Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 20 дек 2017 14:18

metodito написа:Засега не виждам един Белмонт с какво е по-добър от Найденов. Може би само, защото не е българин?


Може би за това, че Белмонт още не са го правили да си говори сам, както Найденов срещу Лукоки, от което дойде и втория гол за Лудогорец в Разград. Или пък няколкото му абсурдни грешки в мача с Ботев Гълъбово. Не е прецедент при него, което не значи, че е толкова слаб или няма талант, просто нивото на юношите ни е такова, че са с години назад в развитието си.
Често тук се говори как е по-добре да налагаме наши кадри, вместо легионери. Съгласен съм, ако под легионери разбираме "Гонзовите" трансфери (като колективен термин, не че всички през последните близо 10 години са били негови) - да, сигурно е по-добре. Вижда се обаче, че играчи, като Яблонски, Холмар, Цветкович дори и Обертан, който е изключително слаба форма са далеч по-удачен избор за надграждане, отколкото Д.Иванов, Найденов, Стаси, Н.Кръстев. Дори и през предходни години имаше играчи, като Бурабия, Де Ноер, Абди, Аниете, Бедоя... Видяхме колко мъки ни струваше играчи като Цоневи и Краев да се наложат и да са що-годе на добро ниво, за нашите стандарти.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 16:20

Serafim написа:
metodito написа:Засега не виждам един Белмонт с какво е по-добър от Найденов. Може би само, защото не е българин?


Може би за това, че Белмонт още не са го правили да си говори сам, както Найденов срещу Лукоки, от което дойде и втория гол за Лудогорец в Разград. Или пък няколкото му абсурдни грешки в мача с Ботев Гълъбово...

Абе ... и Белмонт да го сложат на бека, и той ще си говори сам срещу Лукоки. Оценката ти за Найденов според мен не е много справедлива, тъй като момчето е халф, а не бек, като какъвто беше поставен от Роси във въпросните мачове.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Jordan1914 » 20 дек 2017 17:56

Аниете като дойде всеки го зачеркна бързо,след това стана любимец!Жоазинио,като дойде беше едно хлапе,което целия 1-ви сезон при престоя му беше невидим,след това ни стана любимец,Бурабия го гонихте цял сезон,след това видяхме,че друт халф като него няма да имаме!Защо никой не дава време на Кабрал,Белмонт,а дори и Рошу?Да не би да са опрапостили някой мач?Да не би да взимат брутални заплати?Какви такива фенове сме тези на ЛЕВСКИ,няма грам търпение в нас!Онзи ден четох за купата на Лацио с Роси,ами той на 1/2 финал бие Юнентус,а на финал Интер!Да и мен ме дразни с тази игра,но нека дадем време!САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот alexdb » 20 дек 2017 19:23

Jordan1914 написа:Аниете като дойде всеки го зачеркна бързо,след това стана любимец!Жоазинио,като дойде беше едно хлапе,което целия 1-ви сезон при престоя му беше невидим,след това ни стана любимец,Бурабия го гонихте цял сезон,след това видяхме,че друт халф като него няма да имаме!Защо никой не дава време на Кабрал,Белмонт,а дори и Рошу?Да не би да са опрапостили някой мач?Да не би да взимат брутални заплати?Какви такива фенове сме тези на ЛЕВСКИ,няма грам търпение в нас!Онзи ден четох за купата на Лацио с Роси,ами той на 1/2 финал бие Юнентус,а на финал Интер!Да и мен ме дразни с тази игра,но нека дадем време!САМО ЛЕВСКИ!


Кабрал не мисля, че е толкова зле на фона на цялостната игра на отбора. А иначе и аз се чудя защо не пускат Рошу. В мачовете в които е играл на мен ми допада и мисля, че се справя по-добре и от Белмонт и от Гомез.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 20 дек 2017 19:43

W84me написа:
wilge написа:Ако някой познава Букарев, нека го ориентира към Седрик Бардон и Игор Томашич за помощ при откриването на млади перспективни футболисти от техните страни. Там играчите са тактически за грамотни, физически подготвени, дисциплинирани, абе... научени са на футбол.

Изхвърляш Белмонт с лека ръка, но казваш да се обърнем към Бардон, щото играчите във Франция били научени?


Разбира се, ча са научени. Поне по- научени от нашите. Но това не важи за всички. И там си има мърша. Но Бардон е сериозен човек и не би допуснал да се изложи с неподходящ футболист. Дай ми един аргумент защо Белмонт трябва да остане в Левски и с какво те впечатли? Освен случаен гол в една контрола с друго не съм го запомнил. Може и да има качества, НО... не ги е демонстрирал до сега на Герена.
Каквото и да си говорим, колкото и да се джавкаме един друг по форумите фактите са неоспорими. Левски играе бавен, безидеен и непривлекателен футбол. Изоставаме с 9 точки от първия. Публиката се маргинализира и вече е почти колкото тази на Славия. Тайно се надявам, че през пролетта няма да имаме мачове с отбори от втората половина на таблицата. Защото ние играем трудно и губим точки с тях. Ще "делим мегдан" с по- добрите, те ще се надиграват с нас и ще си проличи дали сме на правилния коловоз.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 20 дек 2017 19:51

