Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 14 дек 2017 18:49

[offtopic]
csimoen2 написа:
За пореден път ще те оборя...

Почти всички от изброените отбори играят с крила...

Кои по-точно?
Вчера гледах още един италиански отбор, който не бях гледал, в съдийската идиотщина Фиорентина - Самп.[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 14 дек 2017 20:23

Да вземем 1-2 играча и да обиграваме отбора за евротурнирите. След видяното за пореден път тази вечер и организацията на Литекс-София на съдийско ниво, се вижда че нямаме шанс да минем напред в класирането.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот delqnski47 » 14 дек 2017 23:59

W84me написа:Да вземем 1-2 играча и да обиграваме отбора за евротурнирите. След видяното за пореден път тази вечер и организацията на Литекс-София на съдийско ниво, се вижда че нямаме шанс да минем напред в класирането.

[offtopic]Аре стига си мрънкотел във всяка тема бе.Кабака на почивката е видял на повторения невероятната дузпа,която даде и заради тва сигурно реши да компенсира.Виж повторенията как оня си сгъва крака преди съприкосновението.Аман от мрънкане.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Groucho » 15 дек 2017 00:53

delqnski47 написа:[offtopic]Аре стига си мрънкотел във всяка тема бе.Кабака на почивката е видял на повторения невероятната дузпа,която даде и заради тва сигурно реши да компенсира.Виж повторенията как оня си сгъва крака преди съприкосновението.Аман от мрънкане.[/offtopic]

Toва е основна тема в подфорума на Левски. Слагай offtopic-ите мъдро. "Мрънкотел" и "Аман от мрънкане" насочено към син фен тук не е много мъдро, ако ще да е в три offtopic-а. Имате си раздел и тема за мача. Там може на воля да си обсъждате какво е гледал Кабака по време на почивката и там имате право на подобни забележки към феновете на другите отбори. Тук не си задължен да четеш.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Делянски47

Мнениеот Странджата » 15 дек 2017 01:02

Честито на победителя! Той е за предпочитане в два мача вместо Лудогорец. Все пак няма да се пътува до Ловеч, а това е вече нещо...
"Кабака на почивката е видял на повторения невероятната дузпа, която даде и заради тва сигурно реши да компенсира.Виж повторенията как оня си сгъва крака преди съприкосновението."
Не ми се спори за завършил мач. Да оставим съдиите на мира, още повече, че коментари като този на Делянски са достатъчни, за да се разбере всичко. А то е, че дузпата е съвсем нормална, щом и Делянски казва, че има съприкосновение. Опцията "сви си крака преди него" обаче може да ни наведе на мисълта, че Марселиньо е искал да го избегне (съприкосновението). Пък и да се приеме налудничавата идея, че си е свил крака, за да падне (ако не беше го свил според диемаджиите, налитайки на крака на Дюлгеров, нямаше да падне), контактът си контакт, още повече, че е признат от Делянски.
Червеният картон се е полагал - пак според Делянски, ама е бил подменен със жълт, защото съдията е искал да компенсира съприкосновението със свития крак. Т. е. дузпата е съприкосновение със свит крак, а червеният картон е компенсация за това, че не е бил изпънат, както се полага за истински наказателен удар.
Да се чете Делянски понякога е удоволствие. Да иляди (и да дава Господ все с изпънат крак :)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот delqnski47 » 15 дек 2017 02:58

Groucho написа:
delqnski47 написа:[offtopic]Аре стига си мрънкотел във всяка тема бе.Кабака на почивката е видял на повторения невероятната дузпа,която даде и заради тва сигурно реши да компенсира.Виж повторенията как оня си сгъва крака преди съприкосновението.Аман от мрънкане.[/offtopic]

Toва е основна тема в подфорума на Левски. Слагай offtopic-ите мъдро. "Мрънкотел" и "Аман от мрънкане" насочено към син фен тук не е много мъдро, ако ще да е в три offtopic-а. Имате си раздел и тема за мача. Там може на воля да си обсъждате какво е гледал Кабака по време на почивката и там имате право на подобни забележки към феновете на другите отбори. Тук не си задължен да четеш.

Ма че аз си влезнах като бял човек да почетем малко за "Левски"-то и за невероятните му трансфери.Вместо тва четем за Литекс София.Мене не ми се чете за Литекс София,а за "Левски"- то!Ти няма ли да почнеш да протестираш,когато в ресторанта си поръчаш супа топчета,а те ти донесат шкембе чорба.... ми не е хубаво...
Е го и тоз горе ми говори некви глупости.Ей,искам за "Левски"-то да чета.В темата ви с Дунав - пак Литекс.Във всекидневната.....Милко!?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 09:56

В темата за трансферите се коментират други отбори, т които няма да вземаме играчи. Дайте да си гледаме в паничката и да не ставаме като други.

Ние сме в класирането там, където заслужаваме. Както казва W84me, да вземаме двама (до трима играчи) и да се готвим за евротурнирите. Ако се вземат пет-шеснайсе футболиста, няма да стане работата.

Иначе, имаше един бек от Пирин - словак, де напусна България. Него го харесвах доста. Жалко, че не се възползвахме от неуредиците в Локо Пд. От Черно море какво ще кажете за Хасани.

Бековете ни са тотална щета. Горанов не е лош футболист, но не съм сигурен, че е за "Левски", освен ако не се стегне. Цветкович е тотална щета. ОК, играе напред добре и вдига добре от тъча. Но забравя да се завръща и въобще играе като халф бек, а не като краен защитник. За резерва е супер.

Между другото, Горанов в защита е по-добре от Цветко. Може и Цветко да е така, освен ако не ходи толкова дълбоко в противниковото поле...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 15 дек 2017 10:24

metodito написа:Иначе, имаше един бек от Пирин - словак, де напусна България. Него го харесвах доста. Жалко, че не се възползвахме от неуредиците в Локо Пд. От Черно море какво ще кажете за Хасани.
.

Сакън, да не чувам повече за централни защитници от Черно море и Берое! Отделен въпрос е, че този е алжирец и ненужно ще заеме квота за чужденец при положение, че имаме Пиргов, както и Деян Иванов, нищо че последният е под наем в Ботев Враца.
Ако ще отваряме реч за бранители от родната Дриша лига, на мен много ми допада кенийското негърче от Славия Абуд - ляв бек, пъргав и енергичен, играе учудващо добре във фаза атака, като умело умее да дублира на фланга, надиграва се с противниковия бек, притежава прилично центриране и поглед върху играта.
Ама както и да е, няма смисъл да си чешем езиците с разни предпочитания. Да оставим процеса по селекция в ръцете на щаба и да коментираме тогава, когато има реални трансфери.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 10:38

Тоя според мен не е чист централен защитник. И в трансфермаркт така пише: https://www.transfermarkt.com/ilias-has ... ler/270410

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 15 дек 2017 14:08

metodito написа:Тоя според мен не е чист централен защитник. И в трансфермаркт така пише: https://www.transfermarkt.com/ilias-has ... ler/270410

Да, мръсен централен защитник е, мазен дюнерджия при това. :lol: Понякога направо се мая какви имена се обсъждат тук.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, suni и 127 госта