ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот scooool » 17 фев 2024 20:51

vvessel написа:
scooool написа:
vvessel написа:Чудя се кой може да се пусне на мястото на Митков, че много грешки прави. Не му е там мястото . За червения картон нямаше добро повторение да се види имаше ли нарушение срещу него, но направи и няколко други грешки без последствия. И прецака перфектна контра в четвъртата минута на продължението, когато ако беше дал добър пас можеше да излезем трима на двама . Щеше ми се да се сравнява поне малко с Филип Кръстев, но е мнооого далеч от неговата класа, въпреки че са близки като години и етническа принадлежност.
Словака къде ли ще го пускат? Дали може да играе на тази позиция или ще е зад нападателя?

Вместо да се радвате!!!! Луди хора сте, това момче днес има рожден ден... 19г. Сбърка, но и взе много топки,.просто не е дефанзивен халф. Добра победа, само Левски

Този форум мислех, че е за коментиране на мача, а не за поздравителни картички.
И прочете ли това което съм написал изобщо? Не му е там мястото!
Вместо да се радвате, четете с разбиране и гледайте играта, а не пляскайте само защото сме били някак си Пирин.

Не бе пич, целия ти коментар е дисекция на играта на едно много младо момче, може да се обиждаш,но няма нужда....както и да затвърждаваме политическата ни ангажираност по трибуните с надписи за Руски опозиционнери и неща тежко несвързани с нашия отбор. Честита победа на всички левскари и малко по-ведро.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот vvessel » 17 фев 2024 21:07

scooool написа:Не бе пич, целия ти коментар е дисекция на играта на едно много младо момче, може да се обиждаш,но няма нужда....

Аз пък не знам защо ти се обиждаш, че анализирам играта на играч от Левски, независимо на колко години е, и си изказвам мнението че не му е там мястото и му търся евентуален заместник . Нищо лично против него. Ако играеше за Пирин нямаше да му обърна никакво внимание , но играе за Левски.

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот scooool » 17 фев 2024 21:23

vvessel написа:
scooool написа:Не бе пич, целия ти коментар е дисекция на играта на едно много младо момче, може да се обиждаш,но няма нужда....

Аз пък не знам защо ти се обиждаш, че анализирам играта на играч от Левски, независимо на колко години е, и си изказвам мнението че не му е там мястото и му търся евентуален заместник . Нищо лично против него. Ако играеше за Пирин нямаше да му обърна никакво внимание , но играе за Левски.

Искаше ми се да наблегнем на положителното, аз съм за поне две три наши момчета да играят и ще ги защитавам....честно казано Галчев ме напряга, но Марин и Асен имат бъдеще според мен! Генерално добър мач, предвид Обстоятелствата! Изумен съм, че има хора губили часове от живота си за политически плакати издигнати на футболен мач в страна без общо с конфликта.

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Serafim » 17 фев 2024 22:03

scooool написа:
vvessel написа:
scooool написа:Не бе пич, целия ти коментар е дисекция на играта на едно много младо момче, може да се обиждаш,но няма нужда....

Аз пък не знам защо ти се обиждаш, че анализирам играта на играч от Левски, независимо на колко години е, и си изказвам мнението че не му е там мястото и му търся евентуален заместник . Нищо лично против него. Ако играеше за Пирин нямаше да му обърна никакво внимание , но играе за Левски.

Искаше ми се да наблегнем на положителното, аз съм за поне две три наши момчета да играят и ще ги защитавам....честно казано Галчев ме напряга, но Марин и Асен имат бъдеще според мен! Генерално добър мач, предвид Обстоятелствата! Изумен съм, че има хора губили часове от живота си за политически плакати издигнати на футболен мач в страна без общо с конфликта.


За втори път повдигаш въпроса за плаката за Навални. Кажи каквото искаш да кажеш, очевидно двата пъти никой не го подхвана дискусията...

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот vvessel » 17 фев 2024 22:24

Serafim написа:За втори път повдигаш въпроса за плаката за Навални. Кажи каквото искаш да кажеш, очевидно двата пъти никой не го подхвана дискусията...

