ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот 1914.1902 » 08 мар 2018 19:34

[center]Първа професионална лига

Кръг - 25

Дата - 11 март (неделя)

Час - 17:30

Пряко по - Диема Спорт


Изображение Изображение

Изображение

Изображение[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот sin4ec » 08 мар 2018 19:53

Поредна, пета контрола, в която трябва вече да избистряме нещата за официалните мачове.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 235
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот jungle » 08 мар 2018 20:30

Дано бием с хубава игра, ония започнаха да пълнят гащите....
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот WPWW » 08 мар 2018 20:42

Какви контроли... За да стигне финал за купата, този отбор трябва да влезе в ритъм.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот popokutepetel » 08 мар 2018 21:00

WPWW написа:Какви контроли... За да стигне финал за купата, този отбор трябва да влезе в ритъм.


Така като гледам на фона на ловчанлии сме си в прекрасен ритъм. Днес им хвърлих един поглед - ми тия ако играят толкова ужасяващо ще ги дрънкаме с разлика :lol:


Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот Player » 08 мар 2018 21:59

Искам да ги видя нахъсани и непримирими до последната минута. Време е за втори пореден силен мач. Интересно е да видим, как им е подействала битката във Варна. Ние не бием с много. Не вадим на умряло куче нож. Достатъчни е само да бием.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот phd » 08 мар 2018 22:23

Интересно дядо Дельо какъв състав ще извади.
Мене ако питат - Гомес май висял с картони, така че НаЦименто, и Вутов е аут, така че Объркван. Отзад който дойде, но без Белаид.

1-0 след три пропуснати дузпи ми се вижда най-логичният развой.

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот mon_cool » 08 мар 2018 23:36

Себераздаване и бой по Етър само така ще си подобрим самочувствието, а от там и играта в нападение.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот eelche » 09 мар 2018 02:54

За мен лично пореден мач за експерименти срещу удобен съперник. Перфектен противник да видим Рошу титуляр заедно с Жорди например. Все ми се иска да видя "Левски" с 2 крила в атака - мача е перфектен за Паулиньо и Жерсон Кабрал да започнат титуляри!!! Явно аз и Томислав Русев сме гледали различни мачове,защото той оплю тотално Ривалдиньо за мача във Варна, а аз видях един много кадърен и талантлив нападател,който освен че е подвижен и атлетичен,надарен страйкър има и усет към гола(ако не беше Димов дърводелеца да изчисти оная топка с шпагата на живота си,Ривалдиньо щеше да се разпише още в 8-та минута).Аз бях против трансфера на Ривалдиньо,но ако сте забелязали драги приятели, за нападателя е много важно да знае как "да застане" при голова ситуация,а тоя знае - някой го е научил или е футболно развит,не знам кое е.

Давам 2 примера от световният футбол:Филипо Индзаги и Рууд Ван Нистелроой.Индзаги от 10 положения, 8 беше в засада, 1 изпускаше и 1 вкарваше.Нистелроой пък немаше равен в малкото наказателно поле, бележеше от всякакви положения.

Реално Ривалдиньо е на 40-50 % макс с физическата си форма,но това разбирателство което видяхме между Фигейредо,Ривалдиньо,Паулиньо,Жорди ми дава поводи за оптимизъм.Е,да, едва ли има някой на който да му е по-криво,че МАРТИН ПЕТКОВ (18) не попада в групата и че като цяло нема българи в стартовият състав,но какво да се направи?! Странен,странен човек е Делио Роси...

Мача във Варна беше много изненадващ за мене.Общо взето съм много объркан - очаквах позиционен футбол,наште играха като ОТБОР,шокираха ме и ми скриха шапката.Не знам,не мога да дам прогноза,наистина вече само Роси знае оттук накъде сме поели."Левскарската общност" в момента е на кораб в непознато море с авантюристичен и твърдоглав КАПИТАН с главна буква начело.За първи път от години С РЪКА НА СЪРЦЕТО, мисля,че сме събрали СТРАХОТНИ играчи,които заиграха КАТО ОТБОР!!!

По темата:

ПРОГНОЗА: НАД 2.5 ГОЛА.

Етър са сигурно най-симпатичният отбор в ППЛ. Винаги играещи открит,нападателен,бих казал "романтичен" футбол.Страхотни вътрешни халфове, страхотни флангови играчи, играят с много дълги подавания от бекове към нападатели,за съжаление страдат от малшанс пред гола...И срещу ДИТ(Красна Поляна) и срещу носителите на наградата за цялостен принос към футболният феърплей "Берое", както и днес срещу ФК Ловеч се видя,че просто завършващият удар куца. Увлечени в атака,обаче тия момчета ги хващат на контра и оттам падат много голове в тяхната врата.Краси Балъков има мнооого какво да отработва с тях.От все сърце стискам палци да се спасят.Тия глупости как били подлоги на тоя и оня някои журналя могат да си ги заврат в задниците.Човек,който не познава манталитета на Търново може да твърди такива простотии.

КЛЮЧОВ ИГРАЧ: Алсана Мане

Играч, който дори да е играл за "Б" отбора на Барселона, се е докоснал до футболната магия на "Ла Масия", откърмен и обучен на футболно майсторство в Каталония подобно на ЖОРДИ ГОМЕЗ е имал,има и ще има всички футболни аргументи да бъде страхотен футболист.Невероятен и красив гол днеска на "Армията", такова воле не бях виждал от гола на Toни Калво.В центъра много стабилен,гардира добре топката,има и физиката.Трябва да бъде неутрализиран от Прохазка или Панайтов иначе ще берем ядове.

Мача може да завърши както 4-1, така и 2-2.Безлична и нулева игра е напълно изключена предвид фактите изложени по-горе от мене, ОСВЕН ако не станем свидетели на схема 5-4-1 с ЦВЕТКОВИЧ-ЕЙОЛОФСОН-БЕЛАИД-ФИГЕЙРЕДО в защита,а отпред ЯБЛОНСКИ като ЛИБЕРО след което аз бих се гръмнал,а в най-добрият случай бих спрял да гледам футбол и ще се насоча към биатлон или тенис на маса.

Поздрави,САМО ЛЕВСКИ и МОЩНО НА СТАДИОНА!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта