако предложат на Илян Илиев да стане треньор на Левски той ще откаже, колкото и ситуацията да е сложна!

Ако прави чудеса с Берое всяка година ( факт ), прдставете си какво ще направи с Левски ( без Гонзо ) за две и половина.

Размечтах се!

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 12:21

Радвам се, че и по-млади Левскари за които Гонзо е идол, започват да разбират, че той не става за този пост!

Това е постижение.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: А сега накъде?

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 апр 2011 12:22

"А сега накъде" ?
Ами към Перник ...

От там вече , накъде .... не се знае !
Щото едвали ще го вземем тоя мач ...

Въпроса е, че ние феновете имаме много желания и изисквания, но не отговаряме ние
( поне не - пряко ) ... за тях !

Друг разполага с хляба и ножа ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: А сега накъде?

Мнениеот stoyankd » 07 апр 2011 12:39

Ако Гонзо има поне капка морал, сам ще напусне. След резилите по Казанската афера, случката с Базил де Карвальо, нежеланието да изгони Р.Достанич след серич резили, след скандалите с всички бивши легенди на клуба, след това, което става сега.... И всичко това за година и половина. Мерси, тоя път без Гонзо.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: А сега накъде?

Мнениеот stoyankd » 07 апр 2011 12:44

P.S.Спомнете си за какво изгониха Боримиров?

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот venger » 07 апр 2011 12:47

Много хубаво и откровено мнение относно Левски. Мисля, че в основата на всичко стои разпределянето на властта и авторитета (ако го има някъде) в отбора. Само си спомнете няколко кадъра от снощния мач - идват дузпите, а камерата дава как Гонзо брои на едната си ръка нещо... Не трябва ли да брои треньорът???...
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

wire
Мнения: 255
Регистриран на: 04 сеп 2008 14:31
Контакти:

Мнениеот wire » 07 апр 2011 12:55

За мен Гонзо никога не е бил велик футболист. Беше добър, с голям характер, себераздаване до край, мачкане на противника физически и психически, но пък чак велик..От тогавашния футболист е останала само опаковката и непокритото самочувствие, което се опитва да налага, но без управленски успехи. Той като какъв се явява на пейката в мач на Левски? Треньор, спортен директор, даващ парите, ментор, пример за нещо? Някой да е виждал Дейвид Гил на скамейката на Ман Ю?
От 2 години слушам как ще видим друг Левски следващия мач. И вярно, друг е - по-трагичен от предния мач. Нямаме тактика, нямаме стил, нямаме облик. Ясен не знам какъв треньор е. Та той има ли нещо, което да е направил сам, без да му го наложи Гонзо? Кой купува футболистите в Левски? Карвальо?!?...
Не знам за кой път пиша, но какво прави йовов в отбора?! Аз заради него спрях да ходя да гледам мачовете на стадиона!
Много има да се напише - авторът на темата е написал част, аз мисля, че съм допълнил друга с моя гледна точка, всеки фен на Левски има какво да напише. Във всеки отбор има проблеми. Но като видиш кон с капаци като Гонзо, ти става неприятно и болно за любимия отбор. Левски го е имало преди Гонзо, ще го има и след него, лошото е, че той си мисли, че ние до сега не сме гледали футбол и без него не можем...
Гонзо, огледай се, виж отбора, признай си, извини се и ако си мъж - махни се, остави някой можещ да бъде на твоето място!
п.п. Защо на 80% от интервютата се изказва Гонзо, защо на 80% от кадрите дават него, какъв е той в Левски?
Абе, вие колко пъти сте чели/гледали интервю с Глейзър, Берлускони/Галиани, Абрамович, Флорентино Перез, Сандро Росел(ако въобще знаете койе е този)?

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот 727150 » 07 апр 2011 13:15

Първо трябва да се махне Батков,за Гонзо и Ясен въобще и не коментирам,те отдавна трябваше да са напуснали клуба.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта