Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 19 ное 2017 20:14

Казах ви,че от мача със Септември играем ганкиното,а ма тука нали има големи специалисти и веднага скочиха :idea:
Такъв бавен футбол не сме играли досега,звездата Обертан само се разхожда по терена,Прохазка не сме е да подаде топката напред за да не сбърка, постоянно се връща топката назад никаква изненада в тоя състав :evil:
Пак ще кажа Роси досега не го закачах,но той не е водил големи отбори и не знае как да му напада отбора, а само в защита,няма изход засега все едни и същи грешки всяка година :idea:
Кой ще плаща неустойките тази година на играчите :?:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 ное 2017 01:07

Обертан не може да направи разликата дори срещу Витоша и Гълъбово..................

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 08:12

АМАН! Хайде сега пак да ни обясняват някои съфорумци какви футболисти са обертан и другите звезди, само че не са подредени правилно! Вече не само си представям, но и сънувам, как след зимната селекция, така ще се подредят, че ще мачкаме всичко що докопаме!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 08:26

Още ли смятате, че си фантазирам, че нещата се правят не просто от некадърност, а има и нещо друго? И все още ли мислите, че т.нар. "легенди" само тролят? Не знам какво ще стане. Опитвах се да си обяснявам нещата в положителна посока: вместо да мисля зле сме в офанзивен план, хвалех колко добре сме в дефанзивен план. Играта с крила и колче между тях ми е супер спряла, но може би за спрелия футбол у нас, това е решението. А италианските отбори, много от тях, наистина не играят по схемата две крилца и колче между тях. Так играят доста отбори във френската Лига 1, в холандската Ередивизи, в Чемпиъншип и поначало в Англия. Гледах Арсенал - Тотнъм. Тотнъм бяха жалки в опитите си да ходят до тъча и да се опитват да центрират. Наистина спрял футбол. Арсенал играеха толкова простичко. Тотнъм беше направил повече пасове от топчиите. Нищо чудно и процентно да са владели топката повече, ама... Как да е. Аз продължавам да не харесвам играта с крилата де хвърлят към наказателното и като не стане, топката се връща назад, пак се подава на крилото и пак така, до безкрай. Спряла тактика ми е, но явно за нас би работила. Знам ли. Ние наистина нямаме вкарвач, но ...менталността на играта ни (ако мога така да кажа) не е офанзивна. Точно като на италианци. Въобще, постоянно ми се явяват сравнения между Италия - Швеция и мачовете на "Левски". Скопена и грозна игра. Правех сравнения с Аталанта... Толкова сме далеч... Ние сме СПАЛ. Оф, не знам.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 08:54

Абе защо така, каквото и да направи СР, все е зле за Левски? Нищо положително за отбора, откакто той го пое! Сега ще излезе, че Боримиров е бил прав с критиките към Роси и изгонването му е конспирация. Вече не знам на кого и в какво да вярвам в този отбор!
Най-вероятно легендите му са виновни, за това, че казват истината, но тя не изнася на истинските левскари!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 09:11

Среща на върха ще има в Левски утре, разкри новият мениджър Асен Букарев след резила с Витоша (0:0). Според него нищо фатално не се е случило, но Делио Роси трябва да мисли как да излезе от това положение.

„Утре имаме среща с г-н Русев и ще говорим на дълго и широко по темата. Ще му представя своите виждания за случващото се напоследък. Нищо фатално не е станало. Трябва да се вземат мерки да играем по-бързо, атрактивно и резултатно. Не ми е в стила да соча виновници, особено пред медиите. Всички сме виновни, вероятно. Няма лесни мачове. Изпуснахме дузпа. Няма шанс да обявиш някой за лесен съперник“, обясни Букарев.

„Нямахме ден. Много слаб мач за Левски и не успяхме да разбием добре организираната защита на Бистрица. Нямам обяснение. Нищо от това, което се прави днес, не сме го тренирали. Дали е имало подценяване? Да се надяваме – не. Доста лежерно бе темпото на игра. Това трябва да е в главата на Делио Роси - какъв е изходът. Левски трябва да изглежда коренно различно във всяко отношение“, продължи той.

„Никога не ми е било лесно. За жалост стартът е труден. Няма да се обвиняваме. Ще се опитаме да подобрим ситуацията. Ще видим с какво разполагаме и как да излезем от това положение“, каза още новият силен човек на "Герена".

„Факт е, че Лудогорец води с много вече, но няма нищо фатално освен смъртта“, завърши Букарев.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 20 ное 2017 09:24

Ефекта "нов треньор" отмина ,заедно с него и надеждите за титла ,което води до падане на мотивацията ,ако бяхме на 2 точки от Лудогорец и 1 от Литекс-София дали снощи щяхме да играем ганкиното ? Ще видим Роси каква зимна подготовка ще направи и какво ще постигне на баража за последната квота за Лига Европа срещу някой посредствен тим ала Верея .

realno
Мнения: 6458
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 20 ное 2017 11:17

С децата, Стоев ни класира за ЕКТ, а сега със скъпи чужденци в отбора това не е сигурно. С подобен състав Стоев имаше успехи с друг отбор в ЕКТ, а с скъпи чужденци не можем да победим слабак в нашата А лига, насред София. Футболистите ли са виновни или треньора? Убеден съм, че тези футболисти имат много по големи възможности, стига да има кой да ги направи отбор. Видимо е, че Роси не успява. Някои казват, че футболистите не могат да възприемат идеите му. Не мисля, че са прави. Ако защитниците могат да му възприемат идеите, защо нападателите и халфовете не могат? По глупавили са? Причината е, че Роси си няма идея какво да прави напред. За това и офазнзивните нападатели се лутат, опитвайки се да изпълнят наставленията му.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 20 ное 2017 11:21

realno написа:С децата, Стоев ни класира за ЕКТ, а сега със скъпи чужденци в отбора това не е сигурно. С подобен състав Стоев имаше успехи с друг отбор в ЕКТ, а с скъпи чужденци не можем да победим слабак в нашата А лига, насред София. Футболистите ли са виновни или треньора? Убеден съм, че тези футболисти имат много по големи възможности, стига да има кой да ги направи отбор. Видимо е, че Роси не успява. Някои казват, че футболистите не могат да възприемат идеите му. Не мисля, че са прави. Ако защитниците могат да му възприемат идеите, защо нападателите и халфовете не могат? По глупавили са? Причината е, че Роси си няма идея какво да прави напред. За това и офазнзивните нападатели се лутат, опитвайки се да изпълнят наставленията му.

Витоша трябва да ги бием без треньор.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 20 ное 2017 11:27

На мен няколко човека вчера ми казаха, че имали инфо за бойкот. Дали е вярно, не знам.
Но темпото на игра, липсата на желание и хъс в играчите ме карат да се съмнявам...
Според моите познати, играчите не се чувствали добре от натоварените тренировки.

За парите, които взимат какво са очаквали, да си почиват на плажа ли?
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, vlong и 122 госта