Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 24 ное 2017 16:35

Съмнява ме ,че този път селекцията ще бъде затишие пред буря.Ще има много приятни и качествени изненади.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 24 ное 2017 16:38

Дядо Коледа ще е Левскар.Дори и Господ ще е Левскар.Прокобата която виси от 10 години над ЛЕВСКИ ще изчезне завинаги.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 24 ное 2017 16:56

Kris_men2000 написа:Голяма ама много голяма грешка направихме ,че се разделихме с Адениджи.Ще търсим Роси да го бием заради него.До една година ще си скубим косите за Адениджи.

:lol: :lol: :lol: Ти да не си седнал рано-рано на ракийка?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 24 ное 2017 18:06

Симон Сандберг е разтрогнал :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 ное 2017 13:52

Управляващите Клуба се менят, но практиката да се разделяме с млади играчи, без трансферна сума, продължава.
Само аз ли си мисля, че имаме слаб маркетинг навън ?
Не можем да си рекламираме играчите.
Никой не може да ме убеди, че няма да намерим Клуб, който да плати дори по 50 хилки за Нар, Адениджи и Сандберг.
И тримата бивши младежки национали на страните си ...
Ние как се излъгахме и дадохме 150 000 евро за Нар, баси, едвали сме единствените идиоти. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 26 ное 2017 19:44

THE G.A.M.E написа:Управляващите Клуба се менят, но практиката да се разделяме с млади играчи, без трансферна сума, продължава.
Само аз ли си мисля, че имаме слаб маркетинг навън ?
Не можем да си рекламираме играчите.
Никой не може да ме убеди, че няма да намерим Клуб, който да плати дори по 50 хилки за Нар, Адениджи и Сандберг.
И тримата бивши младежки национали на страните си ...
Ние как се излъгахме и дадохме 150 000 евро за Нар, баси, едвали сме единствените идиоти. :lol:

В това отношение сме уникални. Ние просто пилеем таланти. В прекия и в преносния смисъл. И сме толкоз слаби в изходящите трансфери, че какъвто и лош коментар да се напише все ще е малко. Не съм правил сметка през последните десет години колко футболисти сме освободили и колко пари бихме могли да вземем ако ги бяхме продали.
Колкото до Франсис Нар, според Жейнов той го бил уредил със свободен трансфер. Инж. Георги Ал. Иванов се обадил в Баник Острава и Нар преподписал. Така ганаецът преминал на Герена срещу 200 хил. евро. Батков платил, а Жейнов останал без комисионна. Какво е станало с въпросните пари при трансфера никой не знае. Останалият с пръст в уста при сделката намеква нещо, но не смее да обвини в прав текст Гонзо за нерегламентирани действия. Но демонстрира явна омраза към бившият директор. Иначе, за футболистите който продадохме взехме прилични пари. Но тук говорим за многото които освободихме ей така. Че и неустойки платихме. Мислех, че с тази порочна практика е свършено. Уви! Ние сме Левски!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 26 ное 2017 19:50

За това негърче преговаряха 7-8 часа на Герена !
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 ное 2017 07:51

Kris_men2000 написа:Голяма ама много голяма грешка направихме ,че се разделихме с Адениджи.Ще търсим Роси да го бием заради него.До една година ще си скубим косите за Адениджи.

Сигурен съм, че заради идола Адениджи, лицето на отбора милиони левскари в момента лъскат бухалките и планират да оставят италианеца гол. Само чакаме да застудее малко, та да грипяса като го съблечем и наритаме. Така де, как може да изхвърли точно Адениджи, тази легенда.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 ное 2017 07:52

TristaNNN написа:
Kris_men2000 написа:Голяма ама много голяма грешка направихме ,че се разделихме с Адениджи.Ще търсим Роси да го бием заради него.До една година ще си скубим косите за Адениджи.

:lol: :lol: :lol: Ти да не си седнал рано-рано на ракийка?

Има си норма за плюене човека. Само да запишем поредица победи, да преварим Тиретата, еле па да вземем Купата и ще намали оборотите.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 ное 2017 07:54

THE G.A.M.E написа:Управляващите Клуба се менят, но практиката да се разделяме с млади играчи, без трансферна сума, продължава.
Само аз ли си мисля, че имаме слаб маркетинг навън ?
Не можем да си рекламираме играчите.
Никой не може да ме убеди, че няма да намерим Клуб, който да плати дори по 50 хилки за Нар, Адениджи и Сандберг.
И тримата бивши младежки национали на страните си ...
Ние как се излъгахме и дадохме 150 000 евро за Нар, баси, едвали сме единствените идиоти. :lol:

Връзки трябват за това. Някой да има познати нейде си, да им подскаже, че има тука едно момче... та да го погледнат, да се започнат разговори. На теория скаутите завръзват немалко контакти, които могат да проработят в тази насока, ама кои скаути е въпроса...
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, groti, TristaNNN и 94 госта