Ние крила си имаме. Кабрал е класен играч, и това ще се види. Найденов, Кабов и Стаси играят на тази позиция. Ако ще се взима някой, трябва да е с класи над тах, инак е безсмислено...
Липсва ни онзи халф, дето сглабя всичко. Вутов е опция, но е контузен и беше цяла есен крило. Чува се за някакъв португалец, да изчакаме и да видим. Тези играчи са най-редки и най-скъпи. В школата расте едно такова чудо, но за жалост още няма 15 години. От времето на Ивелин аз такова нещо не съм виждал. Който е гледал набор 2003, знае за какво иде реч...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 20 дек 2017 21:40

wilge написа:Разбира се, ча са научени. Поне по- научени от нашите. Но това не важи за всички. И там си има мърша. Но Бардон е сериозен човек и не би допуснал да се изложи с неподходящ футболист. Дай ми един аргумент защо Белмонт трябва да остане в Левски и с какво те впечатли? Освен случаен гол в една контрола с друго не съм го запомнил. Може и да има качества, НО... не ги е демонстрирал до сега на Герена.
Каквото и да си говорим, колкото и да се джавкаме един друг по форумите фактите са неоспорими. Левски играе бавен, безидеен и непривлекателен футбол. Изоставаме с 9 точки от първия. Публиката се маргинализира и вече е почти колкото тази на Славия. Тайно се надявам, че през пролетта няма да имаме мачове с отбори от втората половина на таблицата. Защото ние играем трудно и губим точки с тях. Ще "делим мегдан" с по- добрите, те ще се надиграват с нас и ще си проличи дали сме на правилния коловоз.

Не мога да оценявам футболист с 4-5 мача по 30 минути...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9295
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 21 дек 2017 08:02

Бутат към София провален талант


Един от най-големите таланти, които са ритали някога по терените на Португалия, може да се озове в Левски. „Блиц" обяви, че „сините" водят преговори с футболист на Виктория (Сетубал). Според запознати това е Яник Джало. Роденият на 5 май 1986 г. футболист бе обявен за наследник на Кристиано Роналдо в Спортинг. Бързо се превърна и в сензация в националните гарнитури на Португалия, но в последствие кариерата му западна.

Стигна се до там, че да бъде преотстъпван къде ли не, след като ФИФА не позволи да бъде продаден на Ница през 2011 г. срещу 6 млн. евро. Джало все пак игра във Франция с екипа на Тулуза, а след това се озова и в Русия - Мордовия Саранск.

Техничарят изкара известно време и в Тайланд преди тази есен да се прибере в родината си. За Виктория обаче така и не е успял да вкара гол.
Има и един мач за националния отбор. „Предлагат ни доста хора, които са имена като Габриел Обертан", обявиха от „Герена". „Сините" обаче до този момент не могат да се похвалят с подпис на чужденец.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 21 дек 2017 10:32

За Белмонт е все още рано да се каже. Имаме фактите: млад, 22-годишен французин с мачове в Лига 1. Малко ми е като муЪ без главЪ, но не се знае какво мисли за него Роси. Играе на позиция, на която не може да хване ръка като титуляр - на Гомес и Панайот. Ако излезе находка, то това потенциално ще значи, че "Левски" ще прибере една добра пара от него след време. Ако ли не... то тоя да беше само...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 21 дек 2017 10:34

Serafim написа:
metodito написа:Засега не виждам един Белмонт с какво е по-добър от Найденов. Може би само, защото не е българин?


Може би за това, че Белмонт още не са го правили да си говори сам, както Найденов срещу Лукоки, от което дойде и втория гол за Лудогорец в Разград. Или пък няколкото му абсурдни грешки в мача с Ботев Гълъбово. Не е прецедент при него, което не значи, че е толкова слаб или няма талант, просто нивото на юношите ни е такова, че са с години назад в развитието си.
Често тук се говори как е по-добре да налагаме наши кадри, вместо легионери. Съгласен съм, ако под легионери разбираме "Гонзовите" трансфери (като колективен термин, не че всички през последните близо 10 години са били негови) - да, сигурно е по-добре. Вижда се обаче, че играчи, като Яблонски, Холмар, Цветкович дори и Обертан, който е изключително слаба форма са далеч по-удачен избор за надграждане, отколкото Д.Иванов, Найденов, Стаси, Н.Кръстев. Дори и през предходни години имаше играчи, като Бурабия, Де Ноер, Абди, Аниете, Бедоя... Видяхме колко мъки ни струваше играчи като Цоневи и Краев да се наложат и да са що-годе на добро ниво, за нашите стандарти.


Разбрах колко некадърен е Найденов, но не разбрах с какво е по-"кадърен" Белмонт :?: И нали знаеш, че той не е бек. А между другото не помня в кой мач, като бек, пък се справи много добре. А в мача с... Локо Пд, мисля (не съм сигурен) пусна пас по конец по оня румънски несретник. Изведе го супер на позиция, румънеца за пореден път се спъна в топката и провали супер акция.

Краев на "що-годе ниво"? Пичът на тея години вкара двайсетина гола за по-малко от три сезона и игра на непривична позиция през повечето време. За "Левски" това лапе си беше звезда.11 гола миналия сезон и не знам колко асистенции за играч, който не е нападател. Както казах и преди, много често сме склонни да прощаваме на некадърни легионери какво ли не, но на нашите - не! Такива като Буш и Мапуку преди години нямаше да помиришат терен, а днес са твърди титуляри.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 133 госта