Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот modor » 12 май 2018 15:39

Нови трансфери, нови надежди 8-)

Изображение
Левски има вариант за ново попълнение, което да замести напусналия Афонсо Фигейредо. Според румънското издание ProSport, "сините" са водещият кандидат за подписа на местната надежда Йонуц Панцъру. Интерес към него има от още два отбора, като любопитното е, че единият е нашият Ботев (Пловдив). Другият отбор обаче е датският Нордселанд.

"Българските и датските кандидати за подписа на Панциру имат яснота какво се иска от тях, за да подпише. Очаквам писмените им оферти да пристигнат в канцеларията на настоящия му клуб още в началото на следващата седмица", заяви пред изданието мениджърът, движещ трансфера на левия бек.

Панцъру е само на 22 години и е смятан за бъдещ член на националния отбор на Румъния. В момента той носи екипа на ЧСМ Политехника Яш, като в професионалния футбол в родината си има 30 мача и един гол.

Настоящият му румънски клуб го закупи от Щиница Мирослава миналата година за скромната сума от 10 хиляди евро. Сега цената му е между 200 и 300 хиляди евро.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Ludogorskiq » 12 май 2018 16:41

Трудно ще се преборите с Нордерланд.Датските отбори са много богати и 200-300 000 евро може да изкара всеки един отбор.Дори и 500 000 евро са малко за тях.Много ми харесва как Лудогорец пази в тайна трнсферите си и се обявават,когато всичко е подписано,а не като в Левски и ЦСКА да се пише веднага когато има интерес към някой футболист и после защо не ставали трансферите.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!


Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот LSFC 1914 » 12 май 2018 17:36

LoveAndPeace написа:НОВ треньор :?: :?:


:?: :?: :?: Кога ли ще стане това :?: :?: :?:

Иначе по анктетата:

Ще ни докарат поредните ментета

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 12 май 2018 17:43

Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:
Нека новият треньор да прецени кои футболисти ще му свършат работа и кои ще си ходят. За мен един Рошу ми направи добро впечатление в мачовете, в които участваше. Но в същото време е зачеркнат от Роси. Да се види в игрова обстановка кои играчи имат качества за Левски и кои не и тогава да се взимат решения.
Последна промяна от bilyaletdinov на 12 май 2018 17:46, променено общо 1 път.


И този път ще победиш шампионе!

На линия
icemanbg33
Мнения: 1545
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот icemanbg33 » 12 май 2018 17:45

Ludogorskiq написа:Трудно ще се преборите с Нордерланд.Датските отбори са много богати и 200-300 000 евро може да изкара всеки един отбор.Дори и 500 000 евро са малко за тях.Много ми харесва как Лудогорец пази в тайна трнсферите си и се обявават,когато всичко е подписано,а не като в Левски и ЦСКА да се пише веднага когато има интерес към някой футболист и после защо не ставали трансферите.


Нашите трансфери не ги съобщава клуба, а се гадаят и "измъкват" от кухнята заради големият интерес и голямата фенска маса което естествено предизвиква четения. За вашите трансфери, никой не го боли кура, затова и никой не се мъчи да гадае или да "измъква" инфо от кухнята.

На линия
icemanbg33
Мнения: 1545
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот icemanbg33 » 12 май 2018 17:46

bilyaletdinov написа:Нов треньор и Стивън Петков да води атаката на Левски :!: :!: :!:


Не мисля, че С. Петков ще иска да се завърне в Левски, но дори и да иска Ботев ще му искат много пари, които аз лично не знам дали си струват.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 12 май 2018 17:48

За мен е най-добрият български нападател в момента. За пръв път от много години да имаме здрав физически играч, с техника, бързина и удар.


И този път ще победиш шампионе!

На линия
icemanbg33
Мнения: 1545
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот icemanbg33 » 12 май 2018 17:55

bilyaletdinov написа:За мен е най-добрият български нападател в момента. За пръв път от много години да имаме здрав физически играч, с техника, бързина и удар.


Аз лично не го виждам нито като бърз нито като техничен. Иначе определено има удар, физика и бих добавил добро пласиране. Все пак не знам дали си струва да платим примерно едни 500,000лв.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 12 май 2018 17:57

Какви 500 000лв. предвид, че е с договор до 2019г?


И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, LoveAndPeace, olimpi и 43 госта