Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4610
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 31 мар 2024 22:57

Последните три мача сме цакани от анонимниците Ненков Вълков гидженков,да видим и тежката артилерия на статуквото.
Да го духат скапаняците
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43966
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 01 апр 2024 08:06

Не ми се рови особено много, но в последния кръг без трима българи в титулярния състав са били само знаем кои два отбора, плюс Берое. С други думи, то и без да е правило се случва.

Повече съм съгласен с home grown идеята. Регистрираш максимален състав от 25 играча за първенство, 12 от които да са българи, или играли 3 години в първенството между 16 и 21 годишна възраст, поне 5 от тези 12 да са юноши на клуба. Когато това ти е половината състав, искаш не искаш ще им даваш шанс и ще ги пускаш.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tmanolov
Мнения: 4097
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 01 апр 2024 09:28

honda написа:
tmanolov написа:
Киро Пора написа:
Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.


Палмите са насила при нас и не дават от много време - нека не се лъжем. Ние сме Батков не сме имали левскар за собственик, само някакви парашутисти с мисия от БХ. Колкото до договора им - никой никъде не казвал или показвал нищо черно на бяло, нито за суми, нито за срок - само някакви предположения и изпуснати думи от този или онзи. Да сме живи и здрави феновете, които си стоим зад отбора - ако не сме ние, отдавна да сме фалирали. Ето, аз псувам, но пак ходя. Вярно, не давам колкото преди, но пак давам. И все пак не виждам пт напред, не и с този начело, както и със зависимите в Б

Колко пъти трябва да си обяснява ,че Палмите не са от антуража на ББ. В момента когато Палмите станаха генерален спонсор на Левски, ББ дори не беше на власт и се беше скрил в миша дупка и общо взето единственото ,което го интересуваше името му да не се появи на сайта на американския конгрес(Магнитски) и доколко ще успее да се разбере с онези ,които бяха на власт в онзи момент да не се разправят с него. В онзи момент последното нещо ,което ББ би правил е да праща "парашутисти" във ФК.


Искаш да кажеш, че са дошли сами, ане са били спуснати? Щото най-милото ни Мило е болен левскар от 3-годишен? Затова не дава и леФ от много време, докато оня припок в тирето се ръси по 15 милиона на година и дори не е единствен спонсор и краен собственик на мажоритарния собственик :lol: Стига, не сме 8-класници все пак.

П.С. И онези с Б нямат нищо общо с БХ - е, на последните избори не са агитирали за него, ерго скъсали са пъпнати си връв, нали. Работят на ползу роди в Левски :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 846
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 01 апр 2024 09:33

tmanolov написа:
honda написа:
tmanolov написа:
Киро Пора написа:
Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.


Палмите са насила при нас и не дават от много време - нека не се лъжем. Ние сме Батков не сме имали левскар за собственик, само някакви парашутисти с мисия от БХ. Колкото до договора им - никой никъде не казвал или показвал нищо черно на бяло, нито за суми, нито за срок - само някакви предположения и изпуснати думи от този или онзи. Да сме живи и здрави феновете, които си стоим зад отбора - ако не сме ние, отдавна да сме фалирали. Ето, аз псувам, но пак ходя. Вярно, не давам колкото преди, но пак давам. И все пак не виждам пт напред, не и с този начело, както и със зависимите в Б

Колко пъти трябва да си обяснява ,че Палмите не са от антуража на ББ. В момента когато Палмите станаха генерален спонсор на Левски, ББ дори не беше на власт и се беше скрил в миша дупка и общо взето единственото ,което го интересуваше името му да не се появи на сайта на американския конгрес(Магнитски) и доколко ще успее да се разбере с онези ,които бяха на власт в онзи момент да не се разправят с него. В онзи момент последното нещо ,което ББ би правил е да праща "парашутисти" във ФК.


Искаш да кажеш, че са дошли сами, ане са били спуснати? Щото най-милото ни Мило е болен левскар от 3-годишен? Затова не дава и леФ от много време, докато оня припок в тирето се ръси по 15 милиона на година и дори не е единствен спонсор и краен собственик на мажоритарния собственик :lol: Стига, не сме 8-класници все пак.

П.С. И онези с Б нямат нищо общо с БХ - е, на последните избори не са агитирали за него, ерго скъсали са пъпнати си връв, нали. Работят на ползу роди в Левски :mrgreen:


Че Палмите ни ги натресоха е ясно, но мисля, че Хонда е прав, че не са свързани с ББ, а по скоро са на ДП, което даже е още по-лошо.

etternal
Мнения: 13
Регистриран на: 20 май 2010 16:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот etternal » 01 апр 2024 09:37

rhaegar написа:Не ми се рови особено много, но в последния кръг без трима българи в титулярния състав са били само знаем кои два отбора, плюс Берое. С други думи, то и без да е правило се случва.

Повече съм съгласен с home grown идеята. Регистрираш максимален състав от 25 играча за първенство, 12 от които да са българи, или играли 3 години в първенството между 16 и 21 годишна възраст, поне 5 от тези 12 да са юноши на клуба. Когато това ти е половината състав, искаш не искаш ще им даваш шанс и ще ги пускаш.


