efbet Лига: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 01 ное 2022 11:45

metodito написа:Ама Боби Михайлов говорил ли е и със съдията да си затвори очите за оня дето беше навлязъл в полето ни. Ега схемата, ега. Аз мисля, че комбинацията от отлаганките, подценяване (или надценяване), загуба в тактическо отношение и липсата на концентрация от целия отбор доведе до отпадането.

Определено Боби Михайлов като шеф на БФС,можеше под някаква форма да защити отбора при жалбата,а той дори и коментар не направи!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21423
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 01 ное 2022 14:20

Jordan1914 написа:
metodito написа:Ама Боби Михайлов говорил ли е и със съдията да си затвори очите за оня дето беше навлязъл в полето ни. Ега схемата, ега. Аз мисля, че комбинацията от отлаганките, подценяване (или надценяване), загуба в тактическо отношение и липсата на концентрация от целия отбор доведе до отпадането.

Определено Боби Михайлов като шеф на БФС,можеше под някаква форма да защити отбора при жалбата,а той дори и коментар не направи!

И то при положение, че с помощта на "Левски" можеше днес вече да не е шеф на БФС. Но клубът избра да не му играе мръсно (с което не съм съгласен много-много).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 38 госта