Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2017 11:19

Mда, както и предполагах, сега на клетият син фен ще му се налага да чете всякакви медийни хрумки и трансферни лъжи. И така до напролет. :cry:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 13 ное 2017 13:15

Абсолютно, а сега още повече, на фона на лятната селекция, ще има журналисти да се упражняват над трансферните спекулации и слухове.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 ное 2017 15:46

Трябват ни еквивалентите на Дарко Тасевски,Жоазинь и Гонзо.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 ное 2017 15:55

Какво става ? Аржентинчето ще го взимаме ли или и това ще е поредната журналистическа партенка?
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 ное 2017 15:58

Като споменах Тасевски в момента е свободен.Няма значение ,че е на 34 годинки. В сравнение с другите си е направо класа от където и да го погледнеш.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2017 16:46

Kris_men2000 написа:Какво става ? Аржентинчето ще го взимаме ли или и това ще е поредната журналистическа партенка?

Не, няма да взимаме аржентинчета. Предполагам, че визираш един колумбиец, около когото се шуми в момента, ама карай. Няма нужда да влизаш в такива детайли, плюй си смело по Левски и не се занимавай да събираш ненужна информация покрай новините, касаещи любимия ни отбор. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 14 ное 2017 12:36

Не плюя никой а просто си умирам от яд ,че ЛЕВСКИ не е европейска сила каквато бяхме при МЪРИ.Ето това ми тежи и не мога да си намеря място от яд като гледам онези че са пред нас в класирането не представляват нищо но ни се правят на велик отбор.И никога не плюя ЛЕВСКИ а онези некадърни аматьори които го докараха до това дередже.
Отговори ми само на един въпрос. Защо Русев не иска и да чуе за спасението ни наречено СТАНИМИР СТОИЛОВ?
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 14 ное 2017 12:42

TristaNNN написа:
Kris_men2000 написа:Какво става ? Аржентинчето ще го взимаме ли или и това ще е поредната журналистическа партенка?

Не, няма да взимаме аржентинчета. Предполагам, че визираш един колумбиец, около когото се шуми в момента, ама карай. Няма нужда да влизаш в такива детайли, плюй си смело по Левски и не се занимавай да събираш ненужна информация покрай новините, касаещи любимия ни отбор. :)


Сори.Нали го сравняват с Меси и Марадона и за това му обърках националността.Но какво значение има дали е китаец,еквадорец,индиец или които и да е.Важното е да е играч от класа .
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 14 ное 2017 13:05

Kris_men2000 написа:Като споменах Тасевски в момента е свободен.Няма значение ,че е на 34 годинки. В сравнение с другите си е направо класа от където и да го погледнеш.

Той с какво се занимава в момента ?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2017 14:46

Kris_men2000 написа:Не плюя никой а просто си умирам от яд ,че ЛЕВСКИ не е европейска сила каквато бяхме при МЪРИ.Ето това ми тежи и не мога да си намеря място от яд като гледам онези че са пред нас в класирането не представляват нищо но ни се правят на велик отбор.И никога не плюя ЛЕВСКИ а онези некадърни аматьори които го докараха до това дередже.
Отговори ми само на един въпрос. Защо Русев не иска и да чуе за спасението ни наречено СТАНИМИР СТОИЛОВ?

Добре бе, човек, а не допускаш ли, че Мъри просто не иска да се връща в България? Човекът си кове кариета в чужбина и го боли фара както искаш ти и по какво въздишаш. Как пък разбра с такава категоричност, че Русев е виновникът за твоята тегоба и не иска да чуе за Мъри...? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, vlong и 31 госта