Повдига го защото е прочел моя пост по въпроса и да не ме коментира на две места. И е абсолютно прав за това.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот TristaNNN » 17 фев 2024 22:42

Редно е да похвалим отбора за духа и борбеността след червения картон, ако и да победихме някакъв македонски сбиротлък от бежанци, пенсионери и млади ентусиасти, де явно играят професионален футбол за пълнеж на трупата. Напомням, че умните глави в ръководството им уволниха треньора си Иво Тренчев (много приятен и рядко адекватен човек пред камерата, удоволствие е да слушаш интервютата му на фона на останалите кратуни, пропити от клишета, въпреки че не е най-добрият оратор на света) преди 2 седмици, за да назначат сегашния украинец.
За пореден път съдийството у нас е вбесяващо! Ако се абстрахираме от това дали преди червения картон е имало нарушение срещу наш играч, то за пореден път цялата пунктуалност се прилага на наш гръб. Не ме разбирайте погрешно - червен картон на Кордоба имаше дотолкова, доколкото кафявото орле изигра перфекто ситуацията в своя полза, а Ван Дайк практически нямаше никакъв шанс да му противодейства, беше далеч и нямаше как да блокира евентуален удар вече в нашето наказателно, което постави Хосето в ролята на последен в отбрана. Това добре. Както казах - нямам претенции. Дразнещото е, че за пореден път такива ситуации се тълкуват съвсем различно от съдии и оранжеви студийни пишколапци, когато са в ущърб на Левски, и когато са неудобни за зелените, оранжевите, а понякога и за червените тумори. Ей това ме вбесява! :evil:
И, да, победата беше важна за треньорите и отбора - след подготовка и толкова отслабен след продажбите отбор, трудно се влиза в официалните срещи. Критиките за доста елементи от играта ще ги спестя днес, не е редно да се правят детайлни дисекции при подобен развой на срещата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 17 фев 2024 23:48

groti написа:
1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка

Да, но конкурентът за 2-рото място пада на собствен. Така, че разликата между тях вече е 3 точки.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот TristaNNN » 18 фев 2024 00:02

NOMER14 написа:
groti написа:
1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка

Да, но конкурентът за 2-рото място пада на собствен. Така, че разликата между тях вече е 3 точки.

Не има разваляй па и ти радостта на хорицата, то само издънките на Стоилов им останаха да чакат.
Тъкмо се поусмихнаха малко, че Мъри не би, и ти тука ще им скършиш хатъра с точки и класирания, бива ли така? :))))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32581
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот 1914.1902 » 18 фев 2024 08:23

NOMER14 написа:
groti написа:
1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка

Да, но конкурентът за 2-рото място пада на собствен. Така, че разликата между тях вече е 3 точки.


Мислиш ли, че ми пука? :lol: Един от най-ненужните цитати, точно от теб не съм го очаквал.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32581
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот 1914.1902 » 18 фев 2024 08:39

TristaNNN написа:
NOMER14 написа:
groti написа:
1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка

Да, но конкурентът за 2-рото място пада на собствен. Така, че разликата между тях вече е 3 точки.

Не има разваляй па и ти радостта на хорицата, то само издънките на Стоилов им останаха да чакат.
Тъкмо се поусмихнаха малко, че Мъри не би, и ти тука ще им скършиш хатъра с точки и класирания, бива ли така? :))))


Ти наистина ли мислиш, че чакам уикенда, за да видя какви ще ги свърши Станимир, както и неговите конкуренти? Та аз нямам време за някои мачове от най-силните първенства, а какво да говорим за някаква безлична втора лига, в която сигурно няма нито един човек у нас, който да изброи всички отбори + треньорите и капитаните там (т.е. това е лига, която и да следя няма да има с кой да коментирам абсолютно нищо, което е загубено време). :mrgreen: :mrgreen: Някои започнахте да ме изумявате след напускането на Станимир, много странни мнения. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 110 госта