Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32931
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2024 22:57

Егати мазненето за заплатката, която са им давали от ОПГ Гринго, анализи със следните заглавия:

* Наблюдател с Жаклин Михайлов: Краят на една голяма ера

* Коментар на Георги Атанасов: Спасителят на великата институция

* Гриша Ганчев постла "червения килим" за ЦСКА - София! (тъпоспорт)

* Дойде в ЦСКА - София като спасител, тръгна си като победител! (тъпоспорт)

и т.н.

Жалка картинка! Интересно сега кой ще им дава парички да пишат.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2122
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 30 апр 2024 23:05

NOMER14 написа:Къде изчезнаха армейците? Чакат опорки ли?

Толкова са се вторачили в пресконференцията която щели да имат на 7 Май, че чак са забравили че уж празнуват някаква неизяснена годишнина на 5 Май...ни вест ни кост.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14318
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 апр 2024 23:05

NOMER14 написа:
damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:Доста произволно и бомбашки поставен термин фонд на нещо си, че намесват Науката, Изкуството и Културата изобщо.
Еклектика отвсякъде.

Ако помниш преди години бяха направили нещо, като клуб на интелектуалните привърженици на ЦСКА, от певци, артисти и изобщо хора на изкуството, които се разграничаваха от ултрасите.
Нещо такова май беше, ако бъркам, моля за извинение.

Аз освен Токмакчиев, Ники Кънчев и Данчето певицата за други не знам. НАуката е интересна.

Юлиян Вергов, Димитър Ганев, СТЕФАН ДАНАИЛОВ...
бях на един мач на Армията, след Края му когато публиката излизаше Димитър Ганев отиде при ПТС-а на БНТ, застана до него и го гледаше с някаква носталгия, тогава вече беше адвокат, той играеше, като дете в Деца играят вън, Войната на таралежите(Маляка), Рицарят на бялата дама, Изпити по никое време..., аз много ги харесвах, като артисти, особено Бате Стефан - Най - Великия, когато излъчваха първия сериал на На всеки километър, той стана популярен, като Гунди, тогава вечер у нас идваха две комшийки от улицата да го гледат, понеже нямаха още телевизори - баба Мара и леля Ружа и като го видеха - Ето го сладура, ма :)
Та една вечер имаше интервю с него и го попитаха от кой отбор е, а той каза - Привърженик съм на ЦСКА, и с брат ми в един глас казахме - ееее, само дето не изпсувахме, понеже и наще бяха там :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

gihuelo
Мнения: 5826
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 30 апр 2024 23:23

damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:
damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:Доста произволно и бомбашки поставен термин фонд на нещо си, че намесват Науката, Изкуството и Културата изобщо.
Еклектика отвсякъде.

Ако помниш преди години бяха направили нещо, като клуб на интелектуалните привърженици на ЦСКА, от певци, артисти и изобщо хора на изкуството, които се разграничаваха от ултрасите.
Нещо такова май беше, ако бъркам, моля за извинение.

Аз освен Токмакчиев, Ники Кънчев и Данчето певицата за други не знам. НАуката е интересна.

Юлиян Вергов, Димитър Ганев, СТЕФАН ДАНАИЛОВ...
бях на един мач на Армията, след Края му когато публиката излизаше Димитър Ганев отиде при ПТС-а на БНТ, застана до него и го гледаше с някаква носталгия, тогава вече беше адвокат, той играеше, като дете в Деца играят вън, Войната на таралежите(Маляка), Рицарят на бялата дама, Изпити по никое време..., аз много ги харесвах, като артисти, особено Бате Стефан - Най - Великия, когато излъчваха първия сериал на На всеки километър, той стана популярен, като Гунди, тогава вечер у нас идваха две комшийки от улицата да го гледат, понеже нямаха още телевизори - баба Мара и леля Ружа и като го видеха - Ето го сладура, ма :)
Та една вечер имаше интервю с него и го попитаха от кой отбор е, а той каза - Привърженик съм на ЦСКА, и с брат ми в един глас казахме - ееее, само дето не изпсувахме, понеже и наще бяха там :)


Христо Гърбов, Гарелов, Кольо Гилъна, Азис,Мария Илиева, Здравко от Ритон,Дони,Явор Бахаров,Ирина Флорин,Георги Коритаров :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22837
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 30 апр 2024 23:32

Дамянов,
Бат Серги за пръв път каза, че е цесекар на един шоу мач в зала между артисти и певци. Сатиричните си бяха сини и не го криеха и младият Стефчо си призна пред коментатора. Стоянка Мутафова също игра. Това е някъде преди почти 50 години. Миналата или по-миналата година даваха в някакво предаване по бнт2,3,4 част от това шоу.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14318
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 апр 2024 23:43

NOMER14 написа:Дамянов,
Бат Серги за пръв път каза, че цесекар на един шоу мач в зала между артисти и певци. Сатиричните си бяха сини и не го криеха и младият Стефчо си призна пред коментатора. Стоянка Мутафова също игра. Това е някъде преди почти 50 години.

Тогава може да го е казал за втори път, много добре си спомням кога го каза първия. беше по време на първото излъчване на "Километрите", както той го наричаше.
Той никога не е казвал нещо против Левски, помня, че беше на един мач Левски - Славия, преди да почне от ТВ отидоха при него, беше в сектор А, и го попитаха каква прогноза ще даде, той каза - 2:1 за Левски и мача толкова завърши, освен това беше привърженик и на Челси, малко преди да умре, Бог да го прости след едно Поредно излизане от кома беше казал - Челси би ли, сигурно е сънувал техен мач.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14318
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 апр 2024 23:48

gihuelo написа:
damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:
damyanov1963 написа:
NOMER14 написа:Доста произволно и бомбашки поставен термин фонд на нещо си, че намесват Науката, Изкуството и Културата изобщо.
Еклектика отвсякъде.

Ако помниш преди години бяха направили нещо, като клуб на интелектуалните привърженици на ЦСКА, от певци, артисти и изобщо хора на изкуството, които се разграничаваха от ултрасите.
Нещо такова май беше, ако бъркам, моля за извинение.

Аз освен Токмакчиев, Ники Кънчев и Данчето певицата за други не знам. НАуката е интересна.

Юлиян Вергов, Димитър Ганев, СТЕФАН ДАНАИЛОВ...
бях на един мач на Армията, след Края му когато публиката излизаше Димитър Ганев отиде при ПТС-а на БНТ, застана до него и го гледаше с някаква носталгия, тогава вече беше адвокат, той играеше, като дете в Деца играят вън, Войната на таралежите(Маляка), Рицарят на бялата дама, Изпити по никое време..., аз много ги харесвах, като артисти, особено Бате Стефан - Най - Великия, когато излъчваха първия сериал на На всеки километър, той стана популярен, като Гунди, тогава вечер у нас идваха две комшийки от улицата да го гледат, понеже нямаха още телевизори - баба Мара и леля Ружа и като го видеха - Ето го сладура, ма :)
Та една вечер имаше интервю с него и го попитаха от кой отбор е, а той каза - Привърженик съм на ЦСКА, и с брат ми в един глас казахме - ееее, само дето не изпсувахме, понеже и наще бяха там :)


Христо Гърбов, Гарелов, Кольо Гилъна, Азис,Мария Илиева, Здравко от Ритон,Дони,Явор Бахаров,Ирина Флорин,Георги Коритаров :)

Азис знам, нали ни бъзикате, че бил левскар, а Коритаров беше агент на ДС, нищо че е бил в Свободна Европа, той и Пламен Марков беше агент, като ви казвам, че обвинявате левскарите, че са доносници за параван се сърдите.
А Дони навремето беше плюс по Стоичков, май нещо за данъци, не помня точно, а Ицо отговори - Не познавам тази госпожа :)
Да допълня за Явор Бахаров - не го ли хванаха да шофира дрогиран в Сандански? Или не, май в Банско беше, но няма значение къде точно.
Последна промяна от damyanov1963 на 01 май 2024 00:23, променено общо 2 пъти.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14318
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 01 май 2024 00:03

Ето ви една песен на най-великия рок музикант и рок поет на България.
https://m.youtube.com/watch?v=iKJB6L2vVfY
И на най-големия блусар на България(от Подуене).
https://m.youtube.com/watch?v=vOFR8NgAJgM
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32931
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 01 май 2024 00:35

Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14318
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 01 май 2024 00:53

Е това парче вече си го бива, давай така нещо по-пищно :)
Само дето накладките са и изкуствени, ама карай.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, tmanolov и 47 госта