Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sokoleto46
Мнения: 113
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот sokoleto46 » 15 май 2022 22:45

Всички знаехме,че ще ги бием,но бяхме със свити сърца до края заради досегашния карък.Честито на всички левскари.
За мен най-ценно беше признанието на Пардю след мача.Какъв истински джентълмен във футбола.Представяте ли си какво щеше
да говори Стойчо,ако беше на негово място ?
Вече в няколко срещи и то тежки срещи се учудвах защо Мъри не прави смени по-рано.Сега отново постъпи така и то в най-важния
мач за годината.И мисля,че разбрах защо.Нововлязлите играчи им трябва време да се адаптират към играта,а това може да се окаже
фатално.За един миг липса на достатъчно концентрация може да загубиш предимството,което си извоювал до момента.


Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот Corwin » 15 май 2022 23:28

Честито на всички левскари. За пореден път показахме защо Левски е много повече от отбор.
Спечелихме най-големият мач в българския клубен футбол за последните 20 години (казвам толкова, защото за толкова имам напълно оформени съзнателни спомени за мачове). 40 000 по трибуните (на стадиона ясно се усети защо) и триумф на свободата над лъжата.


Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22837
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот NOMER14 » 16 май 2022 00:12

Мъри беше много екзалтиран в съблекалнята и около награждаването.
Видял е много и на различни места в треньорството. Как ли е стискал зъби и какво е таил в душата си през последните 8 и половина месеца?!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5169
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот koisa » 16 май 2022 00:29

Купата е синя! Това е най-важното... Никога не съм вярвал в разни прокоби и глупости! Левски се нуждаеше от треньор като Мъри, който знае как се взима финален мач.
Дано ръководните фактори в Левски успеят да осигурят средства на Мъри за няколко попълнения, защото и днес се видя, че имаме нужда от такива в атакуващ план. Можехме да си решим мача още през първото полувреме.

Честита напълно заслужена, дълго чакана и изстрадана купа на всички Левскари! Само Левски!!!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8896
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот bilyaletdinov » 16 май 2022 00:41

Tолкова емоционално изхабен не съм бил след мач. Имаше сълзи от радост, имаше притеснение, имаше неописуема еуфория. Всичко това, за което ние сме вечни.
ПП: Божинката беше на кадем, че е при нас в сектора, а може би е било заради "котенецето" с него.
ПП -2 : Левски печели отново трофей след като Боко Тиквоча ПП падна от власт!
ПП -3 : Пълно размазване на трибуните. Бяхме поне 25 000 души.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот skitnik32 » 16 май 2022 00:44

Честита синя купа, братя!!!!

3 неща искам да споделя след като прочетох коментарите:
1. обърнете внимание на пролетните ни мачове с оранжевите - първия на сняг, втория в дъжд - и в двата не ни надиграха, макар такава метеорология да ги облагодетелства безкрайно.
2. Бари не е никак лош футболист, но в никакъв случаи не е таран.
3. има 2-3ма гьонсурати тук дето постоянно плюят по играчите а кат бием са първи с изказвания от типа "аз нали ви казах"

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот skitnik32 » 16 май 2022 00:49

bilyaletdinov написа:Tолкова емоционално изхабен не съм бил след мач. Имаше сълзи от радост, имаше притеснение, имаше неописуема еуфория. Всичко това, за което ние сме вечни.
ПП: Божинката беше на кадем, че е при нас в сектора, а може би е било заради "котенецето" с него.
ПП -2 : Левски печели отново трофей след като Боко Тиквоча ПП падна от власт!
ПП -3 : Пълно размазване на трибуните. Бяхме поне 25 000 души.


ПП-2 наистина заслужава внимание. 12 години господсване на "най-големия" левскар - 12 сухи години за Левски и клуба ни пред фалит. нека некои арменци и тем подобни да си поразмърдат мозъците.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 52 госта