efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21443
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 02 ное 2023 08:17

W84me написа:
blue avalanche написа:
Aronaks написа:
Точно и на място казано. Но друг желаещ да вземе акциите няма или поне никой не афишира такова желание. От което следва, че ще продължаваме да имаме въпросния мажоритар, некадърните директори около него, липсата на спонсори и качествени играчи, така че смяната на треньора е последното правилно нещо в момента.

Славия.
Задачата пред Сираков е да ни превърне в "Славия" и да ни сложи тире. Половината вече е изпълнена.

E що не отпаднахме още от Шкупи?!

Заради две критично важни спасявания на "неможача" Андреев в края на мача у нас.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21443
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 02 ное 2023 08:34

alexdb написа:
В последното десетилетие и повече кога сме играли разчупено? Последно Левски играеше приятен футбол при Ясен Петров. .

Ми при Ясен играехме всъщност един доста наивен и ...неправилен футбол. Без Дарко и Гаррата, Ясен щеше да бъде запомнен по друг начин. Пак ще напиша, не се вглеждайте в играчите - те толко си могат. На треньорската скамейка трябва качество. Такова от ранга на един Муслин да речем. Айнтрахт си продадоха дзвездата, но въпреки липсата му онзи ден правят 3-3 с Дортмунд. Ако не качество, то ни трябва мИчтател, като стария Мъри. Днешният Мъри не е онзи Мъри. Макар че сега се вижда какво правеше Мъри като треньор. Пакетно придвижване без разпокъсване на отделните линии, игра в защита на десетимата отпред. Всеки покриваше другия, сега няма. Освен това няколко човека при него претърпяха явно развитие. Не знам какво им е говорил, но той знае да намира език с футбалерите. Роналдо бих го обявил за тотален некадърник, ако не беше по това време работата му в защита. Всеки мач имаше по десетина успешни борби. Само че Мъри днес е загубил нещо от онзи Мъри. Не е свързано с треньорските му умения.
И друго нещо ще напиша, което писах. Почвам да си мисля, че Костов изпуска съблекалнята.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот mikata » 02 ное 2023 08:45

Сега ги няма Сонко, Кръстев и Миланов едни от най-добрите.
Сега имаме само Уелтон и Кордоба другото е пълнеж.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21443
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 02 ное 2023 08:49

mikata написа:Сега ги няма Сонко, Кръстев и Миланов едни от най-добрите.
Сега имаме само Уелтон и Кордоба другото е пълнеж.

Миланов колко време беше в "Левски"? Не ми се търси да изравям десетки мнения за неможача Кръстев. Кордоба е в пъти по-добър от Сонко. А и Сонко е мекере. И Обертан беше мекере.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот mikata » 02 ное 2023 08:52

metodito написа:
mikata написа:Сега ги няма Сонко, Кръстев и Миланов едни от най-добрите.
Сега имаме само Уелтон и Кордоба другото е пълнеж.

Миланов колко време беше в "Левски"? Не ми се търси да изравям десетки мнения за неможача Кръстев. Кордоба е в пъти по-добър от Сонко. А и Сонко е мекере. И Обертан беше мекере.

Миланов бе 1,5г.
Кордоба няма качествен партньор до него, друго беше със Сонко. И да не му се играеше в Левски вече.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21443
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот metodito » 02 ное 2023 09:03

mikata написа:
metodito написа:
mikata написа:Сега ги няма Сонко, Кръстев и Миланов едни от най-добрите.
Сега имаме само Уелтон и Кордоба другото е пълнеж.

Миланов колко време беше в "Левски"? Не ми се търси да изравям десетки мнения за неможача Кръстев. Кордоба е в пъти по-добър от Сонко. А и Сонко е мекере. И Обертан беше мекере.

Миланов бе 1,5г.
Кордоба няма качествен партньор до него, друго беше със Сонко. И да не му се играеше в Левски вече.

Сега между другото се плюе (умишлено) по друг неможач - Краев. Но ще видите колко е значел за "Левски", когато го няма вече. Същото ще е с Андреев. Филипао като дойде в "Левски" беше един футбалер с потенциал и нищо повече. А Кордоба - едно голямо негро. Стоилов разви и двамата. Според мен разви и щеше да доразвие Рики и Роналдо. Самият Роналдо изпълняваше много нестандартна роля при него. Не на класическо крило, а и аз не знам... wide midfielder, както го пишат.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот mikata » 02 ное 2023 09:15

Ще го видим в Разград какво ще направи Краев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12369
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот TristaNNN » 02 ное 2023 09:27

Първите 15 минути им дадохме топката, според мен Костов искаше да им измори бека левия , добър е.....

:lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12369
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот TristaNNN » 02 ное 2023 09:37

За мен притеснителното е, че формата, и най-важното - индивидуалното развитие на футболистите, тръгнаха надолу. Е, с изключение на Велков, но прогнозирам, че и той ще догони успешно посредствеността на останалите след като се възстанови от контузията.
А за това не са виновни дълговете и сиромашията.
Няма как единиците да регресират, а цялото - отборът, да прогресира.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1400
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Арда (Кърджали) - Левски (София), Сряда от 19:30

Мнениеот olimpi » 02 ное 2023 09:39

mikata написа:Ще го видим в Разград какво ще направи Краев.



Пейка най-вероятно. Явно им трябва костотрошач, там обикновено им се рзминават такива ч.к. като неговия, срещу Враца ли беше не помня.

Да Краев е важе, мачка в центура, но мачка и топката, а с мъници като Митков и Дарлан, среяу катърския футбол в А група, си трябва едно яко дърво.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, beroe1986, Dobri, icemanbg33, KIL, Martinez1948, metodito, onegavon, Plamen_i00, vlong и 73 госта