Абсолютно. Така ще се даде път на страшно много млади футболисти, които дори и да не се реализират в родния си отбор, ще получат много по-добър шанс за успешна футболна кариера. Кирцата и да писка това си е тенденцията в цяла Европа. Лудогорче нали са по европейски образец. Само, че трябва независим административен орган, който заедно с клубовете да определи и наложи едно такова правило.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2839
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 01 апр 2024 09:39

В Гонг пишат, че по нареждане на Сираков в мачовете на втория отбор и юношите не играе Гаоте. Причината била, че не искал да подпише професионален договор с нас. Някой от колегите, който следи по-внимателно юношите, дали има идея информацията в каква степен отговаря на истината?

tmanolov
Мнения: 4097
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 01 апр 2024 09:42

Aronaks написа:
Че Палмите ни ги натресоха е ясно, но мисля, че Хонда е прав, че не са свързани с ББ, а по скоро са на ДП, което даже е още по-лошо.


Все ми се иска да не се замислям в тази насока и всеки ден виждам все нови и нови доказателства за тезата :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4097
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 01 апр 2024 09:44

futbolqga написа:В Гонг пишат, че по нареждане на Сираков в мачовете на втория отбор и юношите не играе Гаоте. Причината била, че не искал да подпише професионален договор с нас. Някой от колегите, който следи по-внимателно юношите, дали има идея информацията в каква степен отговаря на истината?

Как беше - бял хляб е ял при нас, ние го направихме човек, а не таквоз, там, дето е близо до парапитек - да се разкарва продажното л.но Краев, пардон Гаоте. Ний сме Левски, бааа
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 01 апр 2024 11:11

futbolqga написа:В Гонг пишат, че по нареждане на Сираков в мачовете на втория отбор и юношите не играе Гаоте. Причината била, че не искал да подпише професионален договор с нас. Някой от колегите, който следи по-внимателно юношите, дали има идея информацията в каква степен отговаря на истината?


Сигурния Алекс Колев и сега за Гаоте, "новините" излизат от Тема Спорт.
Дали не е заради това че сме 1-ви Април?
Шега с бъдещето на 16 годишно дете не бих си и помислил да правя.
Или, че имаме няколко много важни мача и утре няма да пишат, че дължим 50 милиона на Чичо Венzzzи , а половината футболисти са с предварителни договори с Барца, Реал,Милан и Интер :?
Отново се появяват разни новини преди важни мачове , случайност :?

*На няколко места четох, че майка му на Гаоте, отказва да подпише с нас.
Ако наистина насенцето е извадил малкия от тренировки и мачове, е върха на тъпотията!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 01 апр 2024 11:25

tmanolov написа:
honda написа:
tmanolov написа:
Киро Пора написа:
Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.


Палмите са насила при нас и не дават от много време - нека не се лъжем. Ние сме Батков не сме имали левскар за собственик, само някакви парашутисти с мисия от БХ. Колкото до договора им - никой никъде не казвал или показвал нищо черно на бяло, нито за суми, нито за срок - само някакви предположения и изпуснати думи от този или онзи. Да сме живи и здрави феновете, които си стоим зад отбора - ако не сме ние, отдавна да сме фалирали. Ето, аз псувам, но пак ходя. Вярно, не давам колкото преди, но пак давам. И все пак не виждам пт напред, не и с този начело, както и със зависимите в Б

Колко пъти трябва да си обяснява ,че Палмите не са от антуража на ББ. В момента когато Палмите станаха генерален спонсор на Левски, ББ дори не беше на власт и се беше скрил в миша дупка и общо взето единственото ,което го интересуваше името му да не се появи на сайта на американския конгрес(Магнитски) и доколко ще успее да се разбере с онези ,които бяха на власт в онзи момент да не се разправят с него. В онзи момент последното нещо ,което ББ би правил е да праща "парашутисти" във ФК.


Искаш да кажеш, че са дошли сами, ане са били спуснати? Щото най-милото ни Мило е болен левскар от 3-годишен? Затова не дава и леФ от много време, докато оня припок в тирето се ръси по 15 милиона на година и дори не е единствен спонсор и краен собственик на мажоритарния собственик :lol: Стига, не сме 8-класници все пак.

П.С. И онези с Б нямат нищо общо с БХ - е, на последните избори не са агитирали за него, ерго скъсали са пъпнати си връв, нали. Работят на ползу роди в Левски :mrgreen:

Спуснати от кого? - Според теб дали ББ щеше да има нещо напротив един евентуален фалит на Левски през лятото на 2021г , с възможни вълнения и брожения сред феновете? - Все пак той тогава беше в опозиция и всякакви турбулентни процеси в държавата, които клатят стабилността са добре дошли за него.
Колко пъти трябва да те питам- какви бяха ББ и ДП през юни/юли 2021?- Защото според мен тогава всички считаха, че и с двамата е свършено и последното нещо ,което ги интересуваше е да спасяват някакъв ФК . Все пак тогава те самите имаха нужда от спасяване.
Колко пъти трябва да ти се казва ,че зад "Палмс Бет" стои мъжът( може и да е бивш) на сестрата на Мило Борисов. Дали е американец или британец ,не съм сигурен . Този юнак заедно със свои партньори има казина зад над 2млрд долара в цял свят. Просто е дал бизнеса си в България на брата на жена си.
За т.н. от теб припок - за него е мнго ясно ,кои стои зад него. След разправата с ВБ, в момента по-голямата част от бизнеса на ВБ се контролира от различни представители на семейството му.
Знам ,че си достатъчно умен и няма нужда да ти напомням максимата "следвай парите и много неща ,ще ти станат ясни" . Всички знаем кой се разправи с ВБ , а в кой се оказаха активите му?
Между другото ББ наистина беше подготвил спуснати собственици на Левски( познавам единия от тях откакто се помня и почти всеки ден се чуваме) , след разправата с ВБ , но със започването на пандемията бизнеса им много пострада .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1 и 40 госта