Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 28 ное 2017 03:26

Айде стига с тоя Адениджи...Като е бил толкова голям играч да беше се мотивирал и показал качества...Неговото първо докосване си беше двоен пас, в началото като дойде хал-хабер си нямаше как да застане на терена.Освен един гол срещу Локо Сф за Купата и факта че беше пробван за крило от Ники Келнера какво друго направи за близо 55 мача? Оня другия си беше менте от класа.Чешкият футбол от поне 10 години не е мерило...Аз лично ще съм много,много изненадан ако не свършат в Турция, втора гръцка лига, Албания или някъде в Грузия, Армения или Африка.

И тук не съм съгласен с вас - Левски винаги е бил стъпало към по-добри първенства. И Бурабия и Краев и Жоро Костадинов преминаха в по-добри първенства и отбори. Обертан ще е цяло чудо ако го задържим след зимата. Няма как да продадеш футболисти като тия симпатяги плюс Сандберг неиграли от 6 месеца...Футбола не работи така.

Ако на зима не се вземат крила, бекове и ЦН с качества мъките ще продължат и на пролет.

Единственото хубаво в момента е че знаем къде са ни проблемите.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 29 ное 2017 23:29

трябват ни спешно:
ляв бек-задължително
ляв халф бек(крило)
десен халф бек (крило)
разиграващ халф
LEVSKI_FOREVER

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 30 ное 2017 13:53

Ако трябва да сме максималисти - трябва ни десек бек, алтернатива (не задължително резерва) на Цветкович. Ляв бек за титуляр. Дефанзивен полузащитник, който може да отнема топки, да играе добре с глава и да има стабилно присъствие, различно от това на Панайотов, който тича много и върши много работа, но рядко всичко, от това, което върши, е на топ ниво. Поне едно (дясно) крило, нападател. Вратар, поне равностоен на Митрев.
И пак стана половин отбор. И пак ще чакаме да се сработят.

Вероятно новите ще са не повече от 3-ма, при условие, че не напуснат други от отбора.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот vvessel » 30 ное 2017 14:17

Може да се мине с ляв бек и крило. Крилото няма значение с какъв крак играе, защото Роси ги пуска отвсякъде. И наистина типичен дефанзивен халф като Костадинов, който замина или като Горалски в Лудогорец. Това момче наистина много работа върши в средата и само може да съжаляваме ,че нямаме такъв футболист. Дано задържат Прохазка. Като го пуснаха на мястото му и веднага се усети че не сме минус един , а плюс един и половина.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 30 ное 2017 15:56

Щом преговаряхме с Антон Тинерхолм значи се търси десен бек, за левия е ясно.
Другите нови ще са крило и нападател според мен ;) Това ще е за зимата :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 01 дек 2017 09:33

От пресата разбирам, че Букарев не е останал впечатлен от предложените от Роси защитници. И то не заради това, че играят на много ниско ниво в Италия и Испания, а защото и на това ниско ниво са показали ниско ниво. Пък и мисля, че не само в дефанса е необходимо подсилване. От настоящите футболисти не виждам как ще останат Любенов, Орачев, Ангелов. Според мен те ще са следващата отлитаща тройка. Не съм сигурен дали ще останат Горанов, Вутов и Обертан. Първият няма класа за Левски, на втория не виждам как ще продължат договора за преотстъпване с показаната несериозност в игрови аспект, а за третия все ще се намери отбор който ще направи финансово предложение на което Левски не би могъл да откаже. Говори се, че Дидо ще замести Пиргов (за това беше и контролата с Ботев Враца). А Черната сила и Храстчето не ми се коментират. Все си мисля, че имат качества, но стила и постройката на игра спъват реализаторските им умения. Само като си спомня Мапуку в началото какво самочувствие демонстрираше и с какъв хъс играеше. Не ми се вярва, че е същия човек. Явно напрежението на Герена е по- високо и пречупва психиката на по- неустойчивите. И Вутов беше по- креативен в Ботев. И Буш беше по- резултатен. Знам ли! В Левски не показват това ниво. Каква е причината?... Казва ли ти някой.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 01 дек 2017 14:17

За Мапуку си го знаехме отпреди - трън в г*за за съблекалнята, непостоянен, рисков, като човек. Като играч, според мен, той е идеален за Берое, които играеха на контри. На него му трябва да запали моторчето и после е супер мощен. Работата е, че ние не играем на контри и "хвърляй на негрото напред да я гони". Според мен и тактически не е добре. Не може централен нападател, 90% от топките да ги поема с гръб към вратата, а с топка в краката да се освобождава от нея назад като от горещ картоф.

Вутов... и той тактически може би е неподготвен. Има чудесна техника. И дотам. Но той е млад и мисля, че може да бъде изчакан. Когато отиде в задни позиции в Русе се видя силата му. Топката трудно му я отнемат без нарушение. Такъв човек би бил супер полезен в края на мач, който печелиш на косъм. Несериозник по отношение на физическата подготовка. Ако не наблегне на фитнеса, ППЛ ще е лимита му. Един млад футболист в "Левски" трябва да има по-големи амбиции от това.

Според мен, Мапуку трябва да остане.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 01 дек 2017 16:46

Много тежки спортно-технически анализи се правят тука...Как щяло да бъде с тоя как с оня.

Истината е,че с изключение на един Ангелов,който е дълбока резерва и един измежду Горанов/Орачев не виждам с кого другиго може да се разделим без реална и качествена оферта.Трудно ми е да повярвам,че и Обертан би напуснал, освен ако някой не извади 3-4 милиона лева към днешна дата.Буш и Мапуку са страхотна двойка нападатели,но изгубиха ритъм заради ротациите на Роси и търсенето на оптимума като схема и състав.

Преко сили едно крило и един бек ще е селекцията тази зима.Ако един от двата трансфера е успешен,то работата на спортно-техническата част е свършена.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот choko77 » 02 дек 2017 21:58

По непотвърдена информация се връщат от Ботев Враца Ники Кръстев и Деян Иванов през зимата,само Кабов остава в Ботев.Уж трябваше за една година да са при нас но явно ги искат по рано.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 03 дек 2017 13:02

choko77 написа:По непотвърдена информация се връщат от Ботев Враца Ники Кръстев и Деян Иванов през зимата,само Кабов остава в Ботев.Уж трябваше за една година да са при нас но явно ги искат по рано.


Вероятно защото Пригов ще бъда махнат, а Любенов се поизложи, малко